• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
@natal12 tu máš dobre popísané slovo buran :slight_smile:, každý si to vysvetľuje totiž nejako ináč, ja by som to mojimi slovami nazvala hulvát...
http://zena-in.cz/clanek/kdo-je-vlastne-buran/kategorie/spolecnost
14. apr 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate skusenosti so skolkou na vajanskeho v Trnave?
22. apr 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi nieco napisat o centre detskej reci v TT? je to na namesti Herda a vraj su dobri.. nemate skusenosti? a ani som sa na nete ceny nedopatrala... Dakujem :slight_smile:
8. máj 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi prosim odporucit dobru koznu lekarku v Trnave? pre dospelych. Dakovala :slight_smile:
23. máj 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sulky Ahoj, dosť chválená je MUDr. Mocková :wink:
24. máj 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcem sa spytat ci niektora z vas ma skusenost s odmietnutim ockovania u mudr. kloknerovej...dakujem
15. jún 2013 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai aj ja chodim dr.Mockovej a som velmi spokojna :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2013 o 04:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sulky ahoj ako pise adrianai drmockova,chodim k nej uz vela rokov a som max spokojna
15. jún 2013 o 04:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky! Idete na kurz pripravy pre dojcenie ktore organizujem materske centrum trnava v centre mesta trnavy? kurz zacina od augusta 2013 za sprievodu certifikovanej laktacnej poradkyne a pozostava zo siestich 90 min stretnuti.
Okrem toho organizuju aj tabory a kruzky pre deticky, taktiez zriadili detske jasle so 100% statnou dotaciou.
ahojte
3. júl 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte mamičky.
viem že to sem nepatrí, ale chcem Vás len poprosiť, ak poznáte ženu nad 18 rokov, ktorá je ZŤP a má záujem si privyrobiť, nech na kontaktuje do správy. jedná sa o prácu s deťmi. Ďakujem.
28. feb 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy hladam kamosku z trnavy na stretka na ihrisku z detmi na pokecanie :slight_smile:
2. mar 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky z TT, chcem sa spytat, ci niektore z vasich deticiek nema nahodou kiahne, radi by sme ich dostali nakolko som este doma, ale budem musiet ist coskoro do prace....
dakujem
17. mar 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa spýtať, či náhodou neviete, ako to teraz funguje u dr. Pruzinca, keď ideme na kĺbiky. Viem , že robí od 7, len by som chcela vedieť, či mám utekať hneď na 7-mu alebo stačí aj neskôr. Ako dlho sa tam čaká? Nie som z Trnavy, tak nechcem s malou byť z domu zbytočne dlho a kojit na verejnosti mi nie je moc príjemné....
6. okt 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy". Dôvod: “reklama, propagácia”
9. apr 2015 o 09:23 • denis2015
ahojte, aké skúsenosti máte s DR Varáčkovou? - zubárka
28. feb 2016 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok