• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
@lucyso dakujem, maj sa :slight_smile:
27. júl 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme dnes boli v aquaparku v Senci a bolo supeeeer.. mala 3 hodiny vo vode, hubenka fialovaaaa aaaale super :grinning:
27. júl 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik, co si mala...jasne v pohodke..ja som tiez s tebou nejake temy nezacinala, lebo som si myslela, ze naco ich budes zbytocne namahat...pokecame ked budes fit.. :wink:

stani, a to ste boli vonku, ci v nejakom krytom bazene?
27. júl 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme dnes mali poradňu, dr potvrdil chlapčeka, máme 325g. Povedal nám, že všetko je ok, že vidí zdravé bábenko. Tak mu verím :wink: a teiž, že amnio nám to iba potvrdí o týždeň. Prikladám aj foto, na ČB je pindík.
27. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 zlatko inak teším sa s Tebou, že je všetko ok!!!
28. júl 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelkatt, super sprava, tak gratulujem...
no dnesny den sa zacina peknymi spravami:slight_smile: ako tak citam... nech len pekne vydrzi:slight_smile:
pekné rano:slight_smile:!
28. júl 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt gratulujem Marcelka, urcite to bude krasny a silny chlapcek :slight_smile:
28. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka6
@lucyso veľmi pekne Vám ďakujem.
28. júl 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka super sprava ,ved ja ti to hovorim stale ze bude krasny silny chlapcek :wink: gratulujeme
28. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt Perfektná sprava, že ste v poriadku a včera som ťa aj na moste pri poliklinike videla a pristane ti to. :slight_smile:
28. júl 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuzi Ja som bola na rizikovom a chodila som na víkend k rodičom (je to od TT cca 24 km) a neprišla mi žiadna kontrola :slight_smile:
28. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu aj tebe srdecne gratulujem :dizzy_face:
baby rano som upratala ,este zehlit musim ,dovarila som teraz sote na zelenine s hlivou a nove zemiaky v supke som nakrajala na tensie kolecka usmazila vo friteze a dala korenie na zemiaky mnamko :dizzy_face:
Nic sa mi uz nechce deti pospali ..
28. júl 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi no klobuk dole....
ja idem o chvilu Zumbovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak drzte palce, nech prezijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, aspon si trochu oddychnem a zajtra dufam, ze vyjde pocasie, bo chceme ist do tych bojnic do muzea praveku:slight_smile:
28. júl 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyso ja som chcela ist teraz korculovat ,no bolia ma strasne narty tak mozem ist do ....
tak som sa tesila no ked obujem korcule neprejdem :frowning2:
28. júl 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanky Ďakujem, čo si ma neoslovila, ja mám strašne blbú vizuálnu pamäť...
@vladkaz1 Ďakujem veľmi pekne. Obdivujem, Ťa, ja by som to nezvládala asi neviem...
28. júl 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka co korculovanie???Ale naucila by si sa neboj ..
Lucyso prajem super zumbu :grinning: vytancuj sa :dizzy_face:
28. júl 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 ja som nemtavá moja :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevadi tak na bicykel :wink:
mna seru tie narty ,nrmalne jak obujem korcule nenormalna bolest az do kosti na nich nechapem :confounded:
28. júl 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 uf au mojko.... Ja som dnes vracala 2x zas, nechápem úplna ťažoba a to som jedla diétne kura a ryžu. Ja neviem kedy to už prejde. Ale som rada, že dr mi povedal že malinký je podľa UZV ok.
28. júl 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE :slight_smile: Včera sme boli v ZOO v BA ale najlepší bol dinopark. V ZOO bolo málo zvierat....boli sme sklamaní.
Dnes sme boli obkuknúť to ihrisko pri sociálke. Perfektné. Malá sa tam dobre vyjašila. Veď som riadne uťahaná :slight_smile: Dnes dobre zaspíme :grinning: :grinning: :grinning:
Marcelka, gratulujem..... teším sa, že malý je OK :slight_smile:
Vladi, ty si ako motorová myš :slight_smile:
28. júl 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka tesim sa s vami
leni tak hovoris ze ihrisko super ??? Ja sa zajtra na vsetko vybodne a pojdem s malou tam ...
Stvu ma tie korcule ,na co som dala tolko penazi za ne ked nemozem na ne ist??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
leni mam dnes taku jak depku potrebovala som vypadnut sama z domu proste
28. júl 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotky super kukala som na FB :wink:
28. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby.Tak od včera sa môj hlas zlepšil :grinning: ,kalciový sirup a ten šalviový čaj zaberajú.Dúfam,že do konca týždna budem fit. Deti mi konečne zaspali,dnes boli nejaký umordovaný a to sme behali viac menej len po dvore.
@lucyso,do tých Bojníc sa chystáme aj my,len neviem kedy,bo peugeot bude mať teraz odstávku a to znamená,že môj MM bude chodiť domov neskor a aj víkendy sú neni isté.Takže asi až potom....

baby,mám otázku ... vposlednej dobe mi ostávajú uteráky strašne tvrdé ked ich operem.Neviem prečo.Ako perete vy?
28. júl 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najskôr sme boli kuknúť pri amfiku, ale tam nikoho nebolo, tak sme išli k sociálke a tam kopu deciek. Boli tam aj také malé a malá sa tam aspoň pohrala.
28. júl 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli na novom ihrisku asi 3x a fakt supeeer.... Erik vyskúšal všetko tam.
28. júl 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak my sme dnes mali vylet do Nitry, teda vyslapali sme na Zobor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: malu niesol mm... po ceste spat nam spinkala na rukach... nas maly odpadlik :grinning: :grinning: :grinning: super vylet :slight_smile:
28. júl 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankatt ,tak to ste sa mali teda super. Závidím takéto výletíky,môjho musím všade nútiť ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 srdeičko, tak sa stretneme zase, ja som si pomýlila dátum, mám tiež 24.8 ráno :slight_smile: takže budeme spolu hladovať a piť tú žbrndičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt , no super, takze sa tam vidime...som ymslela, ze tam pojdem hned rano na tu 8, nech to mam cim skor za sebou a aj nech moze ist potom mm do prace... :wink:
29. júl 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, tak dnes sme mali pekny den v Bojniciach a aj v tom muzeu:slight_smile:, sice to nic nebolo, len taka rodinka v lese:slight_smile:, ale no take skromne, boli tam skor same tabule s nejakymi info a len ta rodinka neandrtalcov:slight_smile:.
a vcerajsia zumba bola super:slight_smile:, prezila som...:slight_smile:))
29. júl 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok