Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

rainbow
16. jan 2007

kala a náhodou prebal.pult nemáš?

kala
16. jan 2007

ten som už predala mala som cam

jankamanikova
16. jan 2007

kala a aka je to ohradka, neams foto?

melory
autor
16. jan 2007

kala mala by si si predane veci dat prec z albumu, {v dobrom}
dlho si sa neozvala! ako sa mate?

jankamanikova
16. jan 2007

mel, ahoj! som rada, ze sme s videli. prave rozmyslam, ze si musis o mne mmyslies, ze som "sibnuta". ked som sa videla v zrkalde, tak som vyzerala otrasne, nechapem. ako strasidlo. ale som velmi rada, ze ta uz poznam.

melory
autor
16. jan 2007

mne si sa zdala pekna, lebo som ti videla len tvar 😀 lebo uces zavadza.

melory
autor
16. jan 2007

zas moje kamosky mi povedali, ze nech si uz nedavam ofinu, ze vyzeram hrozne, tak som tiez bola na pochybach 😅 ale o to nejde predsa, ale o vnutro cloveka 😵

jankamanikova
16. jan 2007

jej, si zlata. inac Ty si taka zvlastna, tmava, oci velmi vynikaju, si skvost. ofina Ti pristane, mas na to peknu tvar. ja sa davam stale strihat na kratko, lebo je to pre mna praktickejsie. a ten hugo, janik ho este dlho spominal, ked ste tu neboli. stale sa pytal, kde je hugo chlapcek. a poviem, Ti pekneho mate syncek a tie oci, to bude fesak, ked vyrastie.

melory
autor
16. jan 2007

uvidis ze tvoji budu mat vlasy po muzovi, ked bol maly mal ine, nie? lebo moj bol blondak a potom mu scernali a potom zas zbrckaveli 😉 ste zlata rodinka, obdivujem ta, ze sa usmievas, ked mas takto dve deticky, ved to je fuska. ale zas nezabudnem ako som si vydychla, ked mal hugo 2roky, lebo uz mi tak odpadol z ruk a mala som volno aj pre seba a ty to volno vyplnas zas matuskom, ale ked ho vypiples, tak sa ti sp[olu prehraju, ani nebudes vediet, ze ich mas.....a potom kristinka moze prist 😀

melory
autor
16. jan 2007

uz ma muzik caka k filmu tak uuutekaaaam 😉

jankamanikova
16. jan 2007

no, mas pravdu, ze sa prehraju. ale poviem Ti, ze to velmi rychlo uteka. uz Janik nie je ziadne babo a pritom to je este babo; a Matusko tiez rychlo rastie. rychlo to bezi ... a inac chlapci, ked sa narodili boli cierny ako uhol, takze vlasy im asi vyblednu, Janikovi uz vybledli. mozno Matusko bude mat cierne vlasy, lebo aj plet ma ciernejsiu nez Janik.
a vdaka za povzbudzujuce slova, to sa len tak nepocuje.

jankamanikova
16. jan 2007

inac idem papat, lebo som hladna ako vlk a manzela mam po dlhej dobe vecer doma (kedze robi aj poobede), tak ideme pokecat a dozvediet sa cosi nove sebe 🙂 prajem TI dobru nocku.
a dakujem 🙂

melory
autor
16. jan 2007

este ze mam 10 minut... 😀 srandista.
uz sa tesim, ze pojdeme na jar von na preliezky spolu, alebo do materskeho centra, tam je tiez fajn.

jankamanikova
16. jan 2007

jasne, ja som mobilna a nemam problem ...
od zajtra robi Jany poobede a na druhy tyzden doobeda, takze mam cas a cas, kolko len chcem ...

melory
autor
16. jan 2007

to ja zas si do 25.1 nic neplanujem, lebo mam ten vodicak
ale potom budem ako odtrhnuta z retaze, a budem lobzovat kade tade a venovat sa naplno priprave na babetko a vam.

kala
16. jan 2007

mel jejdanenky ja som aj zabudla na ten album ďakujem za pripomenutie 😨
inak sa máme fajn malá už začal chodiť ale radšej ešte ide za jednu rúčku a klop klop klop sme zdravé a ty ako ? no čo, už vieš meno pre slečnu?
janka pozri sa do môjho albumu tam je vyfotená len neviem či je ju dobre vydieť je to neo nato

melory
autor
17. jan 2007

ahojte, dnes je konecne 0 stupnov, snad pride ta dlho vytuzena zima, nie?

palvinka
17. jan 2007

no ja mám radšej keď je teplejšie, lepšie sa vonku kočíkuje 😉.

melory
autor
17. jan 2007

jaaaj to ano, ale mne babo v zime dobre spinkalo, a mne to teraz vyhovuje, lebo sa tak nepotim.

melory
autor
19. jan 2007

tak tento kolotoc musim mat, manzel uz dostal link na ICQ a ma za ulohu ho kupit.

mitinka
19. jan 2007

ahoj mel ja to mam doma 😉 je to sranda a mala na to pozera az jej oci idu vypadnut 😀 su to obycajne plysaky a nic nerobia ale mala je z nich hotova 😀 😀

melory
autor
19. jan 2007

ahoj mitinka ja mam doma kolotoc ale z roku 5 a chcem novy pekny, ja co mam tak su to taky veky umely farebny macovia s hrkalkou a tento sa mi zdal moderny a makky, pekny ...proste ho chcem a basta 😀

palvinka
20. jan 2007

ja mám tiež kolotoč ale ešte ho nemáme na postieľkou. Okdedy ho tam mám dať? Neviete od kedy ho bude malá už vedieť registrovať? Ide o to že teraz mám na postieľke nadstavený rošt na najvyšie a keď tam dám ten kolotoč tak ho budeme musieť dať na nižšie ale niekedy malú dávam do postieľku a tam ju uspávam a preto je mi teraz lepšie keď je ten rošt na najvyššie.

melory
autor
20. jan 2007

pavlinka ked bude mat 3 mesiace je akurat, ale daj pozor aby sa netocil az za hlavu...proste aby najblizsi bod neisiel poza oci. najlepsie je ho namontovat do stredu postielky, ale nad babo urcite nie, lebo mozu potom utekat ocka.

melory
autor
20. jan 2007

mitinka to je rozkosne, kde si smalu davala fotit? asi do i.p.!

mitinka
20. jan 2007

mel nedari sa mi to aj som to zmensovala a nic 😠 ☹ 😒

melory
autor
20. jan 2007

musi to byt v jpg

melory
autor
20. jan 2007

ja som tiez dake fotky zas strihala a nechcelo mi ich zobrat, lebo su nie jpg. a ako sa tam prehodia to ja neviem.

melory
autor
21. jan 2007

ahoj pavlinka ako sa mate? 😀
mne sa zdalo ze som ta videla, ale este si to overim ci to bol ten kocik z albumu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre