Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
4. mar 2007

pavlinka mne spaval do roka tak ze rano bol hore o 6hod potom siel spat doobeda o 9hod a spal try hodinky zobudil sa a zas siel poobede spat o 15hod a spal dve aj try hodinky, cize super.

melory
autor
4. mar 2007

a veru idem spinkat aj ja. papa

palvinka
4. mar 2007

tak dobrú, idem aj ja 😔 .

palvinka
5. mar 2007

🙂 dobré ránko, dnes to vyzerá na pekné počasie 🙂

bubaczik
5. mar 2007

no prave som sa vyvetrala na balkone,je tak pekne,ale skoda ze ja mam vybeh urceny len po balkon 😀

palvinka
5. mar 2007

bubaczik keď sa Ti narodí babätko tak si to vynahradíš, budeš kočíkovať od rána do večera 😉

bubaczik
5. mar 2007

no tak to som aj oznamila minule muzovi,ze akonahle budem moct sa pohybovat,tak zmiznem na tri dni 😀 uz mi doma sibe,v zivote som taky poriadok doma nemala...len chodim a kontrolujem...

melory
autor
5. mar 2007

ja som dnes mala ist s hugom na kontrolu k lekarke a nechce sa mi, lebo som nemohla vstat z postele az o 9hod sa mi to zadarilo. takze az zajtra. no na prechadzku sa snad zmozeme.

palvinka
5. mar 2007

ja rozmýšlam, že vybehneme do Hlohovca, trocha na nákupy a aj sa poprechádzať niekde inde, lebo tu ma to už fakt nebaví. Len keď si spomeniem, kým všetko pochystám a keď idem s Hankou sama autom tak vždy plače až kým ju jazda autom neuspí. Tak ešte uvidím či sa mi bude chcieť to všetko absolvovať.

bubaczik
5. mar 2007

ja som dnes rekordne spala do 9.15!!syndrom z nemocnice ma uz opusta... 😀

melory
autor
5. mar 2007

baby ja si musim zohnat tasku na kocik, mam na kociku ten kockovany anglicky vzor.

bubaczik
5. mar 2007

ja som ku kocaru vyfasovala taku neprakticku kabelu,hned som ju zavrhla,mam taku puma tasku,tak ju budem pouzivat...

palvinka
5. mar 2007

melory táto by sa Ti nehodila 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=946295

melory
autor
5. mar 2007

ked nezozeniem tak mam aj ja nahradnu, ale original je lepsi, lebo su tak fajn vytvarovane a drzia tam dobre flase a podobne, ale muzik mi z belgicka doniesol esprit kabelu a je mozne ze bude zatial ta, no chcem original, lebo si nechcem tuto pamiatkovu znicit kvoli detom.

bubaczik
5. mar 2007

tak moja vobec nema oddelenia na flase a ani na nic...taka fakt neprakticka..jedine nahadzat tam bordel.. ☹

palvinka
5. mar 2007

ja mám po bokoch také vačky, ale keďže ešte kojím tak namiesto flašky tam nosím dážnik 😀 .

melory
autor
5. mar 2007

pavlinka ani nie, lebo ja mam hnedy kocik s tym kockovanym vzorom anglickym s cervenym pasom cez kocky a hneda s inou hnedou kockou,

rainbow
5. mar 2007

ahojte, dobre by bolo prechádzat sa po meste a nakupovat 😵 , možem ja len snívat, i want to be freeeee 😠

bubaczik
5. mar 2007

ahoj cica..ze si k nam aj zavitala 😀 sak preco nemozes chodit po meste a nakupovat?ja by som tak sla...

palvinka
5. mar 2007

mel to som myslela zo srandy, veď tá taška je hrozná 😉 😀 , a akú značku kočíka máš keď zháňaš originál? Je teraz dosť pozerám inzeráty, lebo už pomaličky zháňame športový kočík, tak keby som na niečo natrafila dám Ti vedieť.

rainbow
5. mar 2007

lebo musim byt v robote 😔 , ale poobede ideme na užasnu exkurziu, ešteže mám už nejaké predstavy, ale ten moj ide uplne nepripravený 😎

rainbow
5. mar 2007

to ma za ten bordel, čo nechal na stole 😀

bubaczik
5. mar 2007

a kedy sa chystas na m.d?mne vraj vychadza 8.5 tak uvidim aka zmena to bude 😀 a ani ho napripravuj,postav ho pred hotovu vec...sokova terapia je dost dobra,nestihne analizovat 😀

rainbow
5. mar 2007

od zajtra, alebo od stredy si beriem dovolenku, ešte musim postihat uzavierky a podob. a potom už bude dobre..MD od 8.4

bubaczik
5. mar 2007

tak to mas este dost...a co idete nieco nakupovat?

rainbow
5. mar 2007

nooo, chceli by sme kuchynu-stihnut ešte do porodu a chceme si dat na zakazku a na to sa čaká mesiac, nemáte nejaké inšpirácie? 😉

melory
autor
5. mar 2007

pavlinka dala som si inzrat kukni prosim ta ci si nevidela ten vzor. inac to je moj brat somnou na fotke nie muz!

melory
autor
5. mar 2007

a na znacku kaslem, hlavne ze tam bude ten vzor.

hedunecka
5. mar 2007

melory no ja si tiez pripadam ze som asi jedina z tt co ide rodit v sebtembri 😅 boze jak nas tu je malo..a ked bola v nemocnici tak tam za den prijali aj 5bab/a to len na rizikove/co isli rodit..asi sa nikomu nechce pisat.. 😀

melory
autor
5. mar 2007

hendulecka nemaju mozno net alebo este nas neobjavili.
mali by sme spravit v trnave daku reklamu,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre