Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

kikina666
7. jan 2009

bobjan ... ja chodim raz 2-3 dni a idem na nizkych davkach a vraj to ide pekne, picham stale 112.5 jednotiek, cize 1.5 fostimonu a dnes mi mozno davku este aj znizia uvidime ... akurat mam nizku hladinu hormonu hcg tak mi ho zvysuju injekciou, tak uvidim ... uz aby volali

s_o_n_i_k_e
25. jan 2009

môžem vedieť či je šanca, že ma zoberie Dr. Babjak, aj ked neviem kde sídli? :( bo som teraz u Dr. popluharovej a nejako mi nevyhovuje :(((( za odpoved dakujem 🙂 počula som o nom len chválu tak hádam to je dobre rozhodnutie 🙂)) mám len síce 22rokov ale tak hádam nechcem tak moc ked chcem dobrého gynekologa, ktorý ma bude brať ako človeka s potrebami a nie len ako niekoho v poradí :(

betyna8
26. jan 2009

baby ja som prestupila od Veseleho k Pavucinovi.Ma peknu novu ordinaciu v centre, za registraciu je jednorazovy poplatok 1000 sk.ma tam aj sono.Dufam,ze to tam bude ok, ale pri vstupnej prehliadke sa aj kadeco popytal a zaujimal, nebral to ako na beziacom pase.Sestricka je tiez fajn.Vesely je uz dost stary a stava sa ,ze zabuda co ti odporucal a pod.

s_o_n_i_k_e
26. jan 2009

Na moje polutovanie som zistila, že Dr. babjak nemá ordináciu ma pod sebou len ženy ktoré majú rizikové tehotenstvo tak teraz som vydaná na nemilosť :((( čo robiť? Človek by šiel aj k súkromníkovi ale čo ked som len študenstka a už si fakt nechcem pripadať ako niekto kto je súčasťou len nejakého pásu. Chcem ľudský prístup :( a aby sa ten lekár o mna zaujímal

zuzub
26. jan 2009

ahojte, nahodou som natrafila na vašu temu a musim povedať, že Dr. Paučina môžem len odporučiť.naozaj ma skvely a prosionalny pristup.

s_o_n_i_k_e
26. jan 2009

prosím prosím moc moc prosím 🙂 ku komu? Dr. Buc z Vlčiniec alebo Dr. Medovarsky z polikliniky :( nikdy som chlapa nemala tak preto mi na tom moc záleži :((((

mufo24
26. jan 2009

Ja chodím k Veselému, už robí aj sono u seba. Zatiaľ nemôžem povedať krivé slovo. Raz ma vyšetroval aj Paučin keď zastupoval môjho Dr. a bol veľmi milý. Vtedy ešte nemal svoju ambulanciu. Teraz už ordinuje aj on a počula som na neho samé chvály. Vraj je aj dobre materiálne vybavený.

s_o_n_i_k_e
26. jan 2009

nič v zlom ale bola som prekvapená, že je ten Dr. Paučin taký mladý ked som ho videla na tej stránke som neverila vlastným očiam som čakala skôr takého staršieho pána 🙂

betyna8
27. jan 2009

Každý lekár bol raz mladý a podľa jeho životopisu ake také skúsenosti snáď má. 😉

lusina
27. jan 2009

sonik, o dr,Bucovi ani neuvažuj, nezoberie ťa, ten pacientky vyraďuje. 😒 . ja som bola u neho asi 5rokov, zo začiatku som bola veľmi spokojná, bol milý a pedantný, ale ku koncu to išlo ako na páse, lebo začal robiť urogynekologiu a na bežnu gynekologiu nemal čas, tak potom začal robiť gynekologiu len pondelky na dve hodiny a to ti poviem,to bola rýchlosť, v ordinácii dom bola 1 minutu.

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

to fakt? no pekne :(((( pýtala som sa obvodnej na Dr. Buca a presne, že ma nevezme, že on má tu urologiu :((( no ale tak fakt neviem a ked som sa pýtala kam, že je všetko plné a že ma nik nevezme, tak budem asi len v snoch snívať, že si raz Dr. Babjak založí ordináciu :((((

A potom si aj vyber človeka, ktorý je ľudský a nemá na teba len minutu, ked všade je bud plno alebo neberú :(

kikina666
27. jan 2009

sonike a medovarskeho si skusala ??? od neho baby odchadzali lebo nema sono

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

nie neskúšala ale ako vidíš čítala som viac fór a vždy ma niekto odradil vždy ked som už teda bola rozhodnútá :D tak mi vždy prišlo že vždy sa holky zhodli na tom, že ako lekár je super odbrník ale ako človek nič moc :( šak to že neviem aký je :(

kikina666
27. jan 2009

sonike ja som ako s lekarom s nim bola spokojna a skus este kianicku alebo veseleho miesto veseleho ma ist jamriska z martina aj ten je dobry

bola som na wc.... zase par hnedociernych kvapiek, drz mi palce aby to neboli kramy ale uhniezdovanie, strasne sa o tych mojich krpcekov bojim

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

DRZIM MOC MOC PALCE AJ NA NOHACH 🙂))) a teraz si domka?

kikina666
27. jan 2009

sonike som v robote ale za 1.5 hodiny idem domov a zalahnut do postele a pozerat stupidne serialy a hladkat babetka a dohovarat im aby tam zostalo aspon jedno

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

jéj 🙂 ste zlatunky a kedy za koľko ti zistia, či tam ešte sú? A to sa normálne urobí tehotenský test?

kikina666
27. jan 2009

hej robia utz a uz to niekedy vidia podla velkosti sliznice a beru krv a z krvi ti to poobede zavolaju , ale mozes si aj sama spravit test, ale ja sa nechcem sokovat. uz sa mi stalo ze test bol neg a bola som tehotna a aj krv bola neg , normalne som odkramovala a za tyzden som zacala spinit a zobrala mi dr. krv a sup poobede vola ze som tehotna ale som potom potratila

a aj pri prvom mi vysiel neg test a bola som tehotna a tiez som potratila, takze v mojom pripade to radsej skusat nebudem, pokial nemam kramy tak je dobre, len aby neprisli, uz mam dokonca aj jednu fotku krpcekov zo sona, ked ich tam vlozili, ale ci tam budu znova to uz nie je v mojich silach

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

no teraz sa už asi len modliť, aby to dobre dopadlo 🙂 a kolko sa už snažíte o babatko?

kikina666
27. jan 2009

sonike to je dlha historia, s prvym priatelom som sa snazila 4.5 roka a nic, potom sme sa rozisli a smanzelom som sa snazila 3 mesiace otehotnela ale aj potratila hned asi v 5 tom tyzdni 07/2005 a potom som podstupila milion vysetreni, laparoskopiu 2xIUI, 1.pokus umeleho po transfere som neotehotnela, a po transfere neskor ked mi davali zmrazene embryjko som otehotnela, ale zase potratila to bolo v juni 2008
no a teraz som bola na druhom umelom a ostatne vies, cakame ako sa dvaja uchytia, lebo uz zial ziadne zamrazene nemame

nadenkaaa
27. jan 2009

Caute babulky ,kedze som sa sem pristahovala z ba a este sa tu v ZA tak neorientujem , chcela by som aj gynekologa-zacali sme s manzelom pracovat na babetku.Precitala som si celu diskusiu radsej by som vsak zenu ako chlapa ta mudr Popluharova uz teda nove pacientky neberie?

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

a to sa ako dá často získavať tie vajíčka? ked píšeš že už nemáte zamrazené? ale to si ani neviem predstaviť, čím si všetkým prešla :( mama raz potratila ešte predtým ako čakala mna ale furt na to myslí :( a viem, že aj ked študujem a náhodou by sa niečo pritrafilo by som nikdy nešla na potrat

kikina666
27. jan 2009

mudr popluharova nie je bohvieco ... to je s prepacenim krava na ntu ... ja som bola u nej 1x v zivote a to mi stacilo, este aj haky pri vusetreni som si musela drzat sama ...

nadenkaaa
27. jan 2009

vazne?no ja neviem totiz to poviem to tak sama som zo zdravotnictva a moje prehliadky u gynekologa v ba boli v rovine teorie🙂 to znamena ze som tam bola raz a potom vsetko ostatne bolo asi o tom ze som si to vybavila so sestrickou co som potrebovala-napúriklad HA takze nejake valne skusenosti nemam

kikina666
27. jan 2009

no tak to ti popluharovu neodporucam a teraz kde robis v zilinskej nemocnici ? vela bab zamestnanych v zilinskej nemocnici chodi k medovarskemu lebo ten sedi priamo v spitali

nadenkaaa
27. jan 2009

kikina ale drzim ti palce aby to vyslo, sama som totizto pracovala na JIs pre male nedonosene babetka tak viem co to znamena 😉

lusina
27. jan 2009

Kiki, a nebola si na genetike? ked máš za sebou dva potraty? či by ti nenašli niečo, čo tie babulky z tvojho bruška vyháňa von.

kikina666
27. jan 2009

lusina bola som aj na genetike, aj na protilatky voci spermiam a placente aj na trombozu a vsetko ostatne a vsetky vystrenia mame dobre, spermiogram vyborny, vajcovody mam priechodne, to mi povedali po laparoskopii a predsa to nejde a po IVF sa nam klasicky zo 7 vajicok oplodnilo 7, dr. povedal ze sme rarita, ze take dobre vysledky a stale to nejde

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

no no ešte že ja chodím k Dr. popluharovej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kikina666
27. jan 2009

sonike tu poslednu vetu som nepochopila, mozes vysvetlit? asi si sedim na vedeni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre