Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lucyso
5. jan 2011

2700 pacientov? teda...
tu lekarku nepoznam,. tak neviem poradit. skusis ju? ci pockas?

katrin21
5. jan 2011

Krizanova nas zobrala, bola strasne mila a zlata a celkovo som mala velmi dobry dojem, tak Kika je uz poriesena....
Bola som aj v cakarni u Eliaša ale asi ma nevezme, sla tam jedna sestricka a hovorila, ze on uz neberie a uz som tam potom necakala, lebo som trochu chora, nieco na mna lezie, a bola tam dost zima, brrr..... odporucila ma na nejakehe Čecha, co ma ambulanciu vedla,..no ale neviem, nepoznam.... chcela som Eliasa... ale som si povedala, ze gyndos ma v podstate cas, ze idem riesit obvodneho, hlavne ked som teraz chora... ale ked ma Gajdos neberie a ta Grujbarova ma dovoelnku, tak som nic neporiesila, musim pockat...ale je mi zle, druhy den ma boli hrdlo a teraz zacinam mat pocit, ze aj teplota na mna lezie..... uf.... a to dnes mame navstevu a zajtra svokru tiez....

lucyso
5. jan 2011

Krizanova je fajn. my k nej patrime, len niekedy mi ide na nervy sestricka..🙂 je naladova ako pocasie..🙂))), ale fajn.
Elias sa sustreduje na zeny ktore maju problem otehotniet. ak patris k takym, tak to spomen.. ktovie? mozno ustupi..🙂
inak vedla Eliasa je aj Novak (sa tusim vola..), k nemu patria moje tri zname a tiez su spokojne.

gabuliik
5. jan 2011

Ahojte.
Dneska doma čistý Pezinok .... deti na nevydržanie .... 😝

No ja som volakedy chodila k Novákovi a odišla som od neho a to preto,že pokial som chodila len na preventívky,tak bolo všetko v pohode,ale ako som zostala tehotná s prvou dcérou,tak som bola v šoku.Mala som rizikové tehu,lebo som zo začiatku krvacala a za celé ma videl 3x a to pri povinných sonách.Inak ma vždy vybavila sestrička.Zmerala tlak,váha ,moč a dovidenia ....Ako tehu by ma už žiadny dr.nezobral,tak som tam vydržala a potom som prešla k Navrátilovi.Ked som tam začala chodiť na poradne pri druhom tehu,tak som zírala.Pri každej poradni ma vyšetril, vysvetlil,pýtal sa ....
No a na Čecha som nepočula tiež nič dobré,takže neviem ....

katrin21
5. jan 2011

novaka mi pisala kamoska, ze je fajn, ale teda neviem.... ked ty mas inu skusenost gabulik... ale ona chvali aj Ilavskeho.. ze Čecha by nechcela ani za nic.. ona ma PCO a ze ju chcel len rezat, a pritom ona otehulila viackrat, takze nepriechodne vajecniky nema,.... ale mala niekolko potratov chudatko....

este skusim v piatok zavolkat tomu Eliašovi a opytat sa ho... jasne, ze spomeniem, ze sa nam nedari, mala som aj endometriozu a pod... uvidime.... gabulik, samozrejme aj mna vzdy pozeral na kazdej kontrole moj vtedajsi doktor.. nechapem, ze Novak ta nepozeral.... 😲

lucyso
5. jan 2011

je to tak ze 100 ludi, 100 chuti... niekomu vyhovuje to, druhemu tamto...
ale este je fajn, ze ak je clovek s lekarom nespokojny, tak ho moze vymenit.. nie?

zuzanky
5. jan 2011

Jaj babuľky nejako nestíham, Danielko je už dávno zdravý a musím sa mu venovať lebo ak nie som pri ňom tak začne nariekať tak sa spolu kráme, vzdelávame,...
Ja mám Dr. Kollarovu a som spokojná ale tiež som nevedela koho si mám vybrať nakoľko som sa sem vydala.

@lucyso A podľa mňa aj keby bola nepečená je to super lebo je to od maminky 🙂

zuzanky
5. jan 2011

a preto ho idem zajtra unaviť na plávaní 😀

lucyso
5. jan 2011

@zuzanky, nepecena torta je velmi dobra maskrta a podla mna mna vzdy uspech, nech je pripravena hocijak a nech je tak cokolvek. zaklad smotana a piskoty 😀 😀 😀 ...

zuzanky
5. jan 2011

@lucyso to hej ale je od maminki a taká torta je na nezaplatenie 🙂

lucyso
5. jan 2011

@zuzanky to mas pravdu...🙂))

vladkaz1
5. jan 2011

@lucyso preto ja robim len tu ,na kazdu oslavu ,ale nasla som jedle fotky aj do tvaru kruhu ,tak bud etaka aku robim a este krajsia s fotku aj vlacika tomasa a tak tesiiiim ,ani tortu nemusim dat robit 😀

gabuliik
6. jan 2011

Ahojte.
Inak doteraz som aj ja vždy detom piekla tortu ... Aspon bola sranda pri jej robení a Monika skoro vždy zdobila .... len som ešte nezohnala tu jedlu oplatku ...@vladkaz1,kde si to našla ...?

zuzanky
6. jan 2011

@gabuliik, @vladkaz1 Aj tiež pečiem torty ale zatiaľ len krstným deťom a keď budem mat PC v poriadku tak sem dm fotky. Ja ti pošlem linku ale teraz som pod MM lebo robí ten PC. Vladka na tu oplátku treba dať aj gél. Ak si nebudeš vedieť rady tak kludne sa ozvi. Ozaj na FB mam fotky z tortami čo som robila je to v albume moje krstniatka. 🙂

zuzanky
6. jan 2011

@gabuliik tu máš adresu na tie oblátky http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=i...
a treba na to kúpit aj gel aby sa leskla a zmekla. 🙂

gabuliik
6. jan 2011

@zuzanky,dakujem za ten link, popozerám to .... ja pečiem len deťom a fakt obyčané, viac menej to vždy oblejem čokoládou,dám tam nejaké figúrky a hotovo ... 🙂
Idem omrknúť tie fotky na FB

lucyso
6. jan 2011

teda vy ste ale sikulky 🙂... ja upeciem hocijaky zakusok, ale na tortu by som si teda si netrufla. klobuk dolu🙂
@vladkaz1 a tie jedle fotky davas na nepecene torty? kde tie obrazky kupujes? to je super napad a musi to skvele vyzerat🙂

zuzanky
6. jan 2011

@lucyso Mňa to bavilo od malička a tak som sa vyučila za cukrárku potom som si spravila maturitu a 3 roky som pracovala v T-mobile tak to beriem ako moje hoby. Ale nie je to nič ťažké ak chceš tak ťa to naučím. A teraz je to zjednodušene natiahneš na tortu marcipán alebo tam dáš nealku oplátku a je to hotovo. 🙂

zuzanky
6. jan 2011

@lucyso Pozri si tu moju linku tak si aj jedle obrázky a viem, že je takýto obchod aj v Hlohovci ale neviem presne kde.

lucyso
6. jan 2011

@zuzanky super, tak ma mozes ucit🙂, bude rada. cesto a plnka by asi ani nebol problem, ale s marcipanom by som sa veru rada naucila pracovat.

zuzanky
6. jan 2011

@lucyso Na ružičky som si vždy marcipán robila ale na poťahovanie to vyšlo dosť tak som si začala objednávať hmotu roll on z tej stránky čo som dala link. Keď si ju pozrieš celu tak sú tam rôzne pomôcky, formičky, na marcipán. Ale treba pri tom mat klud a hlavne chuť 🙂

lucyso
6. jan 2011

@zuzanky, uz som pozerala tu stranku. ale marcipan sa da aj niekde kupit nie? ja som totuzto taka, strasne spontanna 😅 😅 😅 , mna ked nieco napadne, ze chcem spravit, tak to chcem hned..🙂))

zuzanky
6. jan 2011

@lucyso pri ružičkách je to dobre lebo inak sa nedaria už to mám odskušané ano da sa aj kupiť ale ja si robím 🙂

lucyso
6. jan 2011

ako robis? nechapem 😅 😅 😅 ...
to si kupis nieco a t nejako formujes 😅 😅 😅 😅 🙂 . som ako tatat 😀

zuzanky
6. jan 2011

Toto som zatiaľ našla ale je ich viac pohľadám a doplním 🙂

lucyso
6. jan 2011

@zuzanky, no na paradu. krasne su🙂... ta prva ruzova je kraaaasna....

gabuliik
6. jan 2011

@zuzanky ,teeeeda ty si ale šikovná .... ja to s tým marcipánom neviem .... je pravda,že mne asistujú pri takých veciach deti,možo keby som mala klud,tak by sa to dalo .... Ale aspon už viem koho sa mám pýtať na plnky 🙂 😀

katrin21
6. jan 2011

@zuzanky
@lucyso
ano, je to tak , ze asi kazdy ma nejaky nazor a 100chuti..... no ved uvidime... Zuzanky, to sme na tom rovnako, aj ja som sem prisla za mojou polovickou....

kattkak
6. jan 2011

čaute,
pridám sa trochu k vám.
Mám jednu otázočku, všimla som si, že ste sa bavili o doktoroch. Aj ja mám taký problém, potrebujem poradiť.
Poznáte v TT dobrého štátneho zubára, ktorý ešte berie pacientov?
Ja mám jedného, ale nie som s ním spokojná, chcela by som ho zmeniť. Lenže každý zubár ma odbije, že už neberie pacientov.
A tá zubárka, ktorej patrím podľa bydliska tiež nie je nič moc.
katrin21, môžem poradiť s obvodnou doktorkou. Ja mám Dr. Mórovú a som veľmi spokojná. Je naozaj veľmi precízna, automaticky robí výtery, príp. posiela na vyšetrenia. Dokonca je aj internistka, to je ďalšie plus. Akurát je síce na rodičovskej dovolenke, dieťa má asi okolo 2 rokov, takže už onedlho bude robiť normálne. Zatiaľ robí tuším 3 dni robí v týždni, zastupuje ju iná, tá je tiež ok.

lenkahrehusova
7. jan 2011

@zuzanky krásnw torty 🙂
S marcipánom som to skúšala a moc to nešlo. Vždy sa mi to tak divno pokrčilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre