Očná lekárka Šillerová, Strečnianska. Máte skúsenosti?

klara_klara
16. aug 2010

Ahojte baby, nechodite niektora s babatkom k nej? ake mate skusenosti? dakujem

masinka
16. aug 2010

ahoj
ja som k nej chodila este "za mladi" so sebou. a potom aj s dcerkami ked mali problemy s ockami. podla mna je celkom fajn, akurat ked sa budes objednavat, tak na co najskorsiu hodinu, lebo potom sa to straaaaaaaaaaaasne posuva. ked ta objedna ako prvu, tak aj tak ta zoberie az pol hodinu po zaciatku ordinacnych hodin.

klara_klara
autor
16. aug 2010

@masinka my tam ideme len s rocnym babatkom, nemas skusenost ako take vysetrenie prebieha? dakujem velmi pekne za odpovede

masinka
16. aug 2010

ja som tam chodila s niekolkomesacnou dcerou ked mala ocko uslzene. maju tam lehatko kde som malu polozila a pridrzala jej rucicky a teta doktorka jej ocko prezrela, napisala kvapky...

klara_klara
autor
16. aug 2010

@masinka ja sa bojim aby to pre nasho maleho nebol hrozny zazitok, lebo vraj mu pred vysetrenim maju oci rozkvapkat a sestricka ma upozornila ze chvilu budeme cakat v cakarni kym to rozkvapkanie zaucinkuje a potom tam s nim budem ho v ordinacii drzat a vraj deticky velmi pritom placu ☹

latvia
16. aug 2010

@klara_klara jednu temu si uz zalozila, nezakladaj duplicitne temy

klara_klara
autor
16. aug 2010

@latvia jasne ospravedlnujem sa, lenze zalozila som ju omylom vo vseobecnej diskusii a nikto sa mi tam neozval...tu v batolatach je to aktualnejsie 😉

latvia
16. aug 2010

@klara_klara nieje problem presunut temu do inej sekcie, staci nam dat vediet.okrem toho, tvoja prva tema bola v sekcii Babatka

klara_klara
autor
16. aug 2010

@latvia je to mozne najviac chodim do vseobecnej diskusie tak som myslela ze bola tam...ak sa da tu staru zruste a tuto nechajte, dakujem

sedem
30. júl 2012

Skusim temu oprasit 🙂 Su tu nejake maminky, ktore by sa podelili o skusenosti s touto pani doktorkou?

novamaminka
13. jún 2013

@sedem aj ked asi neaktualne..ale podla mna katastrofa..ozaj som este horsi pristup k detom nezazila..

sedem
13. jún 2013

@novamaminka ahoj, mrzi ma, ze mas zlu skusenost, my ku pani dr. chodime, teda uz sme dlho neboli, ale patrime tam a nemozem si zatial stazovat, ku malej sa chovali(dr + sestricka) milo, trpezlivo, so mnou tiez komunikovali normalne..ak sa mozem opytat, co sa ti nepacilo? kludne aj IP 😉

novamaminka
13. jún 2013

@sedem ja nemam problem napisat to aj sem..dne sme tam boli,ako pozitivum betiem ze nas vzali okamzite ale to je tak vsetko..malinku mi kazali prilahnut,ako ja chapem ze sa to inak neda..no to ako ju drzala aj sestricka..nedovolili mi ju chytit podla mojho,uz viem ako na nu..malinka prirodzene plakala,po vysetreni sa ukludnila a zapytala si omalovanku,videla ze ich ma dr na stole..no ona povedala,ze nic nedostane lebo bola velmi zla(ktore dieta neplace,ked ho nasilu drzis dvaja dospelaci),mna osocili ze co sa cudujem ze ma podrazdene ocko ked mam take nechty,ze ako si predstavujem sa takto o dieta starat(kratke gelove s francuzskou,vyslovene len upravene,potiahnute gelom)..no jednoducho pristup otrasny..este poucenie ze ju mam kazdy den umyvat a tvar a vlasky zmyvat studenou vodou..neviem ci preto,ze mam 23 a som mlada tak si na mne zgustli..ale o mna ani tak nejde,len stale neviem ako by jej ublizilo keby jej dali tu sprostu omalovanku..neviem som prosto rozcarovana,nie som na to zvyknuta..

lusmel
21. nov 2013

ja som tez nebola spokoja , naprv dlhe cakanie, potom mi par mesacne dieta nasilu zabalila do plachty, prilahli, potom som ju musela drzat ja, este mi aj vynadala ze mam ju poriadne drzat , ked som jej povedala ze ja ju nebudem silno stlacat ked ju to boli tak odvrkla ze na co som tam potom chodila ... fakt otras pristup

brinkley
2. jún 2015

My sme tiez absolutne neboli spokojni.Pri prvej navsteve malu prilahla ako nejake zvieratko,peitom sa vobec nesklbala a ked sme tam boli naposledy,nemilo povedala dcere,ze nech robi rychlo co jej kaze,ze ju caka este vela roboty a ked nas vybavila,tak si dala na dvere cedulku obed,nildy viac k nej nepojdem.

18romca18
28. feb 2017

Nikdy viac k nej nepôjdeme, malého som ukludnovala este pol dňa po jej úžasnom vyšetrení .

macickam
14. jún 2017

@masinka
@18romca18
@brinkley
@lusmel
@novamaminka
Dievcata, zajtra idem k spominanej pani doktorke (co uz, neda sa inak) chcem sa len opytat, dostanem sa k nej normalne s kocikom kedze je na 2 poschodi ako citam?
Dakujem, zajtra pridam moju skusenost- drzte palce!

masinka
16. jún 2017

@macickam je tam velky vytah

macickam
16. jún 2017

@masinka dakujeme, nakoniec som sla s nim len na rukach, bala som sa ze po vysetreni bude velmi plakat a ze jeho budem mat v jednej ruke a kocik tiskat druhou. Zvladli sme to v pohode, a musim povedat, dobry dojem som mala aj z doktorky aj zo sestricky, boli trpezlive na nas, ukazali mi ako mam maleho drzat, ako sa spravne davaju do ocka masticky, ako mam masirovat slzny kanalik, ked som sa radsej na nieco opat spytala ci si to dobre pamatam, znova mi to pani doktorka vysvetlila. Musim ale povedat, ze nas problem bol jednoduchy- vytok z ocka aj napriek tomu, ze jedny antibiotika do oka prave dobral. A maly ma 2 mesiace.

maco2101
3. sep 2020

Tiez som pocula dost zle skusenosti pri navsteve s babatkom. Prosim mamicky zmenilo sa nieco? Alebo je viac tych lepsich skusenosti? Rozmyslam aj nad sukromnou ocnou.

srsnova
2. aug 2023

Ano ani ja som sa u tejto pani doktorky necitila prijemne. Boli sme asi pred 5 timi rokmi - len zakladne vysetrenie na pripadne dioptrie a pod., ziadny zavazny problem sme neriesili, ale uz si nabuduce vyberieme ineho lekara. Trochu nadradeny, direktivny pristup, negativisticke prognozy do buducna, pritom sme nic zavazne s dietatom neriesili.