Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

cubatour
2. mar 2007

Ahoj grandy,
ja osobne chodim k Mudr. Veselemu, sidli pri slovene, ak vies, kde to je. Je to byvaly primar na gynekologii v ZA, ja som s nim zatial spokojna a spokojne ohlasy som pocula aj od inych kociek. Mne ho odporucila kamoska a som stale tam. Len sa prosim nedavaj k Mudr. Fullovi na Bratislavskej!!! Ja som od neho odisla a na neho som nepocula ani jedno slovko chvaly!!! Takze tak. Ale myslim, ze kocky si dost chvalia aj Dr. Medovarskeho, Lanyho a tak. Takze ja len tolko 😉

peha
2. mar 2007

ahoj uz som o nom pisala, v teme dobry gynekolog. sedi na dlabacovej 13. mudr hartel, starostlivy a predvidavy, a hlavne pedantny a opatrny, mame rizikove tehu a dba na vsetky detaily. berie aj nove, prva navsteva je nezavisla, rozhodnes sa sama. je to tam fajn. tel. 5007800. rocny poplatok je 1300 sk, a dalej o nadstandardnych sluzbach ti poda info on sam.

grandy
autor
2. mar 2007

Dakujem kocky,som rada,ze ste napisali.U toho Veseleho a Hartela sa objednava ako?presne na den a hodinu alebo treba len prist a cakat?Kolko maju asi rokov?

cubatour
2. mar 2007

peha, nemala si nahodou medovarskeho?? 😕
grandy, u veseleho sa mozes objednat, ale myslim za poplatok. Ja tam chodim vzdy rano, ordinuje od 7,15 myslim, ale som tam aj o pol siedmej, lebo ma tam vzdy vela zien. V utorok a vo stvrtok ma poradne 😉

peha
2. mar 2007

zavolaj uvidis. objednava sa presne na hodinu a nikdy necakas viac ako 15 min navyse, max. 20. ale vyzera to ako v obyvacke, pohodlie, caj, kava, voda. casaky. sestry su ok, a on ma asi 40 rokov.

grandy
autor
2. mar 2007

a ako je to so sonom? maju ho priamo v ordinacii alebo niekam posielaju?

cubatour
2. mar 2007

grandy, vesely posiela 😒 zjavne bude pre teba lepsi ten, co spomina peha.. ja som si uz na toho svojho zvykla a nechcem ho nejako menit.. kazdy si ho chvali, odrodil uz par stovak detureniec a tak .. 😉

peha
2. mar 2007

hartel ma vsetko priamo u seba. nikam nemusis chodit, aj krv, aj vysledky, aj sono, aj monitor na babo. vsetko je u neho a objednas sa na presnu hodinu, su to obrovske vyhody, ak si rizikova, alebo mas nejaky problem, tak nemusis lietat po nemocnici, ale vsetko mas u neho. ale zase mozno nejaky iny lekar je mozno este empatickejsi, alebo ma uplne iny pristup, kazdemu vyhovuje nieco ine. ja osobne som raz zazila v spitali jednu pani dr. - v kubine, a tu by som hned brala a uprednostnila pred hocicim, jednoducho uzasna, citliva osoba, velmi jemna pani... no proste pocitovo uzasna. ale kazdy sme iny, takze konecne rozhodnutie je na tebe.
a hartela urcite odporucam. je to profik, aspon zatial ma v nicom nesklamal. robil mi aj operativny zakrok, takze mu doverujem.
tot vsetko. papa

grandy
autor
2. mar 2007

ved to zase nie je katastrofa,ze posiela inde na sono,len sa pytam 😕
niet nad dobreho gynekologa,nie?

cubatour
2. mar 2007

ano jasne grandy .. 😉
tu si nieco precitaj, mozno ti to este pomoze 😉
http://www.zdravie.sk/sz/forum/509/1/2/46830/9-...

cubatour
2. mar 2007

peha si si asi nevsimla moju otazocku 😅 nemala si nahoodou doktora medovarskeho? 😕 nieco sa mi mari 😕

grandy
autor
2. mar 2007

Kocky, dakujem za nazory, je to super,ze si mozeme takto poradit. Super stranka 😉
A je pravda,ze kazdemu vyhovuje nieco ine,iny pristup...ale ak na niekoho pocujete nejake zle veci,radsej sa mu vyhnete a nebudete riskovat. Vzdy je lepsie sa poradit.

grandy
autor
2. mar 2007

Cub.,dakujem,kukla som si to a veru nazory sa naozaj lisia,lebo celkom si chvalili aj Mudr.Jeznu a ja som na nu nepocula dobre referencie... 😒

vava
2. mar 2007

Ahoj Grandy,
ja plne suhlasim s Pehou, chodim tiez k Hartelovi,mam riz. tehotenstvo a myslim, ze je jeden z mala, ktory pochopili, ze k pacientovi sa treba spravat ako ku klientovi, z ktoreho zije. Ma prvu sukromnu ordinaciu v Ziline, je to byvaly primar z Cadce a este stale posobi v aj v Cechach (v ZA ordinuje od stredy do nedele). Uz k nemu chodia vsetky mpoje kamosky 🙂
Tiez ma operoval on pred dvoma rokmi v Dolnom Kubine, takze ja s doverou voci nemu nemam problem.
Fulla na Bratislavskej bol volakedy dobry, ale ja som od neho odisla, pretoze to bolo naozaj strasne. Viem, ze mu poodchadzalo vela pacientiek.
Drzim ti palce, aby si sa dobre rozhodla 😵

dudasik
7. mar 2007

Ahojte kocky.
Aj ja prave riesim otazku vyberu gynekologa. Pristahovali sme sa do Ziliny,a kedze po svadbe planujeme babatko, chcem si byt ista,ze si vyberiem spravne a niekoho zodpovedneho a starostliveho.
Neviete mi poradit, ci na Vlcincoch je okrem dr. Golskej aj niekto iny?
A kde to sidli ten dr. Hartel, ulice mi este nic nevravia?
A pri kazdom osetreni sa plati kolko, ked je to sukromne ?
Dakujem

belugia
8. mar 2007

Ahojte,
aj ja by som potrebovala gynekologa v ZA, tiez som sa sem pristahovala...
Davam na rady Pehy (sak sa ako tak pozname) , ze ma dobreho doktora. Hned som si odpisala udaje.
Mam vsak malinky problem. Este som nikdy u gynekologa nebola 😕 😕 🤐
Zbije ma, ked sa tam objavim a zahlasim to? Ci radsej nepovedat... co asi zisti, ze kecam, ze?

peha
8. mar 2007

cau beluuuuuuu, moja.
vitaj. neboj, nezbije ta, je mily a starostlivy, normalne mu vsetko povedz, je to normalny clovek a pochopi, sak zase nie si az taka stara paka 😵 😉 😎
a klamat u doktorov nema aj tak vyznam, oni by na to casom dosli tusim.
tak neboj a maz k nemu.

inak my sme uz v porodnici a cakame na porod 😉

peha
8. mar 2007

cuba - medovarskeho som nemala, ani ho osobne tusim nepoznam. 😉

peha
8. mar 2007

dudasik, kuk hore, platis rocny poplatok, ostatne uz neplatis. ak si tehula platis tehu kartu, mas v tom vsetky uzv, vystrenia atd. ak si rizikova, mozes ma vip kartu atd, ale on ti vsetko vysvetli. tie prachy tam u neho stoja za to ver mi, nie su vyhodene. dava bacha na kazdy jeden detail a da sa povedat, ze veci dokaze predvidat, takze sme to krasne dotiahli az sem, a to nam od zaciatku hrozil potrat. takze este dobri lekari nevymreli, aj ked to samoska nie len jeho zasluha, je to aj vecou prirody a osudu, ci nahody, ale on nam vyrazne pomohol k tomu, ze veci predvidal, ze kazal lezat, ze kazal lieky a vitaminy a teraz lezime v nemocnici, ale je o nas postarane, takze mala eliska pride na svet a budu na nu pediatri pripraveni a nestane sa, ze ma to trafi niekde v taxiku ked sa zacnem rychlo otvarat a mala moze byt ohrozena.
takze ja len odporucam.

dudasik
8. mar 2007

Ahojte kocky.
Peha dakujem velmi pekne za odpoved.Asi si ma presvedcila.
Belugia, doktor moze byt smutny iba z toho,ze si zanedbala svoje zdravie, takze je to tvoja osobna vec... nemusis sa bat.
A klamat neklam,lebo aj tak nebudes mat kartu od ineho doktora,tak bude vediet aj sam, ze si nikde predtym nebola.
Tak horsa prihlasit sa!

cubatour
12. mar 2007

peha - asi sa mi nieco len prisnilo 😅 inak, veeelmi drzim palceky, daj hned vediet, myslim na vas!!!! 😉 😉 😉 drzte sa! 😵 😉 🙂
inak, poznate niektora dr. Babjaka? Ja som bola u neho v piatok na sono a aj budem chodievat.. no zlaty to clovek .. 😉

pepu
12. mar 2007

Cubi,kde to chodis na sono?

belugia
13. mar 2007

O, tak dakujem, uz nemam strach... Treba ist, lebo uz nie je na co cakat, iba jedine ak na pruser 😅
Peha, drzim palce, aby si vsetko statocne zvladla! 🙂

belugia
13. mar 2007

A vobec, kde je v Ziline Dlabacova ulica? Kto vie? Ktorym smerom? Opis cesty...?

cubatour
13. mar 2007

Pepu na sone som bola len raz a to v NsP ZA. U doktora Babjaka. Ale najblizsie uz pojdem na Zeleznicnu polikliniku, tiez ale k tomuto lekarovi. Neviem, ako to maju, ale povedal mi, ze budem chodit k nemu tam. Preco? 😕

dudasik
21. mar 2007

Dlabacova ulica je zevraj niekam od autobusovej stanice smerom do centra, tak od toho parkoviska jedna ulicka. No neviem isto.
Ozaj, volala som k Hartelovi a povedali mi,ze ma mozu objednat az na jun.
Ja neviem,ci xem tolko cakat,ale xela by som tam ist... tak asi vyckam casu. Ved to ubehne rychlo, teda kym nie som este tehotna.
Ale co potom. Ked nahodou budem tehotna, objednava sa na pravidelne prehliadky? Ked ma tak plno? Sa bojim.

mimi
21. mar 2007

dudasik,vsak su aj iny dobri gynekologovia napr.Dr.Popluharova,Babjak,Sudek,Lani atd.
Uz len vybrat si 😉

cubatour
21. mar 2007

mimi mas nejake referecie na dr.babjaka? bola som u neho na sono a este budem chodit..

mimi
21. mar 2007

cubatour,ja som takmer cele tehotenstvo stravila v nemocnici,tak skoro poznam vsetkych doktorov. Dr.Babjak bol moj osetrujuci lekar a je naozaj supeeeeer!!!aj pehe som ho doporucovala.Je velmi citlivy,pri vysetreniach som nic nepocitovala.Je sice mlady,ale doporucujem!!!
Ak mas otazku na dalsieho doktora,rada ti poviem 😉

cubatour
21. mar 2007

mimi, ja sa pytam len preto, lebo stale som bola rozhodnuta pre martin o ziline som ani neuvazovala, hoci som odtialto.. ale akonahle som bola na sone u dr.babjaka, tak som povedala, ze ak pojde tento ku porodu, tak pojdem aj do ZA.. len to som brala viac menej zo zartu, lebo som si myslela,ze on ku porodom nechodi.. neviem preco 😒 az kamoska povedala, ze ona ho mala pri porode a ze bol perfektny!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre