Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
25. nov 2009

Čaute.Tak,drobci konečne zaspali. 🙂
Dnes som bola u tých policajtov.A bolo to fajn.Ten policajt bol velmo príjemný,všetko sme spísali,podpísali a bolo.Štupli sa varovali u svokrovcov a dobre.Len Monika sa každých 10minút pytala kedy prídem 😀 .
Som nejaká nevyspatá,lebo deti v noci buntošili,tak asi pojdem skoršie dnes spať.

gabuliik
25. nov 2009

Tak baby,dnes to tu riadne flákate!

marcelkatt
25. nov 2009

Presne tak, nikoho tu dnes niet...

vladkaz1
25. nov 2009

Ja som tu len mi je tak na prd .. tak len pozeram

marcelkatt
25. nov 2009

Ahoooj moja. Ani mne nie je najlepšie. Bolí ma celá ľavá strana pusy... 😒 javascript:addEmoticon('😒','vBody')

vladkaz1
25. nov 2009

hmm pekne ,cakm toho mojeho ,idem do vane .. mala haja 🙂

marcelkatt
25. nov 2009

Moja, my sme sa kúpkali dnes spolu 🙂 , Erik spí od 18.30h. Takže tu je tichoooo.... Tiež čakám manželíka, nemá kľúče... som ho poprosila nech nechá doma, lebo zas neviem nájsť moje... 😀 😀 😀

vladkaz1
26. nov 2009

No vcera som padla moja jak kabela ,cakam na sestru ,deckam som spravila spenat a este cakam kym sa dovaria zemiaky .
Dala som vam foto bruska do albumu ,ale sak ty ho vidis kazdy den 😀

bubadlo27
26. nov 2009

cago belo, no peeekne sa gulatime 🙂 🙂 🙂 🙂
my sme boli pred obedom vonku, teraz spia, dufam ze este dlho budu, potom najeme a hajde zas von, dnes som sama aj vecer, tak ich musim uplne zmorit, nech mam vecer frei 😀 😀 😀 😀 😀

tehulka4
26. nov 2009

caute maminecky, tak my sme teda oficialne chory..maly ma stale dost vysoke teploty, a dnes mu dokina robila ot vysetrenie, ze ci je to virusove alebo nie a prislana ot ze ano..tak zajtra rano mamedoniest moc, tak sa uvidi zajtra..ale potesila ma, ze cisto teoreticky, od zajtra by ot malo vbyt lepsie..ty kokso, cely tyzden sme doma zavreti, mna z neho uz boli hlava, on by uz rad isiel von, no co uz ked sa neda, tak sa neda..

vladi, paradne brusino uz mas... 😝

marcelkatt
26. nov 2009

Vladke to tehu veľmi pristane 🙂

marcelkatt
26. nov 2009

Náš krpček spinká od 12tej... Zvykne tak 2-3h potiahnuť, ako kedy... potom ideme von.

vladkaz1
26. nov 2009

Tu zas nik ? no teda 😔 😅

bubadlo27
26. nov 2009

ja som tu, som uspala deti, mam fraj 😉 , plny kos bielizne na zehlenie, dalsiu na susiaku, jednu este v pracke,
nevymalovaneho krtka na stene a neviem este co 😀
kaslem na to, ked MM moze chlastat a zabavat sa na oslave v robote, nebudem tu predsa driet ako kon, ze 😉
ozehli si to zajtra, ked ja budem malovat 😀 🙂
tak postazovala som sa, lepsie mi nie je, ale unavena som jak kon 🤐

bubadlo27
26. nov 2009

no baby, kde ste? 😕

gabuliik
26. nov 2009

Čaute. Dneska decká zaspali až o 20,15.Ešte som umývala riady a spratávala veci do skrín.Už 4 noci som nespala.Furt ma budia deti.Je to o ničom.Možno zajtra to dobehnem,MM ide dnes na poslednú nočnú,tak snád k nim bude vstávať on. 😝

gabuliik
27. nov 2009

To tu nikto nebol? 😲

stankatt
27. nov 2009

cafte, tak nasa este nespi 😝 😝 😝 😝 😝

bubadlo27
27. nov 2009

cavte, jeden uz spi, druha uz hladina alfa 😀
ja som bola dnes plavat s malym, nejaka som unavena, este perem, zatial nema kto ozehlit 😀 😀 😀 😀

timotej
27. nov 2009

Ahojte náš zaspal o 19.30 konečne sedím po celom dni. Jaké je to náročné so 14,5 mes.dieťaťom.. Chlapi si myslia že sme celý den doma a hráme sa. Ja som stále v strehu čo vyvedie malý.

gabuliik
27. nov 2009

Ahoj,tak mne už spia,ale dnes bol malý neznesitelný.Stále si pchal prsty do pusy a reval jak tur.Hrozné niečo.A do toho Monika ... furt si robia zle a bijú sa.Už niekedy neviem čo s nimi mám robiť,tak ich nechám tak,nech si robia čo chcú.To sa fakt nedá robiť stále medzi nimi policajta 😝

stankatt
27. nov 2009

tak dnes aj mala furt mrncala.... a spala cez obed 40 minut a poobede 30 min..... to co malo byt? sak kedy si pospim aj ja? 😲

gabuliik
27. nov 2009

Moja,to poznám.Ja som už nespala týžden.Fičím na kávach.Čo ja za normálnych okolností nepije.Už mi dochádza energia....

stankatt
27. nov 2009

to co maju za obdobie? 😠 😠 😠 😠 idem ju kuk, nejak je tam ticho, zeby????

gabuliik
27. nov 2009

ja neviem.... len u nás je to tak,že jednu noc vyvádza jeden a druhú zas druhý.Na striedačku.A najhoršie na tom je ,že môj MM ich v noci vôbec nepočuje.On jednoducho spí a hotovo.Takže všetko je to na mne.... 😠 😝

stankatt
27. nov 2009

spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

gabuliik
27. nov 2009

Parááááááááda.Tak máš konečne frei! 🙂

stankatt
27. nov 2009

no jo... mm mi doniesol varene vinko....... 😎 😀

gabuliik
27. nov 2009

no,tak to bude u vás veselo 😀 ja musím ísť ešte ostrihať MM vlasy.Tak zatial papa 🙂

stankatt
27. nov 2009

caf 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre