Poznáte dobrú gynekolologičku z Martina?

Už som písala do regionov, ale skusim to aj tu:Chcem sa spýtať či neviete niekto o dobrom gynekológovi/alebo ešte lepšie/ gynekologočke v okolí Martina.Akurát prežívam prvé tehotenstvo a na dieťatko sa moc teším, ale mám pocit že moja doktorka ma vobec o ničom neinformuje a ked sa niečo spýtam tak mamlen odbije rýchlou odpoveďou, lebo ma plnú čakáreň a ja ako prvorodička by som rada prediskutovala pár vecí s odborníkom.Tiež u nej vždy čakám aspon 3-4 hodiny kým sa dostanmem na radu čo ako som počula, nieje celkom bežne pri tejotných..Tak prosím ak niektorá máte tip, napíšte..Ďakujem
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
1martincanka1
29. júl 2015
@hviezdickananebi podobne, niekto s nou moze byt max.spokojny, ja teda nie.. snad nam niekto niekoho poradi.. hlavne, aby ten kto poradi zazil u daneho doktora aj "nestandardne" situacie, teda nie len preventivnu prehliadku..
hviezdickananebi
29. júl 2015
@1martincanka1 presne, ona je možno dobra pokial chodis len na preventivky, ale mimo to, nič moc podla mna a ešte ma vie vytočiť že zakaždym mam platit 5 eur za sono, a pri mojej diagnoze mi sono musi robiť vždy.....
bodkajp
6. aug 2015
@1martincanka1
@hviezdickananebi
Ahojte, ja mám Dr.Krkoškovú a som s ňou maximálne spokojná - ako pred tehotenstvom tak aj teraz. Všetko mi vysvetlí, poukazuje a odpovie aj na otázky keď sa pýtam. Celkovo má dosť pacientiek, takže niekedy sa človek načaká no poradňu pre tehotné vedie spolu so svojou dcérou, takže ordinujú dve naraz a to ide vcelku rýchlo. + aj so sestričkami mám u nej len dobré skúsenosti. Veľmi dobré ohlasy mám z môjho okolia aj na dr.Péčovú, ale s ňou osobnú skúsenosť nemám.
kniha24
6. sep 2015
Urcite Mudr.Andrea Gattova supet clovek,super doktor,urcite odporucam 🙂
bobket
17. sep 2015
Ahojte! Ja som prestúpila od Dr, Režnákovej s ktorou som nebola spokojna uz pri prvom tehotenstve a prestupila ku Dr, Gattovej, ktora mi bola odporucena ako vyborna lekarka. Zhodou okolnosti sa k nej dostavam v case kedy som druhýkrát otehotnela. Som zatial v neurcitom tyzdni 7-8 🙂 a vyzera to tak, ze cakame dvojicky co s urcitostou budeme vediet tento pondelok 21.9.2015. Spolieham sa na pani doktorku a jej profesionalitu,ale kedze som u nej nova vsetko uvidim na vlastnej kozi priebezne. Ak by sme cakali dvojicky tak o to viac sa spolieham na Dr, ktora mi bude oporou a aj vdaka nej sa nebudem obavat roznych komplikacii kedze sa spolieham na jej odbornost a poradenstvo. Tak uvidim co bude. 🙂 😉
kniha24
17. sep 2015
@bobket aj ja som pred 4rokmi prestupila od reznakovej,ktora podla mna vzhladom na svoj vek uz nie je dobra odbornicka a ma hroznu sestru. Tiez mi kolegyna odporucila dr.gatovu a som stastna,ze existuje taky odbornik a dobry clovek,ku kazdemu je mila. Teraz sa k nej dostavam s partnerom do iscaru,kde nam dufam tiez pomoze. Vrelo ju odporucam.
kniha24
17. sep 2015
@aurra je uz stara,mala by ist na dochodok,tiez sa mi nepacila,vsetko rychlo len odbit,aby mala pokoj.
kniha24
17. sep 2015
@niikoletka dr gatova ma aj sono,sice sa zan plati,ale clovek nemusi nikde lietat.
kniha24
17. sep 2015
@magica78 u nej sa neplati nic,iba za sono,ja ako zdravotnik platim 5 euro,neviem kolko berie od nezdravotnikov. Utorky robi v Iscare.
kniha24
17. sep 2015
@niikoletka veru stare info,robi v Iscare,akurat tam ideme s partnerom na vysetrenie,kde je problem,tak vari to dobre dopadne.
kniha24
17. sep 2015
@magica78 ta stara vyhorena sestra tam uz nie je isla na dochodok a teraz tam ma mladsiu a zlatu sestricku 🙂
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia