Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lilli110
14. dec 2013

@pa_mi Ahoj. To máš pravdu, ja fungujem s tou vaňou už dva týždne, ibaže to zatiaľ vždy prešlo 🙂 a áno, posledný mesiac je už také štádium, že sa pôrodu nevieš dočkať 🙂 ...jednak kôli bábu, že ho o chvíľu uvidíš a a na druhej strane ťa už tak všetko bolí, že to chceš mať čím skôr za sebou a už si povieš, že to nejak vydržíš, len nech to už je 😀 a @olivia31 mala minulé tiež parádnu exkurziu na sále 😀 😝 že?

olivia31
14. dec 2013

@pa_mi No to by bolo super keby tá sprcha zaberala no nič to len zastaví. 😝 Neboj sa keď budes v 39 ...40 tt tak budeš chcieť mať po všetkom tento koniec je už náročný. Uf a riadne. 😉
@janka_89 Neboj sa aj tebe to tak prebehne ani nezbadáš a budeš na konci tehotensva. 🙂
@lilli110 No to mám sedieť na zadku čo 😀 práve dokončujem prípravu postieľky no trvá mi to nekonečne dlho. 😝 ja som ako slimák 😔 😀 ...No darčeky musím pobaliť aj ja už mám skoro všetko po kope. 🙂

pa_mi
14. dec 2013

@lilli110 no dufam 🙂 zatial mam z toho skor hrozu 😀 😀 😀 @olivia31 no tak na prihodu som zvedava 🙂

lilli110
14. dec 2013

@pa_mi Myslíš tu príhodu z exkurzie, čo mala Olivia? 🙂 no neviem... 😀 @olivia31...tak daj 😀

olivia31
14. dec 2013

@lilli110 No tak už som skoro hotová. No tak to bola teda exkurzia uf nechcem už len keď budem rodiť. 😉
@pa_mi Joj skoro som tam už aj ja porodila....no poslali ma hore na pôrodnú sálu na pásy lebo dole na ambulancii toho mali veľa ....tak som si tam ležala 25 minút napojená na CTG a tam si dve ženy zmysleli , že idú rodiť a ja som tam ležala ako taká muška za závesom a všetko počula ako ju tam kontrolovali doktor a doktorka a tá pani chúďa tam pre dýchavala kontrakcie tak mi jej bolo ľúto .....až mi potom zle ostalo, že tak to mňa čaká čoskoro. 😝

pa_mi
14. dec 2013

@olivia31 ty kokos...aaaaaaaa pomooooc! tak riadna skusenost! my ked sme tam boli vcera tak tam chvalabohu nebol nikto 🙂

janka_89
14. dec 2013

@pa_mi ku komu chodíš na kurz? ja som zo Sásovej tak som poslala prihlášku sem to Mc Maminka ale nemám ešte žiadnu odpoveď 😒

janka_89
14. dec 2013

@pa_mi a aj gynekológa sem napíš nech už mám kompletné info 😀

pa_mi
14. dec 2013

@janka_89 ja chodim k Lubke Longauerovej 🙂 neviem si vynachvalit! je uzasna, vtipna, naucila nas dychat, velka spokojnost 🙂 a chdim k Dr. Petrovicovej - tiez velka spokojnost 🙂

janka_89
14. dec 2013

@pa_mi keby sa mi chcelo chodiť za ňou na Fončordu tak by som aj ja išla k nej, možno aj pôjdem ak sa mi z toho centra neozvú alebo nedostanem kladnú odpoveď. k Petrovičovej som chodila aj ja kedysi ale od cca 2008-2009 mám Fruhwalda 🙂

pa_mi
14. dec 2013

@janka_89 no, mavame to v jednej skolke na foncorde 🙂 Fruhwalda si vsetci velmi chvalia 🙂

janka_89
14. dec 2013

@pa_mi pri Bille že? ako je Okružná zastávka nie?! aspoň tak mi bolo opísané ked som zisťovala info. na pani L som len chvály počula tak uvidíme kde nakoniec zakotvím... som v 15 tt takže by som to už mala riešiť aby som vedela kedy tie kurzy začínajú... veru, Fruhwald a Vodecký, to sú takí dvaja známi bystrickí doktori 🙂 ja som s ním spokojná 🙂

pa_mi
14. dec 2013

@janka_89 vies co? o zastavke neviem, ja beham autom 🙂

janka_89
14. dec 2013

@pa_mi to máš super ked nie si na nič a nikoho naviazaná a nemusíš sa vyprosovať 🙂 ja preto skúsim najprv tú Sásovú poriešiť lebo to by som aj pešo prešla...

pa_mi
14. dec 2013

@janka_89 no ano je to prakticke (myslim aj to jazdenie aj kurz v sasovej), aj ked raz do tyzdna sa da ist aj na Foncordu. ja by som si vyberala skor podla kvality kurzu ako toho ze ho mam blizko. aby sa na nom clovek aj realne nieco naucil

janka_89
14. dec 2013

@pa_mi tak to samozrejme, ja som si zisťovala aj názory na sásovú a boli tiež pozitívne, keby neboli tak cestovanie necestovanie, by som sa tam nehlásila... počkám nejako do bud. týždňa, ak sa neozvú tak im napíšem a to bude moja posledná snaha, inak volám pani Longauerovej...

lenika21
14. dec 2013

@olivia31
@lilli110 ahojte tak mi stale nic ☹ ani naznak ledva sa gulam uz ma nic nebavi a som taka nejaka nervozna. Uz je to dlho. Dneska vianocne nakupy za mnou a uz len cakat na drobca kedy sa vypyta 🙂 a neustale telef no co uz? 🙂 takze poznam 🙂 a kazdemu vravime ze nie nechce sa mu a tak 🙂 a inak uz aj ja som uplne zmierena ze vianoce budeme v nemocnici. Tak si spravime krasne vianoce v nemocke 🙂 ale tak hlavne aby sme boli zdravi 🙂 baby a ak nieco tak dajte vediet 🙂

olivia31
15. dec 2013

@lenika21
@lilli110 Dievčatá poslušne hlásim stále nič v stredu sa uvidíme. 😉 Noc bola zasa divná menštruačné bolesti a ráno som bola tak unavená, že som ležala ešte do 10.30 v posteli. No potom ešte občas bolesť a teraz nič ako by sa nič nedialo. No ja budem ešte aj na Vianoce celá . 😝

lilli110
15. dec 2013

@olivia31 Ahoj. Ja som na tom podobne 😒 vkuse unavená a ráno som sa zobudila s tým, že sa mi už fakt nedá poriadne dýchať. Už keby mi aspoň kleslo brucho. Malý asi zas pribral, lebo už nepomáha nič. Celý deň ma strašne tlačí na rebrá a žalúdok, akoby som tam mala modriny 😖 normálne to až páli. Doteraz to bolo len v noci, al.keď som dlhšie ležala. No a dnes hrôza. To ak bude až do pôrodu a ten hohviekedy bude, tak ma asi porazí. Možno to budeš mať ako narodeninový darček... 😀

olivia31
15. dec 2013

@lilli110 No mám aj ja ten dojem, že to bude Silvester nakoniec no ja sa opýtam či by to nemohli aj oni trošku posúriť , že ma bolí celý spodok a tak podobne. Ja som na tom rovnako tiež sa mi ťažko dýcha no bruško sa mi zdá, že je už dole. Včera ma bola pozrieť ešte kolegyňa a kamoška tak sme pokecali. Dnes sme ešte boli u svokry a na pizzu 😀 dnes som nevarila ....teraz som ešte všetko po zmývala kúpelňu, záchod, chodbu a kuchyňu či to nepomôže . Mohlo by sa to rozbehnúť aby som tam v stredu už nemusela tráviť celý deň. 😝 No doobeda som bola ko. A teraz už len vegetím. 😉

lenika21
15. dec 2013

@olivia31
@lilli110 Ahojte baby 🙂 ja tiez nic... Akurat som dostavala stromcek tiez som nevarila 🙂 a objednali sme si pizzu 🙂 Ja tiez ledva fucim uz som na dne so silami. Ked sa chcem v noci otocit tak aby som si zeriav objednavala 🙂 a tak sa mu pekne prihovarame ze nech sa uz pyta vonku a on stale nic ☹

olivia31
15. dec 2013

@lenika21
@lilli110 No tak asi budeme nekonečne tehotné 😀 . Ja už idem asi od zajtra behať hore dole po schodoch až na 8 poschodie. No ten žeriav potrebujem aj ja lebo to mám aj ja problém sa zodvihnúť a otočiť v posteli to je niečo čo už pomaly ani nedokážem. 😉

lenika21
15. dec 2013

@olivia31 Ja som dneska chodila po schodoch ked sme isli po vianocne ozdoby no ale fucala som ako keby som maraton zabehla 🙂 na 8 posch by som nevysla ani do vianoc 🙂

olivia31
15. dec 2013

@lenika21 Tak potom vraj sex pomáha to mi kamoška poradila. 😀 No mi nemôžme máme zakázané. Môj muž povedala, že on ho nebude do očka pichať. Keď je už hlavička dole. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenika21
15. dec 2013

@olivia31 😀 😀 😀 krasne 🙂 no to som citala aj sme uz skusili a nic tak budeme skusat dalej aj ked ten moj sa toho boji aby mu neublizil. Ale bude to musiet prekonavat 🙂 lebo ten nas syncek sa nechysta

janka_89
15. dec 2013

@lenika21
@olivia31
@lilli110 no baby, držím vám palce nech už dlho nemusíte čakať, nech sa čím skôr dočkáte svojich krásnych a hlavne zdravých synčekov 🙂

lenika21
15. dec 2013

@janka_89 dakujeme pekne 🙂 uz je to take nekonecne cakanie 🙂

olivia31
15. dec 2013

@lenika21 No tak potom už neviem 😀 No mi nebudeme nič skúšať nechceme . I keď sa už aj tešíme, že po 10 mesiacoch už budeme môcť mať aj mi trošku romantiky . N hlavne nech je drobec v poriadku. Inak som chcela ešte malému kúpiť také Vianočné oblečko no neviem či ho budeme potrebovať. Ak budeme v nemocnici tak na čo.

olivia31
15. dec 2013

@janka_89 Ďakujeme krásne a tebe držím palce aby si mala dobré výsledky u doktora. 😉

janka_89
15. dec 2013

@olivia31 ďakujem veľmi pekne 🙂 ešte len o dva týždne idem... ako dlho im asi trvá dostať výsledky z odber? nemyslím len tento tripple test ale tak všeobecne? lebo teraz čo mi brali prvý odber tak sme dohodnuté so sestričkou že si nevoláme, že to zapíše do tehu knižku ked prídem o dva týždne.. ja len že ak by bolo niečo zlé tak by sa ozvali sami, nie? a bola som na Mikuláša takže vyše týždňa je už tomu.. akože nie som nervozna, len ma tak napadlo že sa vás na to spýtam ked už vás tú mám takto na "dráte" 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre