Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
29. sep 2009

citim sa unaveno ,inak fajn .. som prisla od mamy a s tesca tam je ludi jak maku ale maju akciu na kare tak som chcela nakupit masko mala chce ist este von ja by som spala nejako,nemas za co prosimta 🙂

bubadlo27
29. sep 2009

🙂 🙂 cavte,
dnes pocasie take smutne,az poobede sa trochen vysvietilo 😉
my budeme mat tata na tri dni v polsku, tak sa tesim 😀
vladi, ty len oddychuj, nevlac nic tazke, ako napr.12 kg kare 😀 , lebo uvidis 🙂

vladkaz1
29. sep 2009

Bubi a co nove zadarilo sa? vies co myslim urcite ..ani si nedala vediet
nevlacim neboj sa nieslo sa na kociku brala som len 3 kila a smazim rezne nenormalnu chut som dostala na rezen ..mala je odtrhnuta od retaze hruza

bubadlo27
29. sep 2009

ano vladi MM nastupil uz minuly tyzden, takze nakoniec ani den nebol nezamestnanty 😉
ale rysuje sa mu nieco este lepsie, tak uvidime 😉 🙂
len najhorsie je to s tym cestovanim, chodi skoro prec a neskoro domov ☹ s detmi je tak hodinu za den 😠

vladkaz1
29. sep 2009

hmm tak to ma mrzi ,ved mozno sa ta robotka vydari co sa rysuje 😉

bubadlo27
29. sep 2009

no ale to je este mimo BA, taka este horsie, ale co uz moc nenavyberas ☹

stankatt
29. sep 2009

cafte, som bola plavat 🙂 co nove?

marcelkatt
29. sep 2009

Ahojte, už asi hajáte všety. My sme stále v PD, ráno chodím do školky zaniesť so sestrou a švagrinkou synovcov a náš malý nechce ísť zo školky. Plače dosť až tak ľútostivo, že sa chce hrať s deťmi. Je to super ako už všetko malý povie aspoň viem, ťo chce, nechce, a podobne. Sa nejak viac rozrozprával zas. Niekedy sa ho pýtam, či ho nebolí jazyk a pusinka 😀 😀
V PD sa o deti škôlky "bijú" tu je málo detí a dosť škôlok a v TT opak. N ja to budem riešiť asi až o rok, resp chcela by som Erika dať do školky až v januári 2011, ale fakt uvidíme čo bude ešte...

vladkaz1
30. sep 2009

dobre ranko vsetkym macka pisala som ti na skype 🙂
musim ist spravit ryzu .. 😝

tehulka4
30. sep 2009

caute maminecky...stale sme a bude tento mesiac doma 3..meskalo mesklao ale skoro po tyzdni sa dostavilo..🙂nie som tehula, teda zatial..😀 malemu idu zuby, teda asi..ma aj zvysenu teplotku trochu a v noci uz tak pekne nespava..

vladi, ty sa hlavner moc nepretrhni, teda aspon teraz na zaciatku..a to ze ams doma bordel? a co, kazdy to mame..😀 😝

to dnesne pocko ma fakt nas...o hned rano...a to som vamisla navrhnut aby bolo zajtra stretko... 😠

lyongirl
30. sep 2009

čafte baby, ja len že žijem 😀 😀 😀
nemám nejako čas a ak aj nejaký mám, tak sa ho snažím využiť. Včera som poobede s deťmi pospala, dnes idem asi nahodiť inzeráty. Alex už berie 10 deň ATB ☹ a nejako stále soplí a kašle. Sopel má už aj Rišeno, tak som zvedavá, čo sa z toho vykľuje. Počko už bude asi bývať také nijaké, pomaly sa ochladzuje, to nemám rada, lebo mi je furt zima, brrr.

gabuliik
30. sep 2009

Čaute babenky.Včera som sa sem nedostala.Mala som deficit spánku,tak som zalomila o pol deviatej aj s Monikou 🙂 .No a spala som až do rána,bo som sa nezobudila ani k malému okolo pol noci.Musel vstať mužíček 😀 .Prvý krát za pol roka.
Monika dnes znova plakala v škôlke ☹ .Už som z toho zúfala.Ale učiteľka hovorila,že sa tam pekne hrá,tak neviem.
No idem upratovať ,neskôr sem ešte mrknem.
A nezanedbávajte to tu už 😀

stankatt
30. sep 2009

tehu vy sa snazite? 😉

stankatt
30. sep 2009

zas nikto? sak kde sa flakate?

timotej
30. sep 2009

Ahojte ja som sa sem dostala až pred chvílkou tehu tiež je malý úplne iný idú mu vrchné stredné zúbky minulú noc bol každú chvílu hore a dnes mi spal len hodinu cez den a teraz zalomil o 21.15. Takže som nič nestíhala boli sme aj vonku dala som mu aj pančušky aj teplú bundu a bolo fajn. Teraz som si písala s kamoškou cez skype lebo sa jej snažím dohodiť jedného chalana od nás a v tom som profíčka. Už mi jedno dohadzovanie skončilo manželstvom.

tehulka4
1. okt 2009

caute maminky...no konecne mi to tu nabehlo..ved od rana sa sem nemozem dostat.. ☹

stani, nie nesnazime, ale tak clovek nevie kedy sa podari a kedy nie..ale uz som raopzmyslala aj nad tym,. ze ak by sa anhodou nieco stalo, asi by som ani nebola prot.. 😀 som amla taku lepsiu chvilu..😀

maly ma obe stolicky spodne natlaxcene ze az..furt ruci, huci a placka..a noci su stale rovnako hrozne..dufam, ze vy ste na tom lepsie ako my.. 😉

tehulka4
1. okt 2009

a medzi nami dievcatami, priserne to tu flakate..som ymslela ze ked sa ochladi to bdue lepsie a nic..a ani to stretko nikde..no hruuuza s vami.. 😀 😀 😀

tehulka4
1. okt 2009

a skoro som zabudla...oliver urobil dnes prve dva-tri krooooociky sam..neboli to sice nai kroky, kor take polovicne ale nedrzala som ho..😀

lyzenka
1. okt 2009

tehu,

tak to už sa ti cez víkend pustí sám celkovo alebo v priebehu budúceho týždňa... 😀

lyzenka
1. okt 2009

domi,

tiež máme ATB, teplota 39 v noci ...cez deň 37,5 a to od utorka.... 😒

tehulka4
1. okt 2009

lyz, tak to nejak pochybujem...nam aj stvornozkovanie dlho trvalo kym zacal...a teraz prisiel na to ze chce vsetko sam, a preto mi ani za ruky nejak nechce vela chodit..tak neverim ze sam sa odhodla aj chodit..

gabuliik
1. okt 2009

Čaute baby.Tak dneska mám konečne viac času.Obidvaja mi zaspali 😀 .Monika je nejaká chorlavá,uvidím čo bude do rána,či pôjde do škôlky.No a s tým chodením do nej to je horšie a horšie.Furt plače.Dnes ráno sa dokonca už ani obliecť nechcela.Už som z nej na nervy,bo celý den mrnčí,že ona tam nepôjde a teraz pred spaním dala taký plač,že som vybuchla a vynadala jej.Už nevládzem ..... ☹

Ozaj,neporadíte mi? ... Monika chce mikinu s Mickey Mousom.Neviete mi poradiť,kde to zoženiem?Bola som v Tescu,tam mali len tričko s dlhým rukávom.To jej pôjdem kúpiť ako prekvapko,ale ešte by som chcela tú mikinu.Ale zas nie nejako predraženú. 😒

tehulka4
1. okt 2009

gabuklik, neskusala si ist do mesta, do tej ulicky ako je mestsky urad tam v tej budke maju detske oblecenie..segra tam chodi kupovat malemu zasa spidermana..🙂

gabuliik
1. okt 2009

Dik Tehu za tip.Skúsim tam behnúť,len neviem kedy sa tam dostanem,bo MM nemá furt čas varovať decká 😠 . A svokrovci ..... Monika tam v poslednej dobe nechce byť a malého by som im nenechala.A terigať sa s obidvomi busom do mesta .... 😲 panika,strach a chaos.Nie dakujem.

lyongirl
1. okt 2009

lyz - tak sa rýchlo uzdravte, Alex má ešte na dnes ATB a končíme, síce ešte kašle aj soplí, ale už sa to zlepšuje, tak snáď to prejde. Nemám pocit, že by sme mali ísť k dr., len to musí všetko asi už len povykašliavať...

gabulík, ty sem chodíš s tou škôlkou tak strašiť, že sa normálne bojím, čo bude s Alexom ak tam začne chodiť...

no a ináč mňa posledné dni poráža, deti sú zlé. Alex je znudený, ja sa mu nemám čas venovať, stále ho chudáčika len okrikujem, aby bol ticho, lebo Riško spí a to mu za deň zopakujem aj milionkrát a len čo to dopoviem, tak aj tak kričí. Chce všetko robiť sám, lenže mu to trvá a trvá, len jedenie trvá vyše hodiny, lebo sa s tým hrá, búcha s príborom o tanier, vylieva vodu, vybila by som ho, ale ani to by nepomohlo. Robí veci, nad ktorými sa mi rozum pozastavuje. Chápem, že to je dieťa, ale kde ho také debiliny napadajú...
No a Riško jak by dal, tiež je čertíček malý, stále by sa len nosil, poriadne cez deń nespí a ak áno, tak ho Alex zobudí a stále dokola.
A MM ani nehovorím...ja proste chlapov nikdy v živote nepochopím - ide uspať dieťa a zabudne mu dať plienku 😕 . Ja ho idem v noci prikryť a všetko total precikané, takže celú postel bolo treba prevliecť 😠
Už pár dní mu hovorím, nech vymení sakel vo vysávači, lebo sú tam nejaké iné, klasické vtedy nemali, tak mu predavač poradil nejaký fígeľ, ktorý ja neviem a ani to nie je schopný urobiť... 😝

gabuliik
1. okt 2009

Lyon,prepáč som ta nechcela strašiť.Ja sa len nemám komu vyžalovať.Možno Alex bude iný,zvykne si.Ale tá naša nie a nie.Je to hrozne stresujúce vidieť ju ako plače a zároven ma to už nebaví počúvať celé dni dookola. ☹

lyongirl
1. okt 2009

ja som to tak nemyslela 😉
viem, že sa nemáš komu vyžalovať a je mi Moniky hrozne lúto, preto sa toho bojím aj ja...keď stále píše ako chudátko ani neje a len plače, snáď mi to s Alexom zvládneme. Teda v prvom rade on, no a potom ja...

timotej
1. okt 2009

Tehu aj náš Timko už sám stojí ale nie a nie urobiť prvý krok. Ak sa hrá a niečo má v ruke zabudne sa a stojí sám bez pomoci, ale zas je hrozné že niekam s ním idem trebárs na štadion na trávu a on nie a nie za ruky ale všetko sám tak si klakne a štvornožky. Mna ide poraziť lebo je zima tak potom ho dám do káričky a vozíme sa chvílu po vonku. Poobede zas na bicku s prilbou chvílku. Vnútri je to hrúza všetko všade. Najviac lampy a elektrika. Segrin Davidko zas chodí do škôlky rád ale zas tam nechce nič jesť. Gabu malá tam niečo je?

gabuliik
2. okt 2009

Čaute.Dnes som bola s Monikou u dr.Dala jej sirup na odhlienenie,že do pondelka by to malo povoliť.
Timi,nepapá.Chlebík nezjedla ešte ani raz,max. si z neho 2x odkusla a na obede 2 alebo 3x zjedla polievku a z druhého tuším len suché halušky vyjedla.Jáj a raz mali špagety,tak tie jedla ale tiež len holé si vypýtala.Inak nič.Neviem ako ju mám presvedčiť,aby jedla. ☹

jevel
2. okt 2009

ahojte

gabulik ty to máš pestré s tou škôlkou 😒 . Môj malý teda neplakával ako tvoja MOnika, ale s jedlom je tvoja malá na tom lepšie. môj tam nejedol skoro nič. Potom mi dovolila riaditeľka , aby som mu nosila suché rožky , lebo aspoň to zjedol. Až keď bol velkáč tak ku koncu roka sa ako tak rozjedol a zjedol za týždeň aspoň 2 obedy. Je to na nervy, lebo on sa poriadne napapal až doma okolo pol 4 - 4 hod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre