Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

ejusa
13. mar 2009

🙂 Ahoj,manzel nemusi vobec nikde chodit 🙂 ,,len rovno k porodu a zaplatit ,inak nic.

ejusa
13. mar 2009

teeeda,ty si v 485 tyzdni tehotenstva? 😀

drobcek32
13. mar 2009

A nevies nahodou kolko sa plati? Precitala som si, ze v Nitre sa plati 500Sk, ako je to v LV?

drobcek32
13. mar 2009

Nechcela som to vyplnan, tak tam potom hodilo kravinu, uz som to upresnila 🙂

lenullkak.
13. mar 2009

drobcek klikni na tento link... 😅

http://www.nsplevice.sk/main.php?action=odd&odd...

ejusa
13. mar 2009

Drobcek,aj tu sa plati 5oosk 🙂 A odkial si,stadeto? 🙂

alzbetabenkova
15. mar 2009

😖

ejusa
15. mar 2009

😒

mareq1991
16. mar 2009

ahojte baby.Ja som tu nová.Chcela by som sa vás opýtat či je niektorá z vás pacientka doktora Mančíka?Ja k nemu chodím onedlho mám rodiť a chcem vedieť či chodieva k pôrodu svojich pacientiek.Odpíšte prosím Ďakujem 🙂 🙂 🙂

drobcek32
16. mar 2009

Ja som rodena Levicanka, no uz 10 rokov zijem a pracujem v NR. Tu ma viacere kolegyne odhovaraju od porodu v Nitre. Tak vaham ako sa rozhodnut a ci to nebude velmi daleka cesta do LV tesne pred porodom a tak....

mareq1991
16. mar 2009

Ťažko povedat o Nitrianskej nemocnici som nič nepočula kedže som z Levíc ale tú levickú si celkom chvália.Tak by si asi musela ísť skorej ležať do levíc nejak pred termínom.Asi

ejusa
16. mar 2009

Ahoj Mareq,ja som tiez mala Mancika,ale nie som jeho pacientka,ale kamaratka je,a volala si ho,chodieva 🙂 A kedy cakas mimi?

mareq1991
16. mar 2009

Asi tu teraz nie je prihlásená žiadna levičanka, že?

mareq1991
16. mar 2009

ahoj ejuska.Bábo čakám 21.apríla, ale ktovie či to nebude aj skôr.Ty už mimi máš?Ako bola kamarátka spokojná s Mančíkom?A musela mu aj zaplatiť keď si ho volala k pôrodu?

ejusa
16. mar 2009

cod do regionov,okres levice,tam sme,a ja aj tu 🙂

ejusa
16. mar 2009

Kamaratj avelmi spokojna,ja takisto,bol trpezlivy,ludsky pristup,aj sa rozpraval so mnou pocas sitia 😀 ,ja som ho chcela pri porode,ale nevolala som ho,lebo to stoji 5OOO sk,ale vidis,mala som stastie,aj tak som ho mala 🙂 ano Tobiasko ma zajtra dva mesiace,pozri si album ak chces 🙂

ejusa
16. mar 2009

Mareq,nedas si fotku,mozno Ta aj pozname 🙂

mareq1991
16. mar 2009

Veď práve pre to sa pýtam lebo 5000sk sa mi zdá dosť.Dúfala som,že keď som jeho pacientka tak by mohol byť pri pôrode, ale je to ťažké keď sa to nedá naplánovať.A ty si celkovo s levickou porodnicou a personálom bola spokojná?

mirip
16. mar 2009

Dr.Braun je o 1 000 000% lepší ako Mančík 😵 😵 😵 😵

mareq1991
16. mar 2009

Ozaj a aký si mala pôrod?Dalo sa?

mareq1991
16. mar 2009

ahoj mirip.Ako to vieš?Zažila si ich obidvoch?

mirip
16. mar 2009

ja som u neho ešte nerodila, ale všetky čo u neho rodili si nevedia vynachváliť, ja som u neho absolvovala laparoskopiu a hysteroskopiu a kyret v septembri takže ja som na druhej strane, teda v porodnici ešte nebola len na gynde ale teraz sa už hádam dostanem.......je zástupca prímára, povodne bol primár Poliak a Mančík s Braunom boli zástupcovia prímára, ked sa volil prímár nový všetci si mysleli že bude Braun lebo je leší ako Mančík ale napokon to vyhral Mančík- bývalý dočasný riaditel celej nemocnice, zvučnejšie meno....každý ho pozná ale všetci dobre vieme že prímár neprobí oddelenie ale tý čo sú pod ním, a všetky vážne zákroky , operácie padajú na plecia Braunovi, je skvelý aj ako lekár....nám ked sa podarilo pri nom po troch rokoch otehotnieť sa tešil s nami ale potom prišli problémy a skočilo to kyretom............za tri mesiace čakania čo sme museli mať pauzu mi urobil všetky krvné vyšetrenia, ktoré ale sa robia len po druhom potrate a on mi povedal že na další potrat čakať on nebude....ale ako je tak ide hladať príčinu inde......teraz som hned po trojmesačnej pauze otehotnela a vdaka nemu/ lebo príčina sa za tie tri mesiace našla/som zase tehotná a zatial bez problémov, a dúfam že bez problémov to už bude do konca.

Mančíka ako lekára nepoznám, ale je mi vrcholne nesympatický, mi pripadá ako teploš a na Brauna nemôžem ani len jedno škaredé slovíčko povedať

mirip
16. mar 2009

ale to je len moj názor a kedže nás báb je vela čo chodíme do LV, tak čím viac báb tým viac názorov 😵

ejusa
16. mar 2009

Mareq,ja som bola velmi spokojny s personalo,kazda jedna sestricka velmi mila,vzdy ochotna,fakt,jedine strava tam bola humus,ale to je vedlajsie..Kazdy si Chvali Brauna,aj Mirip,neviem,jeho nepoznam,len z rozravania,zazila som ho len dvakrat na vizite a musim povedat ze bol bez slova a Mancik sa aj prihovara,ale mohla to byt nahoda.Ja som chcela poradie doktorov pri porode takto,Mancik,Braun,Kopka,Mato,Poliak,Batovsky 🙂 Porod rychly,3 hodiny,kontrakcie slabe,s tlacenim som mala problem,ale nakoniec som to zvladla..

mici11
16. mar 2009

Nedavno som lezala na porodnici, na rizikovom nebolo volne. Myslim, ze su tam vsetci fajn, mna mal na starosti teraz Mancik a predtym Braun. Obaja su uplne na rovnakej urovni, cize su fakt dobry. Mancik je priatelskejsi a zhovorcivejsi 😉 Inak vsetci doktori a sestricky su velmi fajn a snazia sa pomoct 😉 😉 Levice mozem odporucat.
Kopka je tiez zlaty. Neplatim si k porodu nikoho, nemam preco, vsetci su fajn 😉

mareq1991
16. mar 2009

Máš pravdu mirip v tom že koľko žien tolko názorov.Tak ako si ty chváliš Brauna ja nemôžem povedať ani jedno zlé slovo na Mančíka.Som jeho pacentka dosť dlho a dosť dlho sa mi nedarilo otehotnieť.Poctivo sa mi venoval brala som všelijaké lieky a pri každom našom neúspechu to prežíval so mnou.A keď som prišla za ním s tým, že sa to podarilo bol úplne šťastný.Počula som, že všetci doktori čo sú tam sú fajn.Len neviem čo si mám myslieť o Poliakovi.Na neho si nič nepočula? Aký je?

mareq1991
16. mar 2009

Ejuska na to, že si bola prvorodička si to všetko mala rýchlo za sebou.Bolesti neboli také hrozné?Ja sa veľmi bojím a čím som bližšie tým viac.Ale to je asi normálne nie?Mala som aj tú nadštandardnú izbu alebo si bola na normálnej kde leží viac žien?

mareq1991
16. mar 2009

Aký problém si mala pri tlačení?Chodila si aj na nejaké cvičenia?

mareq1991
17. mar 2009

ahojte baby.Žiadna z vás nie je prihlásená?

ejusa
17. mar 2009

Ahoj,chodievaj do regionov do tej temy,tam sme levicanky,sem uz malokto chodi 🙂 chcela som nadstandartnu,ale boli obsadene,bola som na normalnej..bola som prechladnuta,kaslala som,nevladala som sa nadychovat a tlacit,tlacila som hodinu,az ked ma nastrihol,potom na treti krat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre