Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
26. okt 2006

tak tomu verim co je statne je za malo penazi.

umma
26. okt 2006

a muzickovia sa musia obracat, ked maju uzivit celu rodinku a my sme len na materskej. a ja momentalne ani to nie - len predlzena rodicovska

melory
autor
26. okt 2006

umma to aj ja budem za dva tyzdne. sme na tom dost rovnako len ty si viac tehu ako ja ale synovia maju podobne moj ma 6.11 3roky. a som v 18tt

umma
26. okt 2006

moj bude mat vo februari uz 4

umma
26. okt 2006

ktovie co budem robit ja po 2 materskych. este som nebola nikde zamestnana, hned po skole som bola doma s malym. teda pocas skoly tiez - mala som ho v 3 rocniku

melory
autor
26. okt 2006

tak to mame skoro rovnaky odstu ty trochu vedsi a ta predlzena materska je na figu ani fuka nedaju a ja mam sporenia a muz mi bude musit posielat na ucet prachy. tak to si super mmlada mamina ja som bola v 3rocniku tiez tehu ale to bola vecerna a dialkova a uz som mala 27.

umma
26. okt 2006

ja som mala 21, nebola som az taka mlada 😉 a hlavne manzel nebol - o 10 viac. pozerala som si tvoj album, hugo je krasne dieta. aj byt mate pakny 😀

melory
autor
26. okt 2006

tento este nieje nas novy bude este lepsi toto je na veternej v tych najomnych bytoch na 6rokov. pri tescu.

umma
26. okt 2006

viem viem, ale zriadenie. asi tiez behate kazdu chvilu do ikea, ako my. mame z toho rodinny vylet

melory
autor
26. okt 2006

jaaaj som odhalena ano mame vela veci z ikea su pekne lacne a prakticke.

umma
26. okt 2006

my mame odtial skoro vsetko

umma
26. okt 2006

pametam si ako si raz v centre chvalila taky velky papier, ako rad hugo po nom cmara. aj my sme to skusili a malo to uspech

melory
autor
26. okt 2006

prosiiiim??? 😲
ty ma poznas???

umma
26. okt 2006

nepoznam, iba z videnia a to len par krat

melory
autor
26. okt 2006

ten papier je ozaj super. teraz som ho dala muzovi zas kupit, vzdy si nan spomeniem na zimu.
a mna asi ludia poznaju hlavne kvoli menu hugo.

umma
26. okt 2006

asi ano, je dost nezvycajne. som zvedava co vymyslis druhemu

melory
autor
26. okt 2006

tak ma drgni v centre ze cau melory ja som umma.
vela tam nechodim ale zajdem, hugo tam bol naposledy strasne zly k detom, museli sme odist.

umma
26. okt 2006

ani ja tam uz nechodim, odkedy je maly v skolke. ale teraz v utorok som bola poobede v herni, a dobre som si oddychla a pokecala kym sa lukas hral

melory
autor
26. okt 2006

v utorok som bola aj ja ale pred tyzdnom boli sikovne rucicky... 🙂
ja som krpca este da skolky nedavala kedze som tehu a aj sa stahujeme.

umma
26. okt 2006

a neskor ho das?
moj isiel az ked mal 3,5 roka. aj som vahala, ci ho dam. ale teraz som rada je tam len na 4 hod. denne a moc sa mu paci, vela sa toho nauci a ma novych kamaratov

melory
autor
26. okt 2006

ved to ze to vychadze ze ho dam v septembry a to bude mat skoro 4roky, ale ci to zvladne doma s dvoma detmi.

umma
26. okt 2006

ved uvidis, ako bude, ci budes zvladat. poznam jedneho chlapca co isiel do skolky ako 4,5 roc. a ma velke problemy s adaptaciou. je az moc naviazany na mamu. ale to je asi individualne

melory
autor
26. okt 2006

moj je zas velke tornado a bojim sa ze by ho tam prevychovavali bitkou. napriklad je bitkar a kazdemu len zle spravi, taky priecny.

umma
26. okt 2006

sama si poznas najlepsie svoje dieta, mozno ma len take obdobie. moj sa tiez zazenie na ine deti, ked sa mu nieco nepaci. bez priciny nie. musia si aj oni nejako riesit svoje detske problemiky

melory
autor
26. okt 2006

chcela som aj sukromnu ale teraz pri hypoteke sa to nebude dat.

umma
26. okt 2006

ja myslim, ze mu bude stacit aj ta normalna. my chodime na murgasovu, co je vraj dobra skolka (vraj pre podnikatelske deti, ale to neviem ci je pravda)a som spokojna

melory
autor
26. okt 2006

kde je ta murgasova? lebo ja som ho mala dat za spacinskou prva skolka taka podlhovasta, lebo tam beru aj alergikov na mlieko a uvaria im zvlast ale ked sa stahujeme nema to vyznam.

umma
26. okt 2006

mozno myslis murgasku (podlhovasta). je hned vedla rozneho obchodu s drevenym nabytkom - byvale 7 days

melory
autor
26. okt 2006

ano to je ona ta je najlepsia a mala som tam protekciu inac by som sa tam nedostala, cez vychu luciu taku zlatu holku, trochu pri sebe ale hrozne je fajn.

umma
26. okt 2006

tmave dlhe vlasy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre