Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikola223
17. nov 2013

@sunnyflower v poliklinike na druhom poschodi tam kde je sono(byvala amniocenteza)

vladka83
17. nov 2013

@sunnyflower Mna tiez zarazili niktore veci na papiery, ale ked pojdem na poradnu chcem sa sestricky na niektore veci spytat.

pa_mi
17. nov 2013

@dijefcatko to je skvela sprava o tom bondingu, ja to velmi chcem 🙂 prosim ta, ktorym konkretne doktorom to uz nieco hovori? 🙂 myslis ze to dokazem vybavit? s porodnikom alebo Pediatrom skor?

jankastubka
17. nov 2013

@sunnyflower ja som rodila v maji a urcite budes mat svoju koselu. Sak pri porode ju aj tak budes mat vyhrnutu hore. Pred prvou kontrolou mi este aj obliali genitalie nejakym dezinfekcnym roztokom, som to necakala, tak som sa zlakla.

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladka83
17. nov 2013

@sunnyflower dakujeme 🙂

missrussia
17. nov 2013

Ahojte baby, ja som rodila v septembri v BB. Odporucam vam zobrat deku pre babatko a ciapocku. Samozrejme pampersky. Na den dostanene tri pampersky, tri latkove plienky a jednu kosielku. Ja som mala babatko male, tak bol aj v mojom obleceni lebo tie kosielky boli velkosti 70. jasne a este sj ponozticky pre babo

lilli110
17. nov 2013

@sunnyflower @vladka83 @olivia31 Vďaka za to č.dverí. Ten zoznam je zaujímavý...tiež ma zarazila tá nočná košeľa, aj podložky, al.nejaké svoje lieky...počkám teda do stredy a tiež sa na to popýtam a potom príp.prebalím este tie veci. Keď som rodila prvýkrát v BB, nepotrebovala som žiadne dve tašky, na pôrod vôbec nič svoje, vôbec som to vtedy nemusela riešiť, všetko mi tam dali....teraz jedna taška sem, druhá tam, no koniec, veď si pre tie bolesti ani poriadne nepamätám, ako mi robili klistir a niektoré iné veci tiež nie. No vidím to tak, že je to ozaj dobrá voľba mať niekoho pri pôrode možno aj kôli takýmto veciam.

olivia31
17. nov 2013

@missrussia Ahoj vďaka za radu inak ja som si zabalila do kufra aj deku aj plienky pampers aj látkové aj osušku a ešte aj tri košieľky no tie ponožky a čiapočky nie idem to tam doložiť . Si zlatá . 😉

olivia31
17. nov 2013

@lilli110
@sunnyflower Inak som tam volala asi tri dni no až na štvrtí deň som sa dovolala a sestrička ma od fajčila, že si mám zavolať na budúci týždeň tak som sa jej nestihla nič opýtať no už to vidím, že sa zasa budem trápi´t kým sa tam dovolám .....normálne som ostala znechutená už to vidím ako to tam bude ..no nieje jedno kedy ma objedná či v piatok , alebo v pondelok no som ostala šokovaná. 😝

lilli110
17. nov 2013

@olivia31 fuuha, to si ma teraz prekvapila. To si asi mala "šťastie" na nejakú "sympošku" 😝. Tak to predpokladám, že 'tam budeš skúšať volať už zajtra pre istotu. Ináč nejaké ponožky som dohadzovala tiež, deku som pre istotu mala, ale takú menšiu a čiapky tiež, to bude treba, keď prídu návštevy a pôjdeš sa s bábom ukázať. Aj keď si pamätám, že na izbe bolo vtedy strašne teplo cca.28stupňov.

missrussia
17. nov 2013

@lilli110 ten zoznam je cudny...dve tasky netreba, ani lieky netreba a ani teplomer. podlozky aspon 4.

missrussia
17. nov 2013

@olivia31 este vlhcene utierky ( ale ja som utierala plienkou a vodou) a kremik na ritku, oni davaju hipp kremik ale neviem taky cudny je

lilli110
17. nov 2013

@missrussia aha, ďakujem, si ma kus ukludnila. Tie podložky musím este dokúpiť. A koho si mala pri pôrode?

missrussia
17. nov 2013

@lilli110 Ja som mala taky prazvlastny porod. mna hospitalizovali kvoli slabym ozvam. to ma prijimala doktorka (neviem ci to neni molitorisova) a potom ma v noci prevoezli na salu porodnu (dva dni som tam bola) a tam ma vysetrovali: jenco, molitoris, bornay, potom taka mila doktorka co skuli na jedno oko a rodil ma nakoniec schwarz...velka spokojnost🙂

olivia31
17. nov 2013

@missrussia to mám aj tú deku takú menšiu aj sudokrém aj vlhčené utierky som si zabalila ..no teplomer nemám a to si tiež myslím, že netreba však sestrička chodím s tým bez dotykovým .......

olivia31
17. nov 2013

@lilli110 No ani mi nevrav som ostala ako mechom udretá to už sa tam teším normálne no zajtra tam zavolám nech si nemyslí , že ma len tak od fajčí no , ale pri mojom šťastí sa tam zasa dovolám tak možno v stredu , alebo v piatok 😀 😀 😀 😀 😀 .....no to s tou čiapočkou máš pravdu. Idem to pobaliť ešte dnes lebo na to zabudnem.

missrussia
17. nov 2013

a v jedlni je chladnicka a mikrovlnka. mne muz nosil kuraciu polievku a tam som si ju zohrievala.

olivia31
17. nov 2013

@missrussia to bolo aj dole na gynekológii tak super, že to aj tam majú to je fajn .....no už len úspešne porodiť 😉 🙂........myslíš, že si mám aj niekoho zazmluvniť ?

missrussia
17. nov 2013

@olivia31 len na sestonedeli je ta chladnicka podstatnejsie prazdna🙂 Ja som si nikoho nezazmluvnovala. podla mna to nie je potrebne.

lilli110
17. nov 2013

@olivia31 😀 počúvaj, vidím to tak, že kým sa rozhodneš koho zazmluvniť, tak aj porodíš 😀 😀 😀 😀

olivia31
17. nov 2013

@lilli110 Asi tak to vidím aj ja no mám strach to nechať na náhodu po tom všetkom vieš čo som ti písala.

lilli110
17. nov 2013

@olivia31 no to je zas pravda, to ti verím. Ja aj napriek tomu, že som už rodila, mám fakt minimálne rešpekt aj teraz. Musíme len nemyslieť na zlé veci, veď nám určite všetko dobre dopadne. Ti lekári už toho majú dosť za sebou a určite vedia čo kedy robiť. Možnože si niekoho vyberieš teraz, keď budeme chodiť na vyšetrenia do nemocnice. V str.ti napíšem, kto mal službu 😉

olivia31
17. nov 2013

@lilli110 super to by som bola rada ...inak ja sa aj chcem opýtať keď ma objedná na termín, že kto tam bude no som zvedavá čo mi povie alebo ma za sa odfajčí....no dúfam, že dobre natrafím som ti ja zvedavá ako to tam bude frčať ...už teraz ma bolí brucho keď si na to pomyslím......nemám rada zmenu 😒

vladka83
17. nov 2013

Dievcata vseko bude dobre , treba mysliet pozitivne 🙂

vladka83
18. nov 2013

dnes som pozrela plan nemocnice na nete a hladala kde mam ist , dufam, ze tu ambulanciu najdem ☹

lilli110
18. nov 2013

@vladka83 ahoj. Ak myslíš to vyšetrenie, čo naň ideme v str., tak tuším sunnyflower písala, že je to č.dverí 297, druhé poschodie v poliklinike.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre