MUDr. Silvia Zambová a sekcia

lucia1683
10. okt 2012

Mamicky z Michaloviec a okolia mate niektora skusenosti s pani doktorkou Zambovou a porodom na sekciu? ja k nej chodim asi mesiac a pol a chcela by som ju pri porode.

ankiki
10. okt 2012

Ahoj, doktorku poznám a mala som s ňou len dobré skúsenosti, žiaľ, ani som pri nej nerodila prirodzene, ani sekciou, tak Ti v tomto neviem poradiť, ale čo som o nej aj počula, tak samé pozitívne ohlasy 😉

anulienka166
10. okt 2012

ahoj, Dr Zambova je moja doktorka..rodila som pri nej prirodzene mozem odporucit... 🙂

lucia1683
autor
11. okt 2012

@ankiki dakujem ti velmi pekne.ja som si k nej dala asi pred mesiacom kartu a zatial som spokojna.Len neviem aka je pri porode na sekciu.ja mam planovanu v decembri a trosku sa bojim kedze uz po jednej som ale to uz bolo davno.

lucia1683
autor
11. okt 2012

@anulienka166 🙂 tak to som rada.je fakt mila vsetko mi stale vysvetli a povzbudi ked sa niecoho obavam.Prizanam sa mam trosku strach so sekcie ale inak to nejde.dufam ze ma odrodi ona lebo pri prvom ma rodil lekar ktory mal sluzbu kedze predtym som mala Hospodara hruza a des.

anulienka166
11. okt 2012

@lucia1683 skus sa opytat aj v teme michalovce,alebo aj tak na nastenku..je ru dst michalovcaniek a isto nejaka pri nej rodila aj na sekciu...ja som si k nej dala kartu na odporucanie svagriny.ta tiez pri nej rodila ale tiez riadne.... v decembri? to uz o chvilu...drzim palce nech vsetko dopadne dobre ;)

lucia1683
autor
11. okt 2012

skusim mozno ma nejaka mamicka take skusenosti dakujem 😉 no ved mi ostava len par dni do porodu a velmi rychlo to bezi ani sa nenazdam a bude november.

zymga
11. okt 2012

ahoj ja chodim k zambovej a mozem ti ju len odporucit.Super pristup no proste super doktorka 🙂

lucia1683
autor
12. okt 2012

@zymga ja som s nou tiez spokojna.dnes som u nej bola na poradnu s malym.je strasne zlata a trpezliva 🙂

zymga
12. okt 2012

@lucia1683 veru a na vsetky otazky ti rada odpovie 🙂 ja som k nej presla tiez lebo s byvalou gynekologickou som nebola spokojna

domina8128
3. dec 2013

Ahojte Ja tak isto chodim ku doktorke zambovej aj mi bola pri porode je to velmi dobra Doktorka som snou spokojna

zuzka1905
26. máj 2014

@lucia1683 ahoj, mozem sa spytat ako je to u dr. Zambovej kolko dni pred terminom porodu ti robila sekciu? Niekde citam ze sa robi 2 tyzdne pred terminom, niekde ze 10 dni tak chcem vediet ako je to u nej ... dakujem

kavaapalma
27. máj 2014

@zuzka1905 mne robila sekciu,nezalezi to od nej,ale od primara ten termin ti urcuje on... mne dal presne podla terminu ako mi vychadzal... ak chces ju,tak sa prisposobi,kedze je tam v nemocke pondelky a stredy... mne sa maly vypytal na svet skor... ale nebol problem,ja som ju chcela pri porode,tak odbehla z ambulancie,urobila mi sekciu a vratila sa... bolo to v piatok pre obedom... ja viem,ze pacientky dudrali,lebo museli cakat,ale tak ja som tiez tak cakala a nemala som s tym problem... ak chces este nieco vediet tak ip...

jarka2304
10. máj 2016

Ja som rodila prirodzene pri tej pani doktorke a bola som veľmi spokojná .toľko co som jej zavolal hneď príšla do nemocnice a bola primne celý čas,na druhy den mala pôrod pri inej pacientke no prišla sa pozrieť namna ako sa mám po pôrode...

7modra7
29. máj 2016

Ahojte tiež ju chcem mať pri pôrode tak isto som snou veľmi spokojna..lem by som chcela vedieť či zato berie nejaký poplatok alebo nie....

jarka2304
29. máj 2016

@7modra7 nic neberie ved oni sú platený

tweety13
15. júl 2016

Chcela by som vas poprosit o info co si vziat do konkretne michalovskej porodnice. Dakujem

katka3108
12. sep 2017

Mamičky prosím vas uz som zufala a smutna poradte mi tie co chodite k Zambovej ja som v 38+5tt a mala sa mi ne a ne otočiť ani sa neotvaram nič ani navrh na sekciu bojim sa ☹ chcem ju aj k pôrodu no neviem ako jej to povedať berie aj priplatok asi ano natom nezáleží len proste sa bojim ked vie,ze sa stale neotocila a neriesi to vobec mam ju rada som.snou spokojna poradte mi prosim co robiť ☹

7modra7
12. sep 2017

@katka3108 Za porod neberie ziadny poplatok ...je na tebe ci sa uz doktorke odvdacis nejakou malickostou...alebo jej das nejake peniaze...ja som jej podakovala ale nedavala som jej peniaze...mala som pri nej sekciu a mozem povedat ze som spokojna...a ak ju chces k porodu povec jej to narovinu ....nemal by stym byt ziaden problem 😉

jarka2304
20. sep 2017

@katka3108 dobrý deň ja chodím ku pani zambovej a pred 3mesiacmi som si ju volala k pôrodu teda ja som uz bola na 7prsty otvorená tak ona my navrhla ísť v sobotu ráno o 5hod do nemocnice rodit pôrod trval hodinu. a peniaze som jej dala až po pôrode teda po šestonedelí až keď som bola na kontrole.podla mňa ona ani nečaká peniaze.to som pri nej rodila už druhého syna k prvému som jej volala ale to som už bola snou vopred dohodnutá toľko čo som jej zavolala hneď prišla.

miska843
27. sep 2017

Ahojte mam od nej 3d sono nechcela sam vediet pohlavie ale hore pise sex: female a neviem ci to je moje ci pohlavie dietata 🙂

95linda87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre