Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

vinka
6. apr 2010

Tatiank ak si z kežmarku nám to nevadí.Mi máme aj kežmarčanky v téme.A sme sa ešte nepohrýzli. 😀 😀

vinka
6. apr 2010

Helka až teraz som si všimla,že už ste piati.gratulujem ku prírastku čerstvému. 😉

silvia_pp
7. apr 2010

žeby už aj domika mala drobca pri sebe? 😉

miavin
7. apr 2010

silvi - prečo myslíš? zato že tu nie je???? no ktovie, možno šla do poradne....

silvia_pp
7. apr 2010

domika prispieva každý deň a ani včera som ju tu nepostrehla,tak ma napadlo,či to už náhodou nemá za sebou... 😉 🙂

pettka44
7. apr 2010

Ahojte, no mozno je uz Domika stastnou mamickou

😉 😉 😉 😉 ja som si tiez vsimla, ze tu dlho nebola, mne sa to uz tiez krati aj sa trosku bojim 😅 😅 ale zaroven sa velmi tesim

silvia_pp
7. apr 2010

pettka zbehne ako voda a ani sa nenazdáš a budeš s drobcom doma...potom nám daj tiež vedieť.... 🙂 😉

pettka44
7. apr 2010

no ratam s tym ,ze ked budem rodit v pondelok, ze ma v piatok hadam pustia domov 😅 😅 ale urcite Vam dam hned vediet 🙂 🙂 🙂

domika9
7. apr 2010

ahojte tak ja som ešte doma 🙂 včera som mala mať poradnu ale nestihla som ju 😀 ja som kus meškala a oni skončili skor tak som bola dnes no poviem vam začínam mať z porodu bobky dnes ked ma vyšétroval som myslela že sa zjančím a že otvorena na jeden palec 😒 tak neviem neviem čo budem robiť ked budem rodiť
vaku maleho neviem lebo že sa už neda pomerať

miavin
7. apr 2010

no tak som mala pravdu - že si v poradni.
Domi - neboj sa pôrodu, keď to príde, budeš to chcieť mať čím skôr za sebou - ja čo som najťažšie zvládala boli neskutočné kontrakcie od polnoci kým som neporodila - pôrod je už len taká bodka za tým - to nebolí 😀

onellyo
7. apr 2010

domika9
a citis to volako ze uz si otvorena na 1 palec?,
ja mam strasny problem chodit,,idem jak slimak,,ale
zaujimave nie kazdy den!! neviem cim to je!!!
🙂 🙂 🙂 🙂

domika9
7. apr 2010

onellyo tak či to citim neviem lebo ja som si mylsela že mi zatka odišla už pred 2 týždnami a ona si odišla včera večer -to som chcela ísť na pohotovosť lebo to bolo dosť krvave tak som nevedela či ísť či nie tak že kus počkam a potom sa to ukludnilo tak neviem čo malo byť to špinenie predtým , no a pocitujem už dlhšiu dobu taku pichavu bolesť že teraz ma pichne a musím ostať stať trošku sa nehybať a za chvílu to prejde tak neviem či to je ono ?
miavin myslela som že som nie velmi citliva na bolesť ale dnes ma to prekvapilo 😒 tak neviem čo budem robiť fakt ked začnem rodiť dr. sa ma pytal či to zvladnem a ja až zarazena som si v ten moment uvedomila že sa to asi nepyta len tak 🤐

miavin
7. apr 2010

domi - neboj, zvládneš to, keď som to zvládla ja - tak každá...... len musíš tlačiť ako keď si na veľkej....ja som tlačila do hlavy a na sekundu som stratila vedomie.... 😒

domika9
7. apr 2010

miavin to si vravím tuto vetu vždy ked ma čaka nejaka skuška či to bol vosičak či v škole skratka vždy ma to vedelo pposunuť vpred ked osm si povedal že zvladli to iní zvladnem to aj ja ale nejako mi asi začalo lepiť
ale nejako si vravím že keby to bolo až take hrozne že by mala každa baba len jedno adruhe už nikdy

miavin
7. apr 2010

presne tak - treba myslieť pozitívne, ja som po pôrode povedala, že druhé už ani za svet.... no zatiaľ sa toho držím, lebo som mala ozaj ťažký pôrod, ale možno koncom roka - alebo o rok niečo poriešime....

domika9
7. apr 2010

inač neviem či som dnes nevidela tamtamku ale neviem lebo som si všimla kočiar ale som bola dosť daleko a bez okuliarov do dialky nevidím ani tuk ale neajko som sa ppotom ešte raz otočila a sa mi zdalo že by to mohla byť ona podla fotiek tamtamka priznaj sa nevidela si ma pri kauflande ?

onelly a s chodou mam problem aj ja , chodím akoby som mala niečo s nohou

domika9
7. apr 2010

inač baby priznajte sa ktora ste vykupili všetky poporodne nohavičky v okolí nemocnice 😀 😀 😀 bola som vo všetkych lekarnach a kupila som ich až v kauflande 🙂

silvia_pp
7. apr 2010

ahoj domika,tak ja som ťa už poslala na pôrodnicu 🙂 🙂 😉
mňa sa lekár pýtal pri odchode z nemocky po prvom pôrode,že kedy sa opäť uvidíme,tak som sa mu vysmiala,že mňa tam viac už neuvidia a už mám aj druhé na svete 😉 zvládenš to,neboj sa... viem,že mne sa to už ľahko hovorí,po boji je už každý generál 🙂

onellyo
8. apr 2010

🙂 🙂 🙂 domika9
no ja zas ked chodim mam pocit akoby uz islo vonku 😵
tak idem pomaly,zastavim ,,joj sranda pre prvorodicky ako sme my
kazdu zmenu prezivame 😲 😕 ze coto!!!
takze na tu zatku sa pripravim,,,
ale ako sa poznam ja uz budem stresovat 🙄 ☹

zdenka_pp
8. apr 2010

Domika, tak gyndoš sa ťa pýtal, že či zvládneš pôrod??? Vieš, čo to znamená?? No ti poviem............že bude easy. Lebo mne povedal, že porodím rýchlo, že to bude ľahké a.....................natrápila som sa.
Navyše mi predpovedal skorší pôrod, čo sa tiež nestalo. Aspoň že pohlavie bába mu vyšlo 😀

gajana1
8. apr 2010

Ahojte Zdenka gratulujem k Adamkovi
Môžeš sa spytať pri kom si rodila?

domika9
8. apr 2010

zdenka normalne som si teraz nie ista a fakt po tom včerajšom vyšetrení som bola mimo som tam fučala jak cvok až mi to potom bolo blbe a že otvorena na jeden palec čo povedal že na prvorodičku celkom fajn
a ešte mi vravel že ked bude manžel somnou na sale aby kontroloval ozvy srdca maleho a že by ma nemali nechať dlho trapiť sa koli tym injekciam čo si picham tak uvidím fakt sa začínam bať 😅

domika9
8. apr 2010

gajana ty si ešte stale doma ? my sa asi fakt stretneme v tej nemocnici 🙂

zdenka_pp
9. apr 2010

Gajana, odrodil ma Raučina. Dovtedy ku mne chodila iná lekárka, ale priamo na pôrod prišiel on. Či ho volali kvôli tomu, že to bolo ťažké, neviem.
Domika, z gyndoša si nič nerob. O tých odozvách malého aj mne hovoril a to ja som žiadne injekcie, ani nič podobné nebrala. Takže sa neboj.

pettka44
9. apr 2010

Domika neboj sa, ja som bola prvy krat strasne pokakana a ked ma lekar vysetroval tak ma to strasne bolelo, kontrakcie som mala silne, aj preto, ze sa mi maly uz dusil, ale ked mi prisla sestricka pichnut do zadku magnezium, tak potom ma bolel viac zadok ako brucho....a ked mas nejake zdrv.komplikacie, tak Ta urcite nenechaju trapit a mozno zvolia sekciu, neboj budeme na Teba mysliet 😉 😉 😉 😉
Onellyo ja uz tiez tak divne chodim, a nemozem ist rychlo fucim ako vlak 😀 😀 😀 😀

gajana1
9. apr 2010

Domika ano ešte stale som doma ktovie dokedy

gajana1
9. apr 2010

pettka aj ja idem v pondelok na prijem o kolkej ideš ty???

domika9
9. apr 2010

zdenka ja som rada že nas upozornil aspon bude mm dohliadať aby robili jak maju 😀
gajana tak ty to už budeš mať možno v pondelok za sebou 😉 mna pošle ak neporodím do 14.-teho

gajana1
9. apr 2010

tak sa tam asi stretneme

helka1
9. apr 2010

Ahojky Gajana tak ty pekne drzis pokope 😅 😀 . A ako ides rodit sekciou ci normalne ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre