Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

julianaka888
5. aug 2012

@mirip Ved šitia sa nebojim až tak 🙂 dáko bolo,dáko bude...prežijeme predsa...len toto čakanie je na nervy,že neviem kedy to na mna príde...už by som aj dnes išla rodiť 🙂

gabika783
5. aug 2012

@vargovka jasné poznám 😀

tudy
6. aug 2012

ahoj, aj ja som rodila v leviciach,. je to tam super, nemôžem sa vôbec sťažovať, aj ked ma pretým upozorňovali, že to tam nie je bohviečo. ja som mala ťažký pôrod, ale porodná asistentka sa o mňa stále starala a povzbudzovala. a keď to už prišlo odrodila ma mladá doktorka, ale na meno si momentálne nespomeniem. bola zlatá ale tým, že som mala komplikácie, tak prišiel aj primár a on to celé odrodil a ona ma potom zašívala.
a sestričky na izbách, super, nemala som žiadne problémy a to som bola na obyčajnej izbe. i ked dnes by som si dala už nadštandardnú izbu.

ktore
9. aug 2012

@julianaka888 ahojko.mam ten pocit ako ty ze to cakanie je hrozne.to si pametam aj spred desiatich rokov.devat mesiacov je hrozne dlha doba.hlavne uz ten koniec.ale este musime vydrzat aspon tri tyzdne minimalne...

ktore
9. aug 2012

@gabika783 prejdes hranice do rakuska este ja vzduch je lepsi....

julianaka888
9. aug 2012

@ktore veru....🙂 ked sme už do teraz vydržali,tak tie 3 týždne by mohli ujsť ako voda 🙂 a čo čakáte????

veronica30
9. aug 2012

baby ktora rodila cisarakom v lv?

ktore
9. aug 2012

@julianaka888 snazim sa neratat dni ale neide to.budeme mat dievcatko.uz doma mam jedno aj manzel z predosleho vztahu.a vy co cakate?mozno sa aj stretneme v porodnici.

zora256
9. aug 2012

@julianaka888
@ktore Ahojte baby ako vás čítam to musí byť super ja si myslím,že sa určite stretnete v nemocnici po pôrode🙂Ja soms a tak zjednou od tiaľto stretla a veru od vtedy si aj na fb píšeme a aj nás prišla navštíviť🙂A vy čakáte do páru🙂My obe máme synčekov z jednodňovým rozdielom🙂

ktore
9. aug 2012

@julianaka888 ty mas v profile ze okres krupina?

marcella5
9. aug 2012

@veronica30 ahoj, ja som rodila sekciou v Lv, potrebujes nieco vediet?

mnavik
9. aug 2012

Ahojte baby ja som rodila v Leviciach v Aprili 2012 a poviem Vám cítila som sa tam dobre.Mala som zazmluvneného pána doktora Bravna 🙂 veľlá vdaka mu,že sme to zvládli tak rýchlo a pani sestričke bohužial meno neviem ☹ .Mala som aj izbu nadštandardnú takže sme s dcérkou mali súkromia až až.Bola som veľmi spokojná.Možno by som si to tam zopakovala aj do tretice.Aj ked som prvorodenú rodila v Banskej Štiavnici.

mishuu
10. aug 2012

maminky, chcem sa opýtať, či robia v LV nejaké povinné očkovanie ešte kým ste v nemocnici s bábätkom, viem, že TBC od januára zrušili, nič iné sa nerobí? ďakujem za info...

v_i_v_a
10. aug 2012

@marianka3 Tiež mam dilemu, či v NZ, kde muz pozna jednu lekarku, alebo v LV.. Stale neviem..
@dadikadodik MOzno, ak tam uci, je mi kolegynkou.. alebo by som meno poznala z pocutia 🙂..da sa cosi robit s tymi detmi - len nie zial je vzdy vysledok pozitivny ani po tych 9 rokoch.. Ale urcite lepsie a uspesnejsie, akoby vobec neprisli a zili len v osade..

Drzím vsetkym palce!

dadikadodik
10. aug 2012

@v_i_v_a ucila v ZM prve 3 stupne, ona je uz dost dlho na dochodku. vola sa Maria Homolova, neviem mozno ti to nieco povie 😀

julianaka888
11. aug 2012

@ktore Aj my sme chceli strašne dievčatko,ale máme chlapa 🙂 Nevadí,len nech je zdravý...potom bude sestričku mladšiu opatrovať 🙂 toto bude naše prvé bejby,tak sa veľmi už tešíme na neho 🙂 No možno že sa aj stretneme,môj malý sa riadne tíska hlavičkou dole,pôjdeme asi skorej sa mi zdá 🙂

julianaka888
11. aug 2012

@zora256 Ja budem len rada,ked sa tam postretávame,aspon nám rýchlejšie pobyt ujde 🙂

julianaka888
11. aug 2012

@ktore Áno,ja som z Krupiny,ale bývame v Dudinciach 🙂 prečo? 🙂

zora256
11. aug 2012

@julianaka888 Ahoj!
o isté robil aj môj malý hrozne sa vrtel hlavičkou dolu a tlačil ma a to už od 32tt som sa otvárala preto a predca som rodila týždeň po termíne,nemusí to tak byť aj u teba ale môže byť možné,väčšinou tie ktoré sa skôr otvárajú a čakajú,že pôjdu hneď rodiť tie ešte potiahnú pár dní po termíne a tie ktoré nemajú žiadne náznaky na pôrod porodia skôr.Tak si ztoho nič nerob🙂Ja som si vtedy zvykla ľahnúť,aby náhodou skoro nevyšiel😀.A čo sa týka toho,že sa stretnete s ktore,tak vám prajem aby ste sa stretli,bude to zážitok,ktorý bude aj cez net pokračovať 😉

ktore
12. aug 2012

@julianaka888 iba tak som sa pytala ze kde bYvas lebo pises na levicku stranku.to je dobre ze potťom bude davat pozor na sestricku,aspon to bude mat vyhodu.hrozne ma bolia klby normalne sa uz trapim.

julianaka888
12. aug 2012

@zora256 No tak už len to mi chýba,aby som sa gúľala aj po termíne 😀

julianaka888
12. aug 2012

@ktore Mne zatial nieje nič,len sa tlačí hlavičkou dolu ,až to niekedy dosť zabolí 🙂

ktore
12. aug 2012

@julianaka888 dnes ma velmi zacalo boliet na pravej strane a nevedela som co to je.az mi bolo do placu.potom sa to uvolnilo.asi mi tlacila na nejake organy.uz sa tesim az bude vonku a budem volnaaaaaa.....

zora256
12. aug 2012

@julianaka888 Ahoj!
presne tak som bola aj ja na konci je to hrozné,všetko tŕpne ak dlho ležíš na jednej strane a ťažko sa zaspáva,proste na nevydržanie,ale čo už len si vrav,že to je už celkom blízko🙂A ubehne to rýchlejšie,všetko má svoj čas,neboj,neovplívníš to nijak,aj ja som všetko možné skúšala schody,okopávať a predca😀 čo už ale aj tak celkom fajn dátum má malý🙂Jedna starká má 19.5. narodeniny a druhá 29.7. a malý je 19.7. takže má zmiešané ich dátumy okrem roku😀 a na tatkové narodeniny sme šli domov🙂23.7.čo viac by som si mohla priať,chcela som aby na prastarkiné narodeniny sa narodil na 11.7. ke´dže termín som mala na 12.7. a otvárala som sa v 32tt tak som dúfala,že dovtedy vydrží,nuž a on to potiahol aj dlhšie a svokra,že prečo nevydržal do 23.7 na mužové narodeniny,no to som jej hneď vybuchla,že dobreže sa skôr narodil aj to bolo dlho 😠 ,no nie?

julianaka888
13. aug 2012

@ktore Joj mne lezie na pravý bok stále,už tam fakt modrinu budem mať za chvíľu 😀

julianaka888
13. aug 2012

@zora256 Jooooj,ja by som už aj dneka išla rodiť....už ho chcem držať v náručí 🙂 Chcem to mať za sebou,neviem kedy to na mna príde,je to strašnýýýýýý pocit 🙂

ktore
13. aug 2012

@julianaka888 asi sa im paci na pravom boku.stale ju mam tam.esteze mi nekope do rebier,asi je nizsie,aj brusko nemam tak vysoko.takze aspon ma nebolia kopance.

ktore
13. aug 2012

@julianaka888 aj ja mam niekedy taky pocit ze uz ju chcem mat v naruci a kochat sa s nou,lubit ju tulinkat si ju,pozerat sa na nu,pusinkovat ju.niekedy uz sa tazko ovladam ale nemozem nic robit lebo este tam musi byt.ale uz mame posledne tyzdne.kamoska rodila v 36 tyzdni a je vsetko ok.len treba davat pozor z namahou aby sa placenta neotrhla lebo to by bolo velmi zle.ale sexovat budem vzdy ked sa da. 😀

zora256
13. aug 2012

@julianaka888 Ahoj!
Tak to Ti verím,aj ja som presne tak bola ako ty,zrejme prvé čakáš,že?Je to ohromná radosť a nedočkavosť držať vlastného drobčeka v náručí,a nik Ti ho nemôže vziať bez tvojho dovolenia🙂
@ktore A už sa Ti aj malá teší na sestričku,že?To je super,aspoň si ju viac pomojkáš,kým čakáš na druhé bábätko🙂Potom to bude väčšinou kolotoč okolo drobuliatka,a nezabudni zapojiť a staršiu sestričku aby sa čo to priučila okolo bábätiek,a aj bude ich sesterská láska silnejšia 😉 Viem ľahko sa mi hovorí,že už máte baby obe len mesiac do pôrodu,ale oproti tým 8 čo už máte zasebou je to už len malina😀Majte sa krásne🙂

ktore
14. aug 2012

@zora256 ano uz sa dcerkqa tesi ako ju bude kocikat ,prebalovat obliekat.sice zo zaciatku to neviem.ale kazdy den viackrat mi bozkava brusko a rozplyva sa od radosti,stle kontroluje ci mi narastlo brusko.som zvedava ako to bude az sa narodi.ju aj pripravujem na to zue budem mat menej casu na nu a bude sa musiet viac sama aj ucit do skoly.snazim sa ju pripravit.teraz sa tesi ale hovorila som jej ze ved pockaj este aj tak bude ze sa ti nebude chciet s nou byt.nechcem ju ale uplne zapojit do vsetkeho aby sa aj ona hrala kolko bude moct.zatial je moja jedina kralovna mojho srdca.mas pravdu ze uz 8 mesiacov je za nami a uz len fakt pra tyzdnov.dobre je na to mysliet.tesime sa,ako kazda mamicka.juj nach uz je tu.a co tvoj syncek?kedy sa naucil chodit?ci este sa uci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre