Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
12. júl 2009

mnaaam vatovec mozem je to hryb taka biela gula ked to vysmazis ako syr v trojobale normalne nieco fantas. mnam nema to chut hribu

zabkatt
12. júl 2009

prchám pa 😀

gabuliik
12. júl 2009

Ja som to ešte nejedla,ale že vraj je to dobré. Pošli okoštovať 😀

lyongirl
12. júl 2009

no také veci lúbim, mňam

marcelkatt
12. júl 2009

Juj, prestante babulky... budem hladnááááá...

vladkaz1
12. júl 2009

😀 odem fajcit a idem spat lebo zozerem aj MM 😀

gabuliik
12. júl 2009

Tak dobrú noc,idem aj ja,bo mám oči už jak angorák 😀

marcelkatt
12. júl 2009

No nezožer ho, chýbal by Ti 😀 😀 😀

lyongirl
12. júl 2009

dobrúúúúú

vladkaz1
12. júl 2009

Aj tebe gabi 😵 aj vam vsetkym maci zajtra daj vediet ci budeme robit detom nejaky program ja este nekor nakuknem ked nezaspim

marcelkatt
12. júl 2009

Jasné Vladka. Ozveme sa jedna druhej...

marcelkatt
12. júl 2009

No idem spinkať. Dobrú nocku všetkým... papa.

lyongirl
12. júl 2009

baby, prerobila som trochu album, síce to nie je to, čo by som chcela, ale už nevládzem a nemám všetky foto k dispozícii, ktovie kde sú, nechce sa mi hľadať, tak keď chcete, mrknite...
Ešte raz dobrúúúú

vladkaz1
13. júl 2009

dobreee rankooooo som vstala jak dolamany pes bohaca cele krize ma bolia a oci sa mi tocia by som drichmala 😅

lyongirl
13. júl 2009

a čo si také ranné vtáča?
My vstávame okolo 8 - 8:30 hod. A Alex len čo otvorí oči chce ísť pá, pá. Tak sa ideme chystať von, ja sa idem ozmývať a kým sa nachystáme, to bude trvať aj vyše hodky 😅

vladkaz1
13. júl 2009

jaj mojko ja vstanem kolko krat aj o pol 7 mala vcera spala nonstop od 7 mej takze jasne ze strasila skoro inak vstava okolo pol 9 alebo 8 no ako kedy ked ide neskor spat a mne to vyhovuje a spala na mojej poduske tak som uplne rozlamana vsetko ma boli

stankatt
13. júl 2009

cafte, tak nas caka pekne pocko 🙂

marcelkatt
13. júl 2009

Ahojte všetky 🙂 dobré ránko prajem...

basado
13. júl 2009

bre ranečko. dneska bastian vstaval o pol9 😨 čo u neho neni zvykom, kedže vstava okolo pol 7-7.
ja som hore už od pol 8 a adko o 8
jaj krtko vatovec je jeden hríb, ktory zbožnujem ostatne vobec nejem. včera bol aj muž na hríboch, ale doniesli ten take masliaky či čo 😝 kde boli na hríboch?

macka7
13. júl 2009

caute tak tu sa to strasne rozbehlo no nestiham citat 😉 dnes je krasne teplo tak dame cez tyzden stretko na kupku? Myslim tym na slavie

stankatt
13. júl 2009

vatovec som nejedla min 100 rokov.... dala by som si... 😝

zabkatt
13. júl 2009

my ideme aj dnes na slaviu, malá mi tu už žere nervy. 😀

marcelkatt
13. júl 2009

No my pojdeme asi až budúci týždeň na kupko, teraz mám tie svoje dni... ale sem na lokomotívu... mám to 3 minúty...

vladkaz1
13. júl 2009

baby ja na slavke? to radsej na druzbe nie? na bud. tyzden chceme ist na kupko ale musi byt pocko .. tak mozeme dat stretko tesiiiim sa jupiii

stankatt
13. júl 2009

tieto 2 t. ma byt nadherne slnecno a horkooooooooooooooooooooooo

lyongirl
13. júl 2009

no, my sme už doma, kúpila som Alexovi sandálky, keďže s tých čo mal už vyrástol...
u nás kupko nehrozí, lebo malý bol chorý a čo by som si ja počala s 2 deťmi na kupku? By ma šlahlo, keby začal Alex neposlúchať a pre Rišena kupko nie je nič moc. Ale teším sa, že vypadneme na chatu, napustíme bazén a budeme vegetiť, už sa len rozhodnúť kedy a zbaliť sa, možno to spravíme aj zajtra 😀

vladkaz1
13. júl 2009

😀 Domi super aj ja sa zabalim k vam do kufra hihi

zabkatt
13. júl 2009

ja som mala ísť s troma, ale ostaly mi len dve 😀

vladkaz1
13. júl 2009

😀 zabi 😀 my sme s mcku stretli v kauflande Krtka aj s detmi ...

lyongirl
13. júl 2009

no, ja som si pospala s deckami a tie ešte spia, normálne nechápem, že ma Rišeno nechal, lebo on vačšinu býva hore keď A spí...
no idem sa ozmývať, na to som sa ráno vykašlala a mám vlasy ako oščanú slamu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre