Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

linduska1
20. jún 2007

mel a kam idete? k vahu? a cela rodinka? dnes je hnusne dusno. boli sme na plavani a skoro som sa tam roztopila. mala si potom pospala ale ja nie /hlupana/ a teraz som akasi unaaavena. a este idem poobede cvicit a vobec sa mi nechce ☹ .
mitinka, presne na anorekticky maju a na normalne nie. su obchody kde mi sedi len xxl a minule ma jedna nastvala ked mi rovno povedala pani to na vas nebude 😠

melory
autor
20. jún 2007

ahoj linduska ideme asi k vahu teda na 90% alebo na jazera drahovske. uz sa tesim, mam vsetko pobalene a cakame tatinka ze pride z prace a letime, dnes ma koncit skor. huga som donutila spat aby vladal a stelinka o.k. je s operkou 😵

jankatt
21. jún 2007

ahojte je tu niekto

linduska1
21. jún 2007

janka ty si este v trnave? dnes je tu otrasne take dusno cele sme s terezkou upotene. uz aby poprsalo lepsie ako taketo pocko. co mate dnes s niki na plane?
mel urcite ste si to vcera uzili. dnes by sa uz nedalo. mas super ze mas domcu - pomoc na nezaplatenie - ona ma rada babetka? ked tak dobrovolne varuje? ja mam taku 15 rocnu nevlastnu sestru a od tej som nikdy nepocula ze by trebars prisla kocikovat.
porad ako donutis dieta aby spalo - s mojou nic nefunguje.

melory
autor
21. jún 2007

dnes je to zakliate aj stelinka sa nevie ulozit...nechapem 😔

dominika chodi ku mne na prazdniny kazdy rok, takze je to taky zvyk...najprv bol hugo a teraz aj stelinka. ma rada male deti, ale este netuzi po vlastnych, ved len teraz zmaturovala.

luciask
21. jún 2007

no mne tiez baby strajkuju ale u nich je to bezne. Inak aj mne segra dobre pomoze ked ju tu mam pri sebe. inak co porabas?

mitinka
21. jún 2007

mel ona zmaturovala???ved ona mi pripada ako keby mala 15rokov 😀 😀 ale fakt,... baby ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaak tesiiiiiiiiiiiiiiiim ja mam brigadu a mohla som nastupit od zajtra ale muz je po nocnej takze nie idem od soboty od 12h do 21h do tesca do fanky fish juuuuuuuuuuuuuj konecne viete ako sa hrozne tesim ze odidem medzi ludi a do riti z tejto hnusoby prekliatej 😠 😀 😀 😀

luciask
21. jún 2007

mitinka a kto ti varuje malu? svokra? alebo mamina? no teda asi vam teray deturence spinkaju tak ako moje ze? inak aj vy mate konika dnes nejakeho spomaleneho?

luciask
21. jún 2007

no idem ja vsak je to spomalene a nechce sa mi tu vysedavat vecer asi docitam.

mitinka
21. jún 2007

luciask mne aj nasi a cez vikendy svokra 🙂 mala je hore a straasne vymyyyysla 😅 ja mam konika spomaleneho uz dlhsie 😀 😀 baby ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀

melory
autor
21. jún 2007

ako sa vam paci burka?

bubaczik
21. jún 2007

riadny cirkus,ti poviem

melory
autor
21. jún 2007

parada, to kukam ako puk!

bubaczik
21. jún 2007

aspon sa bude dat konecne dychat

melory
autor
21. jún 2007

u nas som pozatvarala okna a dusim sa

bubaczik
21. jún 2007

aj ja som zatvorila,sak ten vietor mi nafukal dnu same listy..a to len vetracku som mala otvorenu

melory
autor
21. jún 2007

na balkone mam potopu

bubaczik
21. jún 2007

ale uz sa to trochen ukludnilo

melory
autor
21. jún 2007

aaano

bubaczik
21. jún 2007

no tu hore..o 5 kvapiek menej pada 😀

melory
autor
21. jún 2007

uz si na druzbe?

bubaczik
21. jún 2007

no na zatvore 😉

melory
autor
21. jún 2007

jasne a uz ma vsetko svoje miesto?

bubaczik
21. jún 2007

este nie..ale uz sa na tom pracuje

melory
autor
21. jún 2007

to pride

bubaczik
21. jún 2007

ale sak nam treba tolko veci,len neni su korunky 😠 ale da sa aj tak,sak nejako to zvladneme..fuuj,normalne som musela spalnu povysavat,bo vsade listy.. 😠 a maly by uz aj spal

melory
autor
21. jún 2007

ani nehovor

bubaczik
21. jún 2007

a vy sa mate ako?ako bolo na stretku?my sme nemohli

melory
autor
21. jún 2007

bude dalsie stretko tu na prednadrzi v cukrarni

bubaczik
21. jún 2007

aha 😕 ta ja mam asi zajtra rande s rainbow,ide do kesslera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre