Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

maridzuj
20. jan 2011

PROSIM VAS NEVIE MI NIEKTO PORADIT KDE BY BOLO MOZNE POZRIET SI FOTTO NOVORODENCOV V BANSKEJ STIAVNICI.DAKUJEM KRASNE

teodorka
21. jan 2011

baby a terba sa do poradne objednat alebo iba ist? lebo mne tam dnes nik nedvihal telefon 😕

dewyn
21. jan 2011

@teodorka poradne maju pondelok, utorok a stvrtok, netreba sa objednat, staci ked prides.

teodorka
21. jan 2011

@dewyn a kde tam mam byt ist do poradne ?za primarom?

ivka82
21. jan 2011

@alibaba235 jeeeej ahojček, to je super🙂 to by bolo fajn keby sa tam stretneme🙂)) ja pevne dufam ze ma to nechyti skor a ze budem rodit v BS lebo v BA to nie je moc podla mojho gusta. ja mam 1.2. poslednu poradnu u svojho gynekologa, a potom by som chcela ist asi vo stvrtok do poradne uz k primarovi. ozaj chystas sa mat niekoho z nich zazmluvneneho alebo nie? koho by si doporucila? a z PA ?🙂

ivka82
21. jan 2011

@kulinan ahojček, myslíš že sa to dá stihnúť? mne hovoria aby som si niekoho ešte pre istotu, že ma to chyti skôr zajednala ako " zadne dvierka".i ked pravdu povediac, som ochotna radsej predychavat 2 hodiny..len neviem, či to doporučuju, či nenastanu problemy..a tak..som prvorodička tak snad do 2 hodin sa to uplne nerozbehne🙂

alibaba235
21. jan 2011

@ivka82 nemam zazmluvneneho nikoho, zatial som sa stretla iba s primarom, celkovo lekarov ani sestricky v BS nepoznam, tak este uvidim, ako sa to bude vyvijat pocas navstev poradne a predporodnych priprav v BS

dewyn
22. jan 2011

@teodorka zavisi kto ma sluzbu, my sme zatial mali vzdy na poradni pana primara. Ked tam prides krasne ta odnaviguju alebo sa spytas, nie je to tam velke.najprv ti spravia poradnu, ozvy, potom pojdes k Dr. a nakoniec na prietoky. My ked sme prisli, este som si ani kabat nestihla vyzliect a uz sa nas pytala sestricka ci ideme na poradnu.

kulinan
22. jan 2011

ahojte, tak ja furt čakam a čakam, aj ma pobolieva bruško,ale to nič. Uvidim či už do toho pondelka vydržím, snad hej.
Nemam nikoho zazmluvneného,ani som predtym nemala, doverujem tam všetkým, bude tam aj manželik,takže v pohode to zvladneme. Už sa nevieme dočkať, predtym som mala maleho na termin,teraz prenášam a neskutočne dlho mi to pripadá.
No poradne tam šli v pohode,na zaznam sa čaká, ale dá sa to v pohode zvládnuť. Hlavne nech sú cesty čisté a bez nehod,aby sme tam včas dorazili. Tak sa teším, snad tam niekoho stretem.
papa

teodorka
23. jan 2011

@kulinan joj Ty este furt nic?a ja ze si uz davno po a chystas sa aj domov...inac aj ja chcem ist do BS tak ze ma doma chytia bolesti a sadneme do auta ...ja to mam cez 60km c nie je vela

kulinan
23. jan 2011

@teodorka no ešte sa nič nerozbehlo, ale zajtra tam ideme je to už pár dní po druhom termíne,tak pevne verím že čosi primár vymyslí, ja už to chcem mať zasebou,aj manžel aj synček. Dúfam že sa to rozbehne,alebo mi pomôžu a už to nejako zvladneme, nemam žiadne ťažkosti, aj tie čo som mala už su preč a citim sa fantasticky,len ozaj už je podla mna čas.
Tak uvidim, pochodime zajtra zaznam,prietoky,primára a uvidime,ja by som rada už si užívala chvílky s manželom na apartmane,tak uvidime,ako to dopadne.
Držte sa všetky, prajem úspešné porody a krásne dni.
papa

teodorka
23. jan 2011

@kulinan aj Tebe vela stasticka ,nech vsetko prebehne ok 😵

ivka82
24. jan 2011

@kulinan drzim palčeky aj ja..a oni davajú aj vyvolavačku ak sa nič nedeje alebo ako? lebo tušim som čitala že oni tam nedávajú, ale asi záleží od situácie

happy8051
24. jan 2011

@ivka82 indukcia -vyvolavackasa dava bezne pri prenasani,alebo ked odtecie voda a nedeje sa nic...zalezi to od situacie,ked je treba, nie je problem ju dat... aj ja som rodila tak....

ivka82
24. jan 2011

@happy8051 aha..opat som o čosi mudrejšia🙂

katrin31
24. jan 2011

@ivka82 aj mne daco pichli aby to islo rychlejsie...

dianka22
24. jan 2011

Ja som bola tiez velmi mudra 😉 a za nic na svete som nechcela, aby mi pichali nieco umele na urychlenie(oxytocin).
Mala som kontrakcie od stredy, v piatok v noci som to uz nevydrzala pri telke predychavat, tak som uz isla na hotove, ze idem hned rodit. Ubytovala som sa, a este 3 dni som tam v porodke pobehovala po schodoch, nech sa mi to rozbehne. v pondelok o 6 rano, po 9 hodinach rodenia uz na sale mi povedali, ze ak nechcem rodit este dalsich 6 hodin, mala by som si to dat urychlit. Tak som si to vsetko nechala vysvetlit, pichli a po hodinke a pol bol Kubko vonku 😵
Ratalo sa mi to. Lebo v BA by ma uz porat v stredu napichali a sup na cisarak. Takto som si to odzila ako somchcela naprirodno a ked uz islo do tuheho a ja som prestavala vladat, inekcia pomohla a nestalo sa, ze by bol vyvolany predcasne.

ivka82
27. jan 2011

kočky, ktoré ste už boli v BS v zozname vecí na internete majú že pre babatko potrebujem 2-3 košielky, môže byť aj body? či nie? dik za info🙂

aknats
27. jan 2011

@ivka82 jasné, môže. Je to len na Tebe čo bábu oblečieš. Berieš si to len pre prípad, že na ich oblečenie bábo dostane alergiu. Ináč dávaju ich. Aj plienočky. Ja som použila aj moje, lebo Oliverko sa vyhádzal. Také malé červené fliačky mal na brušku. Lindušenka bola v poriadku.

ivka82
27. jan 2011

@aknats dakujem ti za radu🙂

dianka22
27. jan 2011

Kubko sa tiez vyhadzal. mal cervene flaky asi z prasku. zacali sme nosit len svoje veci. lepsie budu naozaj kosielky. my sme ich museli este dokupovat, lebo sme boli dlhsie ako sme ratali.

albao
28. jan 2011

Rodila som v BS pred 3 tyzdnami a obrovsky doporucujem! Je to tam uzasne, citila som sa ako v rodinnom penzione, kde sme si obcas odbehli s malickou na malu kontrolu k lekarovi 😀 Skoro sa mi az nechcelo domov 😅 😀
Na rozdiel od BA tam poznali vsetky deticky podla mena a aj nas mamicky poznali, boli sme ako an vylete, vsetky sme sa poznali, kedze sme rodili "v jednej vlne". A v takom prostredi sa vsetko lepsie znasa. Aj o tretej rano nam pomahali s kojenim a s papkanim, nebol problem s nicim 😉 Naozaj odporucam pre tych, co viac ako drahe pristroje pre nedonosene deti (narazam na BA) ocenia ludsky osobny pristup 😉

altevita
28. jan 2011

ahojte, kočky, my sme sa vrátili v stredu z pôrodnice a tiež vám môžem napísať, že sme boli maximálne spokojní - tá atmosféra, sestričky, doktori, apartmán........ som sa objímala s niektorými sestrami, keď sme odchádzali....... stálo to za to....... a hlavne tiež oceňujem pomoc pri kojení.... ja som po cisárskom nemala mliečko, potom po 2 dňoch prsia ako skala a malý bol lenivý ťahať..... sestričky z detského ma povzbudzovali, pomáhali s odsávaním, s prisávaním krpca, no ja by som to už dávno vzdala, lebo som fakt mala pocit,že to jednoducho nepôjde... a išlo to, dnes krásne a bez problémov kojíme...... Veľké ďakujem patrí tiež primárovi, úžasný človek, trpezlivý, skúsený...... paráda..... kočky, ak vás to len čaká, držte sa🙂))

teodorka
29. jan 2011

@altevita GRATULUJEM 🙂 🙂 aj ja chcem byt uz po 🙂 🙂

bambulka0406
30. jan 2011

@teodorka my sa tam mozno stretneme

teodorka
30. jan 2011

@bambulka0406 no mozno ano 🙂 budes tam mat aj manzela? a bola si uz tam v poradni? ja este nie ...

bambulka0406
30. jan 2011

@teodorka hej, budem tam aj s mm, ale bude odbiehat asi aj do prace. bola som vo stvrtok prvykrat. uz sa aj otvaram a mam poslickov, tak uvidime ci vydrzim do terminu

teodorka
30. jan 2011

@bambulka0406 ako citis poslickov?
inac aj mam tusaka ze to bude skor ...a u koho si bola ..u primara? a dojmy mas ake?kedy ides znova?

teodorka
30. jan 2011

@bambulka0406 a chces mat manzela pri porode?

bambulka0406
30. jan 2011

@teodorka no mam bolesti v krizoch ako pred kramami, len niekedy silnejsie a sucasne tvrdnutie. a je to take intervalove, boli, prestane a tak dokola. ale to este neznamena, ze porodim skor. nechame sa prekvapit.
hej, bola som u primara, ale ja k nemu chodim aj normalne ako ku gynekologovi vyse troch rokov, takze bolo automaticke, ze budem rodit tu. celkovo som s nim spokojna. najblizsie idem vo stvrtok, po tyzdni. a manzel bude pri porode. ty kedy sa chystas prvykrat do bs?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre