Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

vacica59
27. jan 2012

@mirip No ja sa bojim že ja sama sa do jednej tašky nepomestím, šak len osušky a župan zaberie trištvrte tašky.. A babatku tam dávajú oni veci? myslím počas pobytu tam..

mirip
27. jan 2012

@vacica59 pomestíš veci svoje do jednej tašky a do druhej pre dieťa veci + tvoje vložky, aj tak veci ktoré budeš dávať dieťaťu pri odchode domov ti prinesie v deń odchodu z rodiny niekto a tie nebudeš musieť baliť

li_la
27. jan 2012

@vacica59 Aké veci pre bábätko máš na mysli? Plienky si musíš doniesť ty, aj umývacie potreby a určite nejakú deku a čiapočku... Vankúšiky, košieľky a plienky - látkové (aby sa neogrckalo), dajú oni...

li_la
27. jan 2012

@vacica59 Ja som si zobrala dôležité veci a všetko, čo mi chýbalo, mi postupne nosil manžel... Takže až tak strašne sa strachovať nemusíš. 🙂

li_la
27. jan 2012

@vacica59 A ešte niečo... Ja som bola na "exkurzií". Povedala som, kedy asi prídem a tak, mala som navyše záujem o nadštandardnú izbu, tak som bola informovať. A dali mi aj zoznam vecí, ktoré si mám priniesť no a tak to bolo najistejšie. Nemala som ani špeciálneho doktora a ani epidurálku ani nič... ani tú nadštandardnú izbu nakoniec nie... Ale najlepšie aj tak bolo, že sa na druhý deň uvolnila, samozrejme mi nedali vedieť a šupli tam inú...

vacica59
27. jan 2012

@li_la Dakujem za info.. tak predca tam len predtým zavolám ako tam nabehnem.. papa

januska2511
29. jan 2012

ahojte baby no ja mam termin 25 august ale nie je to presne lebo presny datum menstruacie si nepamatam cize ratam koniec alebo zaciatok augusta a dr.Hessovu pozna niektora z vas ja mam ju gynekologicku ale vela zien ma od nej odhovara ale mne vzdy pomohla vsetko mi vyliecila co bol problem neviem poznate ju niekto ?

dara2583
30. jan 2012

Ahojte chcela by som sa spýtať už si totiž neviem spomenúť, ale potrebujem pre bábo do pôrodnice aj osušku, do čoho utriem drobca po kúpaní? Neviem si spomenúť či som mala alebo dávali oni. A stále dávajú nočné košele pre mňa ony, alebo sa už nosia vlastné? Ďakujem

sarahizabell
30. jan 2012

@dara2583 ahoj,, osusku pre babo nepotrebujes to nosia sestricky... a pre seba nocne kosele davaju,, ale ked som ja bola tak prve dva dni som pouzivala od nich a potom vlastnu lebo nie vzdy tam boli ciste kosele.. 🙂

januska77
30. jan 2012

@januska2511 ahoj áno ja ju poznám a odišla som od nej lebo osm s ňou nebola spokojná.

januska2511
30. jan 2012

@januska77 preco si s nou nebola spokojna?

januska77
31. jan 2012

neviem lebo keď som aj mala nejaký problém tak ma hneď chcela operovať a dalo sas to vyriešiť aj inak.

mirip
3. feb 2012

@januska2511 tú Dr nepoznám, len jedný raz som ju videla na vizite v porodnici😀 😀 😀
@dara2583 osušku netreba, pokým je dieťa v porodnici s tebou nepotrebuješ pre neho nič len plienky a kedže máš marcový termín tak by som brala aj deku,nikdy nevieš...veci pre bábo potrebuješ len pri odchode domov, nočné košele dávajú a môžeš si meniť aj xkrát za deń ked treba...môžeš mať však aj svoju len na porodnej sále máš svoje maximálne ponožky 😎

ktore
4. feb 2012

@januska2511 ahojko.ja chodim k hoesovej ale teraz hovoris o mladsej ci o starsej?ja som so starsou spokojna.ja som zase pocula len same chvali o nej aj mladsej.ja som velmi spokojna z jej liecbou.ona navrhne operaciu ale da ti na vyber nie?ak chodis ku starsej tak sa mozno aj stretneme 😀

januska2511
4. feb 2012

ano chodim k starej hoesovej a ja som s nou tiez velmi spokojna pocuj ona je aj porodnicka?

pimpilla
8. feb 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtat či povolujú po porode aj pyžamo, lebo si chcem na šestonedelie zobrat svoje, ale nemám moc rada košele ale pyžami nohavicové...a či sú povolené poporodné nohavičky...vdaka za info 😉

lowike
8. feb 2012

@pimpilla ahoj, pyžamo ti asi nedovolia a keby aj, neodporúčam - je to veľmi nepraktické, lebo treba stále vetrať šitie, čiže nemať na sebe nič. Poporodné nohavičky môžeš nosiť, len na vizitu treba byť bez- ja som ich nosila keď som šla do jedálne alebo za návštevou, inak je naozaj najlepšie nemať na sebe nič a len vetrať to šitie,nech sa čím skôr zahojíš, lebo doma už k tomu príležitosť, čas a súkromie veľmi nebudeš mať (teda mne to bolo už doma blbé a v porodnici som bola sama na izbe, takže idealne podmienky 🙂 )

ktore
9. feb 2012

@januska2511 joj nevsimla som si ze si pisala.ano ak chces ide k porodu vraj je dobra.

veroni87
18. feb 2012

Ahojte, vedel by mi niekto povedať ako je to v levickej pôrodnici, keď je dieťatko v polohe koncom panvovým ? Ako to riešia, či nútia rodiť prirodzene alebo skôr odporúčajú cisársky ? Majú tam na to nejaké podmienky - pohlavie dieťatka, váha, či je prvorodička ? Ďakujem za odpovede, veľmi by mi to pomohlo 🙂

simi22
18. feb 2012

@veroni87 Ahoj Veroni, určite to budú riešiť cisársky rezom, také sú odporúčania, nikto to nebude riskovať, pokiaľ nie si viacrodička a neprišla by si z domu "zájdená", teda otvorená priamo na pôrod.

veroni87
23. feb 2012

@simi22 ďakujem pekne za odpoveď, som prvorodička a tomu môjmu krpčekovi sa nejako stále nechce otočiť 🙂 tak by som bola rada, keby som to nemusela riskovať a rodiť cisársky ak by sa predsa len neotočil.

janine6623
27. feb 2012

Ahojte mozno budem musiet mat cisarsky rez, aj ked to nie je este iste?Pocula som, ze vacsinou sa v lv nerobia uz v celkovej anesteze. Viete kto picha spinal?Po spinale sa lezi 24h alebo menej?

simi22
28. feb 2012

@janine6623 spinál pichá každy anesteziológ a leží sa 24 hodín

mnavik
29. feb 2012

ahojte dievčatá vedel by mi niekto napisať kolko sa platí v Levickej pôrodnici za pôrodníka?dakujem

mirip
29. feb 2012

@mnavik
Prítomnosť sprevádzajúcej osoby pri pôrode 16,60 €,
Výber lekára 165,97 €
EDA 149 €.

majka21
3. mar 2012

@mnavik, ja som rodila teraz v januári a za pôrodníka som platila 200,-Eur

mirip
3. mar 2012

@majka21 že by zvíšili? pochybujem, nemala si tam aj partnera pri porode?

majka21
4. mar 2012

@mirip, nie, nemala som, platila som čiste len za pôrodníka.

ktore
5. mar 2012

@mirip boze ta epiduralka riadne zdrazela....

dara2583
6. mar 2012

Ahojte, @mirip ďakujem za odpoveď a ešte by som sa chcela spýtať či mi neviete niekto povedať ako to chodí v LV pri vyvolávanom pôrode? Ak do pondelka neporodím môj doktor mi povedal, že mi dá papier a s tým pôjdem do nemocnice, chcel mi dať papier do rizikovej ambulancie do NR, ale som mu vravela, že ja nechcem ísť rodiť do NR, tak mi povedal, že mi dá iný papier a s tým pôjdem rovno do LV ako prenášané tehotenstvo. To si ma tam nechajú? A koľko trvá kým by mi pôrod vyvolali? A vyvolávajú pôrody len v určité dni? Ďakujem za akékoľvek info. Ešte by som sa chcela spýtať, či na všetkých nadštandartných izbách na šestonedelí sú možné návštevy na izbe a hocikedy? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre