• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

14. novembra 2016 
@monicka23 na webe? :slight_smile:)) tak to je dobry vtip :slight_smile: ani zoznam lekarov tam clovek nenajde :slight_smile: zial, toto si clovek musi dostatocne dopredu zistovat... podla mna by mali mat prednasky castejsie ako 1x do mesiaca, ale to uz treba doriesit s kompetentnymi :/ vacsinou na epi posielaju ako ides do poradne v 36.tt, takze je realna sanca si to vcas vsimnut ak si poucenie nenechas na posl. chvilu...
13. jan 2012 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macka.m ja som to aj presne tak myslela ako vtip :grinning: s niecim takym clovek samozrejme nemoze ratat :grinning:
Ja nechodim na poradne do Ruzinova kedze moj gynekolog a porodnik v jednej osobe ktory ma bude rodit v Ruzinove ma aj sukromnu prax tak chodim len tam :wink:
13. jan 2012 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dievcata, neviete, je teraz naval v Ruzinove? ked som rodila dievcata, obe v maji, tak bol vzdy ruzinov preplneny....
13. jan 2012 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri ja som bol vcera na prehliadke porodnice a mali dokonca volne aj nadst.izby aj porodny box sme videli kedze nikto nerodil - vraj sa to casto nestava :wink:
13. jan 2012 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monicka23 Ja viem, ja viem :slight_smile: inak ani ja tam nechodim, tiez ma moj dr. sukr. prax... tak mi napadlo, ked si bola na tej prehliadke, na kt. poschodi je porodnica? aby som vedela, kam mam zajst ked ma to uz chyti :slight_smile: Dik
13. jan 2012 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macka.m najprv pojdes na centralny prijem co je logicke a potom na 9 poschodie,tam sa nase deturence narodia :slight_smile: ale este predtym si vystojis pri vytahoch asi tak 10min kym sa nad tebou nejaky zlutuje :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lutsy Mne vratili za jednu noc :slight_smile: nebolo volne skor a to som tam trcala 6 dni .. :-/
13. jan 2012 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@monicka23 SUPER :slight_smile: mna vzdy uz z porodnej saly hnali hned po porode na chodbu, co uz dalsia mamicka cakala na stol :grinning: a pri druhom porode sa mi nepodarilo ani dostat na nadstandard, lebo ak sa ti tam nepodari dostat po 1.noci, uz ta nepremiestnia :unamused:

tak dufam, ze teraz bude porodnica prazdnejsia, dovolenkove deti pridu na rad v marci :sweat_smile:

inac tie vytahy su tam uzasne a ked su navstevne hodiny, tak to chce fakt pevne nervy...ale inac je tam fajn
13. jan 2012 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monicka23 ano, vytahy si doverne pamatam este z letnej hospitalizacie :slight_smile:
13. jan 2012 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri tak to aj ja dufam,ze nas tam bude pomenej :slight_smile: mozno sa tam aj stretneme,mame terminy blizko seba :slight_smile:
15. jan 2012 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@monicka23 mozno ano, aj ked moja dr. sa vo stvrtok vyjadrila, ze bude rada, ked vydrzim do 38 tt, uz som otvorena, mam aj kratucky krcok a zmaknuty...v utorok mam opat poradnu, tak uvidim, ale sama citim, ze "polcas rozpadu" sa blizi :grinning:
15. jan 2012 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dievcata, a ako je s balenim nasiroko? vraj sa uz pri odchode z porodnice nebali? kamoska rodila pred rokom a vraj isli domov bez postoliek...ja ked som rodila pred 2, tak sa este balilo do prvej kontroly u ortopeda
16. jan 2012 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri stále sa to mení..ked som rodila pred 2 rokmi povedali,že po novom sa to nemusí...aj tak som balila :slight_smile: ,pri 1 dietati sa balilo..to iste pri ošetrovaní pupčeka som bola dost nahnevaná...po novom sa pupček neošetruje liehom,takže nám ani nedávali-ked som prišla s malým domov,moja dr.zhrozila aký mal pupček neošetrení a zapalený
16. jan 2012 o 22:08  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@katkamarosova o tom liehu som pocula aj citala uz davnejsie, aj ked mne to pripada s liehom "bezpecnejsie"...no a nebalenie nasiroko len potesi :wink:
16. jan 2012 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri tak ja som dnes uz po poradni,nas polcas rozpadu sa este neblizi :grinning: akoze moze to prist hocikedy ale moje telo a drobec v brusku tomu este nenasvedcuju :grinning:
17. jan 2012 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri nam bolo povedane ze postolky na cestu domov nemusime mat,tak uvidime aka bude prax....
17. jan 2012 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@monicka23 ja som tiez dnes po poradni a od stvrtku velky posun nenastal, krpec ma malo cez 3kg, ale aspon som uz vsetko dovybavovala a poplatila v nemocnici a teraz mozem spokojne cakat....pozeram, ze ty uz mozes veselo rodit, vsak si zacala 38tt :slight_smile:
17. jan 2012 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviete nahodou ci je Krizko ml. v nemocnici? ci nema dovolenku nahodou
17. jan 2012 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri no ja som papierovacky vybavila este minuly tyzden,nechala som tam kopec EUR a isla spokojne domov :grinning: a ano,ja uz mozem rodit,uz som v 38tt :slight_smile: ale snad este chvilu vydrzime
17. jan 2012 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaslamka neviem,ja nechodim na poradne do nemocnice :frowning2:
17. jan 2012 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ako je to teda s tou epiduralkou? Moj dr. vravi, ze staci prist o 13hod ktory kolvek den na konzultaciu a dohodneme sa co a ako? Ale citam, ze to tak nie je, ze to nie je kazdy den? Tak kedy sa da riesit tu epi? A ozaj, plati sa za nu na mieste, alebo az pri porode?
18. jan 2012 o 20:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@kinderko7 na to, aby ti ju pichli, musis prist na konzultaciu, ta byva kazdy pracovny den o 13tej (ak sa nemylim, cislo dveri 4007 (na chodbe kde je riaditelstvo)

potom byva 1x do mesiaca prednaska, kde sa o epiduralke dozvies viac a mozes sa vypytovat, to ale nie je povinne, ja som ani raz nebola

pri tej povinnej konzultacii dostanes iba papier o rizikach, vyplnis dotaznik a absolvujes pohovor s anesteziologom, ktory zhodnoti tvoj zdravotny stav a potvrdi ti ten dotaznik, ty si ho vlozis do tehotenskej knizky, aby si ho mohla pri porode predlozit

epi treba zaplatit pred porodom, kym to nemas zaplatene, nikto ti to nepichne...v nemocnici su 2 pokladne, jedna je v poliklinickej casti a druha non-stop fungujuca je v nemocnicnej casti pri urgentnom prijme, kvoli pripadnym stresom odporucam zaplatit vopred, doklad tiez odlozit do porodnice, ak by ti ju nepichli, vratia ti plnu ciastku okrem 10 eur za konzultaciu, da sa platit kartou

naozaj je lepsie si to vsetko dopredu pripravit, ja uz mam v taske do porodnice v euroobale pripravene vsetky potrebne papiere - zmluvu o vybere porodnika, dotaznik o epi, potvrdenie o uhrade, kopiu sobasneho listu
18. jan 2012 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kinderko7 tak @tigri Ti to uplne detailne rozpisala :slight_smile:
@tigri ja uz mam tiez vsetky papiere takto prichystane aby som potom nechaosila :slight_smile:
19. jan 2012 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri a @monicka23 dakujem za infosky. Baby vy ste sikovne, musim si to hned buduci tyzdne vybavit aj ja :slight_smile: este raz dik za info.
19. jan 2012 o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri ahoj v pôrodnici robia sono kĺbikov a podľa toho ti buď povedia že nemusíš baliť alebo ti odporučia že by si mala baliť...
20. jan 2012 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@janka830 dakujem
20. jan 2012 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@monicka23 ako ti dopadla dnesna poradna? u mna stav nezmeneny :slight_smile: akurat zajtra idem do ruzinova na ctg monitor
24. jan 2012 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri ahojky :slight_smile: Ja mam tento tyzdne poradnu az zajtra a aj to az vecer,takze uvidime :slight_smile:
24. jan 2012 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@monicka23 aha....tak potom napis :slight_smile:
24. jan 2012 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tigri hlasim spravy z pporadne,vsetko OK,maly je este vraj vysokoooo povedal doky :slight_smile: dalsia poradna o tyzden v stredu a zase vecer :slight_smile:
25. jan 2012 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok