Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
11. máj 2007

je uz na prse

luciask
11. máj 2007

no teda tak hladna bola. No ja si spominam na zaciatky kojenia, ked sa kojilo kazde dve hodiny a pocas rastoveho obdobia aj kazdu hodinu ale teraz som rada ze sa vyspim, i ked Katka zacina strajkovat a budit sa ale asi ma zle sny alebo co. Anna ta prespi aj traktory.
Inak kde ste to boli na opekacke? To je super ze sa ti dari vypadnut z domu a zmenit trosku kazdodennu monotonnost.

melory
autor
11. máj 2007

v kamenaci chodime dozadu

luciask
11. máj 2007

No super, tam za kupaliskom? Nevedela som ze sa tam da. Neboli este komare?

melory
autor
11. máj 2007

komare boli v tieni takze sa dalo
tato fotka je odtial, my chodime uplne inde kde nik, do vypusteneho jazera

luciask
11. máj 2007

aha no tak sa dalo. Iba ponatierat repelentom. No pojdem ja, urobime si v parku piknik tak pojdem spravit sendvice a nejake ovocie a nieco slane a budeme tam mat aj obed.

melory
autor
11. máj 2007

peknu burku mame v trnave

luciask
11. máj 2007

No u nas svieti slniecko, vratili sme sa z parku, deti sa tam aj napapali. Ked sme prisli spat, zvalili sa na gauc, ja som zacala vysavat a kym som dovysavala uz aj zaspali, tak som ich prehodila do postele a tak uz mam klidek asi vybili hodne energie.
Hugo sa boji burky?

melory
autor
11. máj 2007

hugo sa neboji, on sa skoro nicoho neboji. je dost odvazny.

bubaczik
11. máj 2007

vcera sme sa nestretli v skolke?asi hej,len som si ta nevedela na rychlo zaradit,bola som mimo 😠

melory
autor
11. máj 2007

jaaaj ja som bola pri najmensich detoch, doviedla som tam huga a cupela pri nichako koza a mala som cervene a riflovu suknu

bubaczik
11. máj 2007

ja som si ta vsimla len vtedy ked som stavala so stolicky,co si sla uz z kociarom prec..ja som sa ti aj pozdravila,ale hned som sa zhacila 😒 ja som bola tak nervna s tych matiek,ze az..jak stado krav 😖

melory
autor
11. máj 2007

ano? ty si sa mi chuda musela uhynat? ale ja som sla s kocarom az po vystupeni a stelu mali ucitelky v triede, a teraz si spominam ze si ma pozdravila a ja som nevedela kde je sever, to si mi mala povedat kdo si.

luciask
11. máj 2007

Jaj mali ste program ku dnu matiek? alebo co sa deje v skolke na Prednadrazi? Skolka je ktora ta nedaleko potravinoveho obchodu?

melory
autor
11. máj 2007

sranda nabuduce povedz ze si kdo si
a to vystupenie som ani nevidela, lebo sme potom sli prec! no moj reval, potom ani postavit sa nechcel k detom a ja tam ucupena, no trapaaas.

melory
autor
11. máj 2007

ano ta, na cajkovskeho a bol program a totalne hugo zlyhal

bubaczik
11. máj 2007

ja som tam bola od zaciatku,sedela som na tej mini stolicke 😅 bala som sa ze ju zlomim..ja som tam sedela este aj po ukonceni,bo ucitelky planuju skolu v prirode,tak som si chcela vypocut,co im v hlave bezi

melory
autor
11. máj 2007

tak si ma videla ako idem dat huga k detom? a on nic!

bubaczik
11. máj 2007

no a potom ti mala zacala plakat ☹

bubaczik
11. máj 2007

sak nevadi,vybodol na nich 😀

melory
autor
11. máj 2007

😀 😀 😀 ja sa popucim, skor prepadnem hambou 😕

luciask
11. máj 2007

Ale ved Hugo am iba tri roky nie? Ved to je normalne. Nechcel vystupovat, mal nejaku basnicku a hanbil sa alebo sa zatal a nechcel? Inak ja si moju Katku veru v ziadnom programe neviem predstavit, ona je strasne naladova.

bubaczik
11. máj 2007

co si ty s toho robis..ja som mala dost s tych matiek,tie poznamky,a ked im deti dospievali,tak sa zacali trepat do predu,mna skoro zo stolicky vykotili 😠 ja som mala zabavu 😀

melory
autor
11. máj 2007

spievali cela trieda naraz ale nakoniec vraj len 7 deti otvorilo usta

malo to byt vonku ale vraj rano prsalo tak sa bali, mne tam bolo hrozne teplo, hned som sa spotila a bola som nervozna a sklamana z huga a cervena od hamby

bubaczik
11. máj 2007

inak mam cd z karnevalu 😉 hugo mal taku zltu helmu 😉

melory
autor
11. máj 2007

jake poznamky. ja som len pocula jednu mamu, ako vypravala, ze jej mala uz mesiac kasle no proste v kuse a ona nechape, lebo to ma zo skolky....som si myslela - alebo cela skolka od vas.

bubaczik
11. máj 2007

mel,prosim ta,kasli na to...ze sa zaoberas takymi malickostami..aj mne bolo zle,bol tam dost vydychany vzduch ☹

luciask
11. máj 2007

a co ostatne mamicky tam ohovarali? alebo co sa stalo, ze tam bol taky chaos?
Inak melory z toho si nic nerob, ved on je ozaj este maly a niektore decka su menj priebojne, to neznaci ze nevie ale ze sa trosku hanbi pred tolkymi ludmi.

bubaczik
11. máj 2007

sak keby si pocula tie poznamky co lietali okolo mna..som žasla 😕 ale tt narod sa nezaprel ☹

melory
autor
11. máj 2007

ani nie za neho ale za moju snahu priviezt huga k detom, lebo on tak plakal ze ho ucitelka doviedla ku mne do triedy a ked zacalo vystupenie som ho chcela strcit k detom a som veru aj pri nich ostala a vsetci kukali na deti a na mna 😅 potom som sa schovavala za skrinu, pripadala som si hlupo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre