Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

debra
9. apr 2008

juuuj,to musi byt neprijemne,ale uz len xvilku a odmenou ti bude krasne dietatko,Lukasko....takze si ani moc nepribrala,ze?vidno,ze cakas xlapceka,aj mojej mame byvalo zle,ked cakala brata....nexutilo jej jest a obcas zvracala...ja by utekala na pohotovost,keby zvracala kyselinu... 😲 alebo kontaktovala gyn...zavolaj mu 😒

sandrika
9. apr 2008

on o tom vie mama mu hovorila oni tovôbec neriešia fuj,ale je mi fakt zle

paula58
9. apr 2008

Ahojte bola som na kontrole sandri ja som v 33 tyzdni tehotnstva a mavam bolesti bruch dnes mi vraveli ze nemam krv v moci tak ja neviem sama ze co ale tieto kontrakcie su zatial nepravidelne tak v pohode ale dost rychlo ich asi mam.Ja s mojim zlym stasti urcite natrafim na vsetko to najhorsie ja som dost smpoliarka na vsetko tak pre to sa aj bojim porodu neviem si to ani predstavit.Moja mamina tiez robi v nemocnici ale na neurologii al pozna koho toho tam ale aj tak sa bojim. 😒 alebo skor nrvirm co ma caka 🙂 Ste tu zlate baby s ktorimi sa da pokecat a viete aspon povzbudit.dakujem 🙂 Pekny den

paula58
9. apr 2008

tinocka ty si rodila v B.B?A ktoreho doktora si mala?A co si mala v 7 mesiaci?Ci si rodila skor?

sandrika
9. apr 2008

pAULA A TY KDE BýVAš????
Určite ti naozaj odporúčam buď Vodeckého al. Molitorisa neni o čom

paula58
9. apr 2008

Ja byvam vo Vlkanovej neviem ci vies kde to je ale urcite ano blyzko pri B.B,Ano tychto doktorov velmi chvalia asi si vyberiem niekoho z nich a nevies ako to byva ked nahodov to na teba pride a neni tam ten doktor ako sa to postupuje?

sandrika
9. apr 2008

pauli ty si toho doktora dopreduzaplatíš a on ti dám potom číslo na mobila ty mu zavoláš ajv noci hocikedy.....
viem kde je vlkanová...
inak je tu aj temá banskobystričanky nájdeš ju v regiónoch 😉

debra
9. apr 2008

inak ja si furt mýlim Vlkanovu s Valaskou, 😀 neviete prečo?sandri...este ti je stale zle??? 😢

paula58
9. apr 2008

tak to je super a kolko sa plati 5000sk ci 7000 aj asistentkami ci ako to vlasne je?asi si preto mylis lebo VL ako VL 😉

debra
9. apr 2008

to vo Valaskej robia zo psov klobasy?? 😀 aha,tak uz viem kde je Vlkanova,pri Hronseku?ze?

debra
9. apr 2008

paula kašli na to,neplať si doktora...skoda penazi,ak mas bezproblemove tehu,tak sa nebojkaj...postaraju sa tam o teba,ci mas alebo nemas peniaze...ja by tym doktoriskom nič nedavala a tyx 7litrov využila inak...radsej dala alebo kupila neco babetku... 😉

evka39
9. apr 2008

babenky,propájam sa ,ja som rodila pri Kamenskom a supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.Prišiel ku mne o tretej v noci o 5:30som porodila a potom ma aj na izbu chodil pozerat....To len na doplnenie o dr...Vodecký rodil švagrinú a tiež bola max.spokojná....tak vela štastia

tinockaaa
9. apr 2008

Paula, ja som si aj kvôli tomu víkendu strávenému v Roosweltke nakoniec vybrala Banskú Štiavnicu. Pre mňa bolo tehotenstvo veľmi citlivá záležitosť, hormony robia svoje, človek je veľký, nemotorný, precitlivelý, tak som fakt nepotrebovala takýto prístup. V Štiavnici boli veľmi milí, pozorní, a hlavne mi vyhovovalo, že sme mali nadštandardnú izbu a manžel bol celý čas so mnou. A tiež som sa pôrodu bála, ale v BS som to nejako tak nepociťovala. 🙂 Ale mám susedu, ktorá rodila v Roosveltke a tá si pochvaľovala, takže držím palce, nech ti to dobre dopadne 😉

paula58
9. apr 2008

Babenky fakt neviem co budem robkat zatial mam bezproblemove tehu az na tie sem tam kontrakcie ja som chcela ist do B.S ved ja pojdem na kontrolu do nemocnici a ja som zasran tak ak sa mi tiez nebude pacit pristup ktovie kde sa ocitnem na porodnom stole ja som tiez na take veci citliva ako sa chovaju k tebe 🙂

margaretka11
9. apr 2008

Pauli, neboj sa tej našej nemocnice. Je tam kopec dobrých lekárov pod jednou strechou a aj sestričky boli fajn, ja som sa za celý ten týždeň, čo som ležala na novorodeneckom stretla iba s jednou mierne nepríjemnou sestričkou, ale nebolo to nič strašné 😉 . Jasne, že ak chceš, tak choď rodiť do BS, ale ak by si sa predsa len rozhodla pre našu nemocnicu, tak si myslím, že nebudeš ľutovať. Okrem toho, budeš tam len pár dní a keby si aj náhodou mala nejakú nepríjemnosť so sestričkami, to sa dá vydržať 😉 . Ale ja som bola novorodeneckým oddelením milo prekvapená, pretože som počula tiež iba samé negatívne reči 😒

paula58
9. apr 2008

margaretka dakujem si zlata a mas krasne dvojicky,ved ja sa stale utesujem ze to tych par dni vydrzim ale dufam ze aj ten moj porod bude ok.a teba kto odrodil ktory lekar?

margaretka11
9. apr 2008

Pauli, ja som rodila cisárskym u Molitorisa, super lekár 🙂

paula58
9. apr 2008

ano chvalia si ho velmi ako aj vodeckeho,juj uz nech mam po porode tesim sa na malu a hlavne nech je vsetko v poriadku s malinkou aj s porodom neviem si tu bolest a to tlacenie ani predstavit ze co ma caka 😉 inak kociky mas krasne kolko stal to je baby activ?Ja mam uz kocik ale paci sa mi co mas 🙂

margaretka11
9. apr 2008

Ja som síce nerodila klasicky, čo ma aj trošku mrzí lebo som chcela mať manžela pri porode a takto chudáčik musel čakať vonku, ale je normálne, že si nevieš predstaviť, čo ťa pri porode čaká a aké to asi bude. Ale určite si hlavne budeš uvedomovať, že čoraz viac sa približuje chvíľka, keď už budeš mať bábätko pri sebe a to ti pomože prežiť bolesť a aj to tlačenie 🙂 . A k tým kočíkom, tie prvé boli Baby Active, tie stáli 8500 kus, mali sme k nim aj spojky, ale tie sme moc nevyužili lebo vonku sme chodili vždy dvaja, takže sme sa podelili aj o kočíky. Jeden z tých kočíkov sme už predali a teraz ideme predávať aj ten druhý lebo sa nám podarilo zohnať super dvojičkový kočík, tak aby sme tých kočíkov nemali zas veľa 😀 . Je to super kočík, tento Baby Active vydrží dieťaťu do dvoch rokov, len má nevýhodu, že je z tých ťažších, váži zhruba 15 kíl. Ale je krásny, to je fakt 🙂

paula58
9. apr 2008

su velmi sa mi lubia keby som nemala tak ho hned kupim od teba ja som takyto cerveny pekny ani u na s nevidela ☹ JUJ hadam ked to druhe prezili tak hadam aj ja len sa bojim ako to bude prebiehat. 😒

margaretka11
9. apr 2008

my sme si tie kočíky objednávali cez predajňu Motýľ a chceli sme jednoznačne najžiarivejšiu červenú, to je naša obľúbená farba 🙂 . Inak, každá žena sa aspoň trochu obáva porodu, ja som sa tiež bála, čo ma čaká a je normálne, že sa bojíš aj ty, ale keď príde nato, tak si to už hádam až tak nebudeš uvedomovať lebo nebude čas 😉

paula58
9. apr 2008

dakujem aspon ma troska ukludnujes som len v 33tyzdni tehu ale mam pocit ze porodim skor ked je vlasne 33 tt to je kolky mesiac?lebo stale nechapem to preco sa babo nosi 40 tyzdnov a nie 36 asi som blaba ale fakt mi to nik nevie ani vysvetlit vies aspon ty? 🙂

margaretka11
9. apr 2008

40 týždňov preto lebo sa rátajú lunárne mesiace po 28 dní a teda nie 9 mesiacov tehotenstva ako sa zvykne hovorievať, ale je to vlastne 10. mesiacov tehotenstva 😉

paula58
9. apr 2008

no sranda idem si uz asi laskat aj ked teraz bohvie ako nespavam lebo som viac na zachode lebo mala mi tlaci na mechur ako v posteli tak dufam ze najako pospim.prajem ti dobru noc a dakujem za rady velmi mi to pomohlo 🙂

margaretka11
9. apr 2008

som rada, že som ti aspoň trochu pomohla 🙂 . Aj mne malí poriadne masírovali mechúr, tiež som kvoli každej kvapke utekala na wc 😀 . Tak ti prajem dobrú noc a aby ste sa obe dobre a hlavne doružova vyspinkali 🙂 . A príď aj k nám do témy Banskobystričanky 🙂

sandrika
10. apr 2008

Krásne ránko , vstala som uplne v pohode konečne som v noci nezvracala...ale večer hej ☹ v noci sommala asi 4 kontrakcie ,ale bruško tvrdlo dosť pravidelne no aspoň ten žalúdok dal pokoj až do raňajok. Dla som si jedenkrajec chleba s medom a už som si musela dať aj maalox takhádam zabere fakt mioje na grc.....aj podbruško dnes dosť bolí....

debra
10. apr 2008

juuuj sandri,az mi je luto,co musis cele tehu prezivat ☹ ten malicky bude zasluzene babetko...drz sa uz nemas vela do ciela...druhe tehu bude urcite ine 🙂 😉

nika000
10. apr 2008

ahojte,ja som tiež rodila v rossweltovej nemocnici a nemôžem sa sťažovať.veľmi som rozmýšľala nad zvolenom ale nakoniec som si povedala že ak by sa dačo stalo tak aj tak vozia do b.b.pri pôrode som mala dr.kamenského a nemôžem sa sťažovať.aj keď som nemala dobrý pôrod plne som doktorovi dôverovala .som rada že práve on mi bol pri pôrode.čo sa týka dktortora swartza tak na začiatku tehotenstva som začala krvácať a musela ležať v nemocnici a práve tento pán doktok ma mal nastarosti.bola som spokojná.na všetko čo som sa pýtala mi odpovedal aj vyšetrenia boli o.k .ja som bola spokojná.

sandrika
10. apr 2008

ajoj Nika a kedy ti dali malú po pôrode nakojiť????

nika000
10. apr 2008

ahoj sandrika.porodila som o 14.30 a dali mi ju nakojiť až večer.ja som si myslela že keď sa narodí tak hneď ale nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre