• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Dunajská Streda. Máte skúsenosti?

25. novembra 2016 
@veronika1037 presne ako si povedala na izbe sme boli dve jedna dala na poslednu chvilu peniaze Szabovi a isla rodit ja az na druhy den vecer a to som uz den mala bolesti rovnako ako aj baba co mu dala peniaze...a ano ta ciernovlasa ma rodila ona ma lutovala ze szabo ma nechal takto sa trapit no ale je pravda ze ani ona si nedala moc zalezat kedze ma zasila ako prasa...no ja mam ozaj na tu dunajsku iba zle spomienky a velmi lutujem ze som tam sla rodit :disappointed:
6. nov o 20:29  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka5787 inak baba odtialto o z MK co si snou pisem ona dala na poslednu chvilu peniaze Szabovi a ze ju hned zobral... rodila den po mne... takze to bude asi ta o ktorej pises :slight_smile: Vidim, ze si zo Stvrtku na ostrove sa ti cudujem ze si isla do DS
6. nov o 20:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka5787 to ma mrzi, ze mas taku zlu skusenost. lekar by urcite nikdy nemal pracovat podla svojej nalady.
inak, ja som pocula, ze szabo uz konci, ale kto vie, ci je to skutocne pravda..
6. nov o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronika1037 fakt? Ako sa vola? No urcite to bude ona :see_no_evil:. Ja som totiz vtedy byvala v BA aj som tam mala rodit lenze medzi casom sme sa mali stahovat do dediny Michal na Ostrove a kvoli tomu som sla do DS rodit. A na uplny koniec sme sa tam nestahovali ale uz som chodila na poradnu do ds a zdali sa mi vsetci mili a zlati tak som sla tam rodit. No ale ozaj zle rozhodnutie po porode som sa 6tyzdnov davala dokopy a mesiac som nevladala vobec chodit no fakt neprajem nikomu :grimacing:. Ale tak na vsetko sa da zabudnut ked sa pozriem na maleho :heart:️.
6. nov o 21:10  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kristinamr ako ja ich chapem trosku mali toho vtedy ozaj dost vela ale mojou chybou to nebolo a bohuzial ja mam kvoli tomu pamiatku na cely zivot :grimacing:. A mne sa zda ze Szabo uz vtedy spekuloval ze bude koncit ale stale sa mu realne nejak nechce odist :joy:
6. nov o 21:12  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka5787 mas synecka Alexeja? ak ano tak ta pozdravuje :slight_smile: tu na MK je pod nickom rebi_l. No aj ja som sa dlho spamatavala po porode. Strasne dlho som krvacala... no co uz maly stal za to :slight_smile:
6. nov o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte damy aj by som Vas rada opytat na nejake info o DS porodnici som sice este len v 9 tyzdni, ale rada by som vediet ci DS alebo Ba. Mne z dovodu, ze DS je blizsie by vyhovovala tato porodnica, ale podla Vasich clankov je to rozne...,
22. nov o 10:25  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (11. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximalne DS ma svoje vyhody aj nevyhody... ale ja som tiez rozmyslala nad BA a olutovala som to. Kludne sa pytaj :laughing:
22. nov o 15:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronika1037 áno Alexeja :blush: Sranda idem jej aj napísať hneď :see_no_evil:Áno naše deturence nám stali za tu bolesť :heart:
24. nov o 14:39  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronika1037 toto bude moje prvé bábo takže pre mňa je to novinka všetko, ale presto vsetko pôjdem do tej Dubajskej z domu to budem mať cca 9 km do ba by to bolo 36km hádam má tam odrodia nejako, začnem šetriť nech im niečo zaplatím navyše :wink:
24. nov o 21:11  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (11. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximalne ja som tam rodila pred rokom.za mna ano.jedine to je take na prd ze ked ram zena rodi cisarskym tak ju zenu jak keby ani nebola po zakroku.to sa mi nepacilo.aj ked ja som rodila prirodzene ale k babam co rodili sekciou tak sa otrasne spravali.personal od primara az po upratovacku ochotny,mily.rodila som u p.Budayovej.mlada doktorka,nemala som ju zaplatenu ale pristul na 1*.rodila nas tri naraz.sama tam na nas bola ale bola mila,vsetko pekne vysvetlovala.ked chcete nieco viac vediet napiste.bola som na vip izbe.to bolo tiez super.ja nemam co vytknut.
24. nov o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximalne a este tolko k tomu ze ja som mala DS 45km od domu.mam blizsie tri nemocnice.ale po podrobnom prieskume som isla do DS.takze manzel trosku stresoval ci tam prideme vcas ale prisli sme v pohode.
24. nov o 22:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximalne aj moje to bolo prve neskutocne som sa bala. Ale teraz ked uz na to pozeram odstupom casu isla by som tam asi znova. Ked uz mam skusenosti s dietatom jednym. Ale ma mrzi ze som ho nedokazala kojit a to je vina aj personalu.... a na 100% by sim si znova zaplatila izbu!!!!
25. nov o 06:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok