MuDr. Zoltán Jányi. Aké s ním máte skúsenosti?

krajcoanka
1. apr 2008

Ja sa chcem opýtať či niekoho odrodil Mudr. Jányi a aké máte skúsenosti. 😉

lucia79
2. apr 2008

arogantný, namyslený, bezcitný

krajcoanka
autor
2. apr 2008

Fakt? Na mna pôsobil ako srandista! 😒

adinam
2. apr 2008

Súhlasím s Luciou.Poznám ho síce len z vizít a chodby,ale jeho správanie sa nedalo prehliadnuť...

luciia
4. apr 2008

prekvapivo milý, ohladuplný, a to nebol pri pôrode ale to bol postreh z oddelenia. Myslím,že takéto témy sú zbytočné pretože koľko ľudí toľko chutí.

krajcoanka
autor
8. apr 2008

ja som ho mala pri oboch pôrodoch (planujeme ešte dievča) a pri prvom na mna pôsobil dosť stroho, no pri druhom, keďže som rodila na pôr. sále počas celej jeho smeny, pôsobil veľmy fajn. Po pôrode chodieval kuk na izbu či som ok, lebo som mala veľmy ťažký pôrod. Tak rozmýšlam nad tým , či ho volať k 3 pôrodu, kedže bol pri prvích dvoch. 🙂

anamor
8. apr 2008

kamoška ho mala, mal prave sluzbu a napriek obavam /lebo ohlasy neboli prave najlepsie/ bola spokojna

lilyk
9. apr 2008

ja ho tiez poznam osobne, roztrhli sa mi stichy po porode a prave on ma zasival, no ja mam taky nazor ze ked niekoho pozna je fajn, mily a uzasny clovek ale ked ho stretnete len nahodou tak proste ked nema svoj den tak ma ako sa povie na haku 😉....ale to asi vela doktorov 😉
Ja mam s nim len dobre skusenosti 🙂

kkatka113
5. okt 2011

Ahojte, som po cisarskom reze pri uplnom uspati, porodila som bohuzial zhruba pred tyzdnom mrtve babatko v 31.tyzdni tehotenstva. Musela som podstupit porod cisarskym rezom, co bolo pre mna celkom potesujuce vzhadom na okolnosti... Nahodou som dostala ako doktora prave Dr. Janyho a mam len dobre skusenosti. Jeho pristup bol velmi ludsky, cely cas za mnou chodil, pytal sa ako sa citim, kontroloval mi jazvu a dal ma aj vzhadom na moj psychicky stav prepustit co najskor domov. Cize ja tohto pana doktora len odporucam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre