Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
15. feb 2007

ano v tej, hned to zbadas, je to na zaciatku a je to z dreva postavene. nieje tam ziaden bufet, co je velka nevyhoda, ale snad do jary....otvoria

palvinka
15. feb 2007

no už viem,
musím už ísť bábika je už hore 🙂

lucinka
16. feb 2007

Ahojte babuľky... trošku sa vám sem vtierknem, lebo potrebujem radu...
vcera som bola u svojej gynekologičky a oznámila mi že skončila s pôrodmi (je super, ale odmietla robiť v takých podmienkach ako robila)... totálne ma zaskočila o som z toho zúfalá... odporučila mi trnavskú nemocnicu a primára (tuším Varga?)... mohla by som vás poprosiť o nejaké informácie o tejto nemocnici, lebo ma chytá panika... ☹

palvinka
16. feb 2007

lucinka tu je link na diskusiu Trnavská pôrodnica: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Neviem čo konkrétne Ťa zaujíma ak by si to tam nenašla tak sa kludne pýtaj 😉 .

silviatt
16. feb 2007

Ahoj Lucinka!
Ja mam skusenosti s primarom Vargom, vzdy ked som mala nejaky vacsi problem, tak svoj lekar ma k nemu poslal pretoze svoje zamestnanie uz par rockov robi a je vazny profesional. Posobi trosku arogantne, ale je fajn. Teraz som uz zacala k nemu chodit kazdy tyzden, pretoze sa chystam u nho aj rodit.
Co sa tyka Trnavskej porodnice, panika ta chytat nemusi 😉 Kamaratka sa akurat vcera vratila z porodnice a hovorila, ze sa to dalo v pohode zvladnut a sestricky boli mile.

lucinka
16. feb 2007

pavlinka, silvi ďakujem... máte IP...

melory
autor
16. feb 2007

vyzera to, ze sa nam aj ochladilo a pride mozno zima 😉 , ze by sme este vyuzili rukavice a saly?

jankamanikova
16. feb 2007

Ahoj Mel! AKo sa mas?

melory
autor
16. feb 2007

akurat som prisla domov, hugo spinkal a dusan mal pracu na doma, tak som si vysla na zdravotnu prechadzku.

jankamanikova
16. feb 2007

jej, Ty sa mas. My sme tez boli vonku. akosi je zimka, nie?

melory
autor
16. feb 2007

poriadne sa ochladilo, mam obavu, ze este pridu mrazy, co by bolo dobre pre prirodu, ale horsie pre mna, lebo uz sa ledva zohnem k hugovi a este byt pri tom aj zmrznuta 😅 + sal, rukavice...ale nech je ako ma byt. prechadzka mi padla dobre, bola som sama po dllllllllhom case.

jankamanikova
16. feb 2007

Tak si aspon mala cas na seba, nie? TO je dobre, ze? My sa mame fajn, Jany siel a Janikom na omsu do kostola, tak sme s Matuskom sami a pojdeme sa spolu kupkat do vane, tak sa tesim. Prajem Ti nadherny piatkovy vecer!

melory
autor
16. feb 2007

aj ja tebe, idem hugovi pustit rozpravocku, chce dobu ladovu, lebo tak je babo... 😵 ja som uz pripravena do porodnice....dost skoro, ale radsej mam veci popredu, ako pozadu a so stresom.

melory
autor
19. feb 2007

janka ozvi sa ako tento tyzden s materskym centrom.

palvinka
21. feb 2007

baby tie čo chodíte do MC, chodia tam aj mamičky čo koja, je tam na to nejaký priestor?

melory
autor
22. feb 2007

pavlinka su tam 4miestnosti, ale jedna je tam kde sa deticky vyzliekaju a davaju sa im svoje papuce z domu, su tam skrinky ako v skolke a nehavaju sa tam kociky.
druha izba je "kvietok" te to bazarova predajna, kde maminky kupuju a predavaju tovar {da sa ale inac hroza}
tretia je prijem , tam su pracovnicky, je tam stolicka na krmenie, byvaju tam prednasky a su tam kresla kde mamicky koja, a posladna je herna kde je chaos, deti a krik.

mitinka
23. feb 2007

haloooooooooooo baby zijete???nejak to tu vymrelo 😀

melory
autor
23. feb 2007

vymrelo, tak to som jedina na zive!

mitinka
23. feb 2007

😀 😀 tak to je super hehe aspon niekto zije 😀 ako sa mas??co nove ma baby??este sa nechysta na tento zly svet?? 😉

melory
autor
23. feb 2007

zatial nie, lebo my sa chystame na dobry svet a tan je od marca 😝

mitinka
23. feb 2007

😀 😀 bodaj by bol... zelam vam to 😉 ja mam babku v nemocnici a mala slaby infarkt a dnes nam lekar povedal ze ma cele telo samu cistu a mame pocitat s tym ze jej zacali odbijat hodiny... tyzuden,den,mesiac,rok ale viac jej nedavaju=((

melory
autor
23. feb 2007

to mi je luto.

mitinka
23. feb 2007

😒 co uz.... kazdy raz pojde... ☹

melory
autor
23. feb 2007

jankamanikova ma teraz choreho janika a ja idem vo stvrtok do nemocnice s hugom, tak ja neviem kedy prideme, fakt je to cudne.

silvulienka
23. feb 2007

Som nova a hned taka zvedava ale to ta prijmu spolu s Hugom ked si tehotna?Ja ked som bola s malym v nemocnici tak tam bola babka s vnukom lebo maminu nechceli prijat koli tomu ze je tehotna.

mitinka
23. feb 2007

mel a preco ides do nemocnice co mu je?? ahoj silvi 😉

melory
autor
23. feb 2007

to vazne, ked som tam bola ho zapisat, "idu mu vybrat nosne mande" tak povedala sestricka, ze mozem byt s nim a videla brusko.

silvulienka
23. feb 2007

Mozno bola daka chripka alebo nieco take,neviem.Urcite nepriehladla tvoje brusko.

melory
autor
23. feb 2007

ale ved tam sa to meni {v trnavskej nemocnic} ze by som sa ani necudovala. zalezi mozno aj kde, na infekcne by ma asi nepustili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre