Poznáte dobrú gynekolologičku z Martina?

ivkamt
2. nov 2007

Už som písala do regionov, ale skusim to aj tu:Chcem sa spýtať či neviete niekto o dobrom gynekológovi/alebo ešte lepšie/ gynekologočke v okolí Martina.Akurát prežívam prvé tehotenstvo a na dieťatko sa moc teším, ale mám pocit že moja doktorka ma vobec o ničom neinformuje a ked sa niečo spýtam tak mamlen odbije rýchlou odpoveďou, lebo ma plnú čakáreň a ja ako prvorodička by som rada prediskutovala pár vecí s odborníkom.Tiež u nej vždy čakám aspon 3-4 hodiny kým sa dostanmem na radu čo ako som počula, nieje celkom bežne pri tejotných..Tak prosím ak niektorá máte tip, napíšte..Ďakujem

1martincanka1
29. júl 2015

@hviezdickananebi podobne, niekto s nou moze byt max.spokojny, ja teda nie.. snad nam niekto niekoho poradi.. hlavne, aby ten kto poradi zazil u daneho doktora aj "nestandardne" situacie, teda nie len preventivnu prehliadku..

hviezdickananebi
29. júl 2015

@1martincanka1 presne, ona je možno dobra pokial chodis len na preventivky, ale mimo to, nič moc podla mna a ešte ma vie vytočiť že zakaždym mam platit 5 eur za sono, a pri mojej diagnoze mi sono musi robiť vždy.....

bodkajp
6. aug 2015

@1martincanka1
@hviezdickananebi
Ahojte, ja mám Dr.Krkoškovú a som s ňou maximálne spokojná - ako pred tehotenstvom tak aj teraz. Všetko mi vysvetlí, poukazuje a odpovie aj na otázky keď sa pýtam. Celkovo má dosť pacientiek, takže niekedy sa človek načaká no poradňu pre tehotné vedie spolu so svojou dcérou, takže ordinujú dve naraz a to ide vcelku rýchlo. + aj so sestričkami mám u nej len dobré skúsenosti. Veľmi dobré ohlasy mám z môjho okolia aj na dr.Péčovú, ale s ňou osobnú skúsenosť nemám.

kniha24
6. sep 2015

Urcite Mudr.Andrea Gattova supet clovek,super doktor,urcite odporucam 🙂

bobket
17. sep 2015

Ahojte! Ja som prestúpila od Dr, Režnákovej s ktorou som nebola spokojna uz pri prvom tehotenstve a prestupila ku Dr, Gattovej, ktora mi bola odporucena ako vyborna lekarka. Zhodou okolnosti sa k nej dostavam v case kedy som druhýkrát otehotnela. Som zatial v neurcitom tyzdni 7-8 🙂 a vyzera to tak, ze cakame dvojicky co s urcitostou budeme vediet tento pondelok 21.9.2015. Spolieham sa na pani doktorku a jej profesionalitu,ale kedze som u nej nova vsetko uvidim na vlastnej kozi priebezne. Ak by sme cakali dvojicky tak o to viac sa spolieham na Dr, ktora mi bude oporou a aj vdaka nej sa nebudem obavat roznych komplikacii kedze sa spolieham na jej odbornost a poradenstvo. Tak uvidim co bude. 🙂 😉

kniha24
17. sep 2015

@bobket aj ja som pred 4rokmi prestupila od reznakovej,ktora podla mna vzhladom na svoj vek uz nie je dobra odbornicka a ma hroznu sestru. Tiez mi kolegyna odporucila dr.gatovu a som stastna,ze existuje taky odbornik a dobry clovek,ku kazdemu je mila. Teraz sa k nej dostavam s partnerom do iscaru,kde nam dufam tiez pomoze. Vrelo ju odporucam.

kniha24
17. sep 2015

@aurra je uz stara,mala by ist na dochodok,tiez sa mi nepacila,vsetko rychlo len odbit,aby mala pokoj.

kniha24
17. sep 2015

@niikoletka dr gatova ma aj sono,sice sa zan plati,ale clovek nemusi nikde lietat.

kniha24
17. sep 2015

@magica78 u nej sa neplati nic,iba za sono,ja ako zdravotnik platim 5 euro,neviem kolko berie od nezdravotnikov. Utorky robi v Iscare.

kniha24
17. sep 2015

@niikoletka veru stare info,robi v Iscare,akurat tam ideme s partnerom na vysetrenie,kde je problem,tak vari to dobre dopadne.

kniha24
17. sep 2015

@magica78 ta stara vyhorena sestra tam uz nie je isla na dochodok a teraz tam ma mladsiu a zlatu sestricku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre