Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

apolenka6
1. apr 2013

@cimika222 ešte prenášaš?

cimika222
2. apr 2013

@apolenka6 už, som doma s krasnym chlapčekom Matiaskom, narodil sa 27.3.2013 s mierami 4150g a 54cm o 14:20hod, sme v poriadku. Bola som veľmi spokojná, rodil nás primár Dr. Čaradský, super prístup aj so sestrickami, nadmieru som spokojná aj s druhym pôrodom.

apolenka6
2. apr 2013

@cimika222 jééj tak gratulujem!!! teda valibuk je Matiasko 🙂 veľa zdravia vám prajem 🙂 🙂 som rada ,že si bola spokojná snád aj ja budem 🙂

petkovamama
2. apr 2013

@gilmorka ahoj.neviem ci je tvoja otazka aktualna,alebo si uz po tom.mala som planovanu sekciu v novembri 2011,normalna strava aj vecera,klistir nebol,cievkovanie hej,,,brrrrr.lezala som sice v nemocnici,ale myslim,ze aj ked si doma je to na stejno.mam sice s porodom nadobru skusenost,lebo mi maleho poslali inkubatorom do nitry a stade nas za 4 dni poslali domov,lebo bol vraj prevezeny omylom.zbytocne soky som mala a doter neviem co sa vlastne stalo.

gilmorka
3. apr 2013

@petkovamama Ahoj. Caka ma to v piatok. Ale od pol noci nemam nic jest ani pit, tak snad nebude ani to cievkovanie. Ci to byva zavedene aj pocas operacie a po nej? Prvy cisarsky som mala akutny, takze vtedy som nic take nemala. A este sa chcem spytat, kolko to asi trva, priprava na sekciu? Pred siedmou mam byt na rizikovej poradni, vypisu mi papiere a tak. A chcela by som aspon priblizne, ze kedy realne bude potom samotna sekcia? Anesteziologicka este pisala, ze hodinu pred operaciou infuziu na znizenie zaludocnej kyseliny ci co, a neviem co este sa bude robit ako priprava. Ze kolko sa manzel asi nacaka na chodbe.

petkovamama
3. apr 2013

@gilmorka ahoj.no ano od polnoci som ani ja nic nejedla,ani nepila,ale cievkovat ta budu aj tak. 😖 pocas sekcie to zavedene nieje.v prvom rade sa spytaj uz ked budes hore na porodnici o kolkej ta budu robit.ja som bola prva hned o 8 rano.o 6 ma previezli na porodnicu,lebo som lezala dole na gynde 2 mesiace,mala som velke problemy,tak udrziavali.cely ten cirkus ani netrva dlho,len sa caka.infuziu mi nedavali,mala som mat spinal,ale anesteziolog na poslednu chvilu povedal,ze celkova anesteza.myslim,ze tak 2-2.5 hodiny,kym pojdes na salu.dostanes infuziu,budes napojena na remene,tlkot srdca dietatka,neake inekcie,cievkovanie.sekcia trva chvilocku,len dlho sa sije.ale budes mat dost casu manzelovi zavolat kedy ma prist.popros sestricky nech ho pustia na chodbu,pred salu.to sa moze.male bude vidiet hned ako ho pojdu umyvat.

gilmorka
3. apr 2013

@petkovamama Dakujem za info. Zacinam byt mierne nervozna. Akutny cisarsky bol vykupenie, ale planovany to uz je ine. Clovek ma cas velmi o tom premyslat a uz viem aj co ma caka tie dni po nom :/

petkovamama
3. apr 2013

@gilmorka s odstupom casu sa uz len pousmejem,ale vtedy som myslela,ze ma porazi.maly v nitre ja tu a tie stavy k tomu.tiez ma robili v piatok,a v sobotu rano som uz sama zliezla s postele,musela som ked som chcela ist za malym.v nedelu ma manzel previezol do nitry a v utorok sme cupkali domov.len tie nervy co som si vtedy prezila. 🙄

gilmorka
3. apr 2013

@petkovamama aspon kebyze ta prevezu oni. Je to zvlastne, ze ta musel manzel. Ci ty si chcela radsej s manzelom? Tie nervy museli byt hrozne.

Joj, uz nech sme s malickou doma a nech mame toto vsetko za sebou.

petkovamama
3. apr 2013

@gilmorka oni by ma boli,ale az v pondelok.p.dr.Hribik to neako vybavil,aby ma zobrali v nedelu a tak som prasila prec za malym.strasne som sa onho bala.a pridem tam on si buval v postielke a ze dieta v poriadku a prevezeny omylom.nervy aj ulava zaroven.ale aspon mu porobili vysetrenia co sa bezne nerobia a mala som istotu,ze je uplne v poriadku.a ty sa nestresuj,to prejde raz dva a ani nebudes vediet a mala bude behat 😀 😀 .

step13
5. apr 2013

ahojte neviete mi poradit potrebujem zavinovacku svoju v nemocnici v Topolcanoch neviem ci ju budem potrebovat

stanislavao
5. apr 2013

@step13 nie. zavinovacku budete mat ich

step13
5. apr 2013

dakujem lebo som nevedela ste mila dakujem 🙂 🙂 🙂

gilmorka
9. apr 2013

ahojte. kto ste boli na vip izbe v TO, ta cena 33 eur to je na izbu/ noc alebo osobu/ noc? cize ked tu je rodicka s m
manzelom na izbe, kolko platia za noc?

gilmorka
9. apr 2013

@katren prosim ta, ty si bola na vip s manzelom? a teda plati sa za noc/ izba ci za osoba/ izba, ked tam je manzel aj v noci? dik

katren
9. apr 2013

@gilmorka ahoj, plati sa za noc, nie za osoby 😉

gilmorka
9. apr 2013

@katren tak to si ma potesila 🙂 lebo v tom cenniku je ze za lozko na vip 3,10 eur. Tak ma to zmiatlo

gilmorka
9. apr 2013

teda 33,10

janea234
15. apr 2013

Ahojte, viete niekto koľko majú v Topoľčanoch VIP izieb? Neviem sa k tomu dopátrať. 😕

dada2007
15. apr 2013

@janea234 myslím že 2 😉 jedna na pôrodnici a druhá o poschodie nižšie na gynekológii.... 😉

katren
15. apr 2013

@janea234 ja viem o troch 😉

gilmorka
15. apr 2013

@janea234 su tam tri vip izby. Dve su hned na chodbe tam kde aj normalne izby a jedna je niekde mimo trosku, ale tiez spojena s oddelenim a vsetky na tretom poschodi.
Kedysi bola na druhom posch. ale uz su takto vsetky uplne hore.

emakiki
16. apr 2013

ahojte, ake mate skusenosti s dr. Čaradskym?

cimika222
17. apr 2013

@emakiki ja som bola maximalne spokojna s dr.Čaradským

mokilko
18. apr 2013

zienky prosimvas, chcem ist rodit do Topolcan, dnes tam mam za sebou prvu poradnu , mam na doktora cislo, takze ak bude moct, pride mi k porodu, chcem sa vas len spytat, pretoze v tomto som totalne mimo, ze kolko dat do vacku? vobec nemam predstavu.

dakujeeeeem

halintoa
19. apr 2013

kočky, pani doktorka Kereková má poradne v stredu, alebo ktorý deň? Budúci týždeň mám ísť na poradňu už do pôrodnice a rad by som ku nej..

gilmorka
20. apr 2013

@halintoa pokial viem tak kazdy den. Akurat tou stredou si nie som ista. Ked ma objednavala na poradne tak tento jediny den som nebola nikdy. A to som tam chodila doteraz.

gilmorka
20. apr 2013

ked mam asi zapal prsnika, na aku pohotovost ist? na normalnu alebo gynekologicku? Cize asi na 2. poschodie na oddelenie zazvonit?
Normalne by som isla svojej gynekologicke, ale akurat vikend musi byt :(

gilmorka
20. apr 2013

.

cimika222
20. apr 2013

@gilmorka ja ked som mala zapal isla som na gyndu a dali mi antibiotika Augmentin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre