Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
15. júl 2009

Už som moja, som si neskoro všiml ip od Teba...Chápem to moja...

bubadlo27
15. júl 2009

ahojte,
tajna navsteva u Vladky som bola ja 🙂 , potrebovala som sa poclovecit pred tou dovcou 😉 a ked Vladka to taaaaaak dobre vie 😉 🙂
obocko mi dokonca pochvalil aj MM, aj suseda teda u MM sa to nestava casto, tak ti este touto cestou velmi pekne dakujem 🙂
a Lucinka je krasne dievcatko 🙂

vladkaz1
15. júl 2009

Jaj Bubi zas to neprehanaj mas ho velmi pekne len som na to prd videla na buduce cez den na priamom svetle a nic nenos malej prosimta velmi pekne dakujeme 😵
vazne ta pochvalil no teda som rada ...uf.. tak nebudu ohovaracky 😀 😀 😀 😀

lyongirl
15. júl 2009

ahojte baby, aj by som vás prečítala, ale máme takýýý pomalýýý internet až no... 😠 , lebo som napojená cez telefon
takže sme na chate, je tu celkom fajn, až na to, že tu nemám nič po ruke a je to tu nebezpečné pre Alexa, takže sme stále v strehu...
je tu neskutočné horko, akurát teraz sa trošku schladilo, lebo začalo pršať, ale to je len fajn. V TT musí byť poriadny hic...
máme napustený bázén, ale ešte som ho nevyskúšala, lebo voda bola studená, ale zajtra už bude lepšia, tak sa aj vykúpeme. Alexovi sa neskutočne páči.
Škoda, že nemôžem s vami poriadne pokecať, toto napojenie je o ničom, iba načítanie stránky trvá aj 1/2 minúty a viac a to každé prekliknutie tak isto, takže viac čakám, ako niečo stíham.
tak sa majte a keď prídeme, tak vás možno aj dočítam...ale určite napíšem
juj, ale by som s vami kecala 😀 , pozeráme trápnu telku, ide iba markíza...takže večer o ničom 😒

bubadlo27
15. júl 2009

ze ohovaracky a na co? 😀 ze som lemrava ist ku kozmeticka, ale aj tak nemam na to cas a neviem kde by som napratala deti u kozmeticky 😀

domi, ja si teda na chate viem predstavit lepsie zabavu ako kukat telku, alebo sediet za netom 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. júl 2009

Bubi to bola sranda 😉 😀 ale nooo deda mohlo by to byt s tymi detmi zaujimave .. oki uz nemusis chodit kozmeticke mas mna ak chces neni problema 😅 😉 😵 😵
No Domi veru ... 😀 jaaj na chate .. sa nekuka telka dajte deti hromadne spat na rozkaz 😀

bubadlo27
15. júl 2009

a myslis ze som zehlila? 😀 , zachvilu ma to tu zavali, ale nie voobec sa mi nehcelo, MM som zbalila do kufra a uz len deti a mna a mozeme ist 😀 🙂

vladkaz1
15. júl 2009

😀 😀 😀 no teeda ser na to ajstak sa to tam vsetko pokrci .. a co si mu pobalila? 😀 😀 😅 jaj sulam sa tu od smiechu neźehli je teplo troska potras ponatahuj a je 😀 to sa strati v tom teple... 😝
Deti uz spia? moj chrape v detskej ze nebude spat s nami lebo sa nevyspal vcera . 😝 a ja ze nieoc bude 😀 😀 😀 a on nist zas idem spat nadrzana 😀 😀 😀 😅 😅 dobre mi sisi ze?????
🤐 🤐

vladkaz1
15. júl 2009

uz zehlis? 😅 😅

bubadlo27
15. júl 2009

nie ☹ ani som nezehlila, som sutazila 😀 😀 😀 😀 😀
akurat kukam ,ze ako sa velmi blyska, ze by mohlo aspon sprchnut, nech sa lepsie spi 😉

vladkaz1
15. júl 2009

jaj poriadne nastuduje tie sutaze a pojdem do toho len ja som moc neni .. na sutaze 😀 ale skusim ... jaj idem bafat ... MM psi v jednej izbe mala v druhej a ja kam??? 😀 😀 😀

bubadlo27
15. júl 2009

do vane 😀 😀 😀

vladkaz1
15. júl 2009

😀 😀 😀 no a necham kvapkat s kohutika nez troska umudriem 😀 😀 😀

bubadlo27
15. júl 2009

😀 😀
inak som si nacala teraz vlarku, mnam som uz dlho nejedla, ale ked som ja teraz najviac hladna 😠 musim s tym zacat nieco robit 😠

vladkaz1
15. júl 2009

ale prosimta ... 😝 😀 ja jnemozem ani citi ja zujem cukrik ten mamboo 😀 😀

bubadlo27
15. júl 2009

ja cukriky mozem akekolvek 😀
este dojim, ale sa mi uz nexxce 😒

vladkaz1
15. júl 2009

😒 😝 vlarka ble 😀 😀 uz som ich zozrala inak boli malej hahaha ...idem asi hajat

bubadlo27
15. júl 2009

ja lubim tie pohankove tycinky so zeleninou, inak ostatne nemusim...
a ked ides tak dobru, ja musim doodsavat a idem tiez 🙂

vladkaz1
15. júl 2009

jaj nemozem sa odlepit ja lubim vsetko 😀 😀 hlavne nech chuti 😅

bubadlo27
15. júl 2009

tak uz je nadojene mozem ist spat 😉
tak dobruuuuuu 🙂

vladkaz1
15. júl 2009

bruuuuu nadojene 😀 😀 😀

macka7
16. júl 2009

dobre ranko aj ja chcem obocko 😲 Bubi s tym dojenim ti nezavidim je to fuska , ale ak to ma vyznam a maly to lubi tak treba 😉

vladkaz1
16. júl 2009

😉 macka neni problem .. 😵
Bubi mojmu si sa vcera lubila . 😀 .. sa smial ,ze ani sa vam huba nezastavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macka7
16. júl 2009

no sak niekedy sa dohodneme 😉

zabka ides aj dnes? ja este dnes pojdem na slaviu

zabkatt
16. júl 2009

idem aj ja akurát som prišla z mesta idem pobaliť veci a hajde🙂)

stankatt
16. júl 2009

cafte... sa slnite? moja spi... Kupili sme jej bazen na balkon v Draciku... jaka parada... sa vysantila a teraz spinka... Zajtra ju ece asi vymacem v kamenaci .).. sak podla pocka... idem hajat aj ja, vecer prindem 🙂

vladkaz1
16. júl 2009

Stani pohajkaj si mojko aj mala hajka ... bazenik super tesime sa hod foto neskor 😉

basado
16. júl 2009

my sme boli dneska na kupku na družbe, bolo super. Adko už zalomil a bastino ešte.

stankatt
16. júl 2009

tak uz som tu... 🙂 mm je v praci, tak ma nebude vyhanat 🙂

basado
16. júl 2009

no už som tu aj ja maly tiež zaspal, teda konečne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre