Poradíte dobrého gynekológa v Bratislave - v Ružinove?

iuc
6. apr 2012

K terajsiemu chodim 15 rokov. Som s nim spokojna, ale za ultrazvuky budem musiet platit. Za jeden pyta 20 eur. Takze by ma tri povinne vysli 60 eur a to nehovorim, keby bol nejaky problem a musela by som ist na viac ultrazvukov, tak tam necham dost penazi... A hladam, nejakeho doktora v BA - Ruzinov alebo okoli, kde by som platit za ultrazvuky, (ktore im preplaca poistovna) platit nemusela. Prosim poradte mi nejakeho dobreho doktora 🙂

betka239
29. feb 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@berenike114 Len na vlastnej kozi zistis aky naozaj je. Kazdemu vyhovuje iny doktor, pretoze kazdy ma nejake ine poziadavky a naroky na toho svojho. Ja uz chodim k MUDr. Millymu dlhsiu dobu a som velmi spokojna ci uz po odbornej stranke alebo ludskej. Mala som taktiez problemy a on bol prave ten ktory mi dokazal pomoct a problemy sa mi zmiernili. Byt tebou ho skusim navstivit a uz uvidis ci ti bude vyhovovat.

klaudusik7
11. apr 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@iwusteeek prepac urcitu dobu som tu nebola a aj ked som bola tak som ti akosi zabudla napisat ako pokracujem s vybavovanim doktora Millyho. Este v marci som volala do ambulancie a sestricky mi povedali ze kludne zoberu este nove pacientky. Mala som toho vela v marci a este ked tam bola aj velka noc a podobne veci tak sme sa dohodli ze na prve vysetrenie pridem az teraz v aprili. Takze buduci tyzden tam idem a som sama zvedava ako to dopadne

diana2014
16. jún 2016

Dobry den viete mi poradit mam ist na OP ale neviem kam prestne mam volat v Ruzinove na gynekologicku ambulanciu dakujem pekne

babo78
9. aug 2016

Ahojte, poradíte mi dobrého štátneho gynekológa v Ružinove? Mám PCO a chcela by som riešiť bábo, ale už s inou lekárkou, lekárom ako doteraz. Ďakujem krásne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre