Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
8. jan 2007

a sranda,radsej ti kupi umyvacku,ako by ti mal pomoct riady umyvat..ty muzi su rovnaky...

melory
autor
8. jan 2007

on je stale v robote chodi do blavy a vecer o 18hod je doma...ale teraz mi pomahal ako bol doma, to som oci otvarala, ale to asi ze som tehotna.

bubaczik
8. jan 2007

sak mna ani nemas odkial poznat...ja som bola vacsinou v ba...do tt som chodila len spat..a pratat samozrejme..a ja som taka nenapadna... 😀

bubaczik
8. jan 2007

len skoda ze ich to raz dva prejde 😠

melory
autor
8. jan 2007

nenapadna? tak to ja vobec, mna si zapamatas hned, ale teba podla deti si urcite vsimnem, ved 3deti a bruko je dnes rarita. a to mas o rok viac ako, ale ja uz by som chcela tymto tehu ukoncit rozmnozovanie nasej rodinky

bubaczik
8. jan 2007

joj ja som to uz ukoncila v roku94 😀 a vidis..prides k tomu ani nevies ako..ale ja mam aspon teraz6 rocnu pauzu tak sa aj tesim..aj ked moj syn bude na mne visiet este takych 10rokov,,min...ale pomaly mu vysvetlujeme ze bude on starsi brat,a brat musi ochranovat male babo...a vies co mi na to povedal?sak dobre,aspon budem mat koho bit..a potom ho vyhodim von oknom..mala si vidiet vyraz tvare moj a mojho muza..ty si uz maleho na to pripravila?ja sa tak bojim,co bude,

melory
autor
8. jan 2007

moj vyhadzuje veci zo skrine, ze nik nebude v jeho izbicke, ale je maly a jeden den sa tesi a druhy den nie. dako zvlast ani nie, ale ukazujem mu v knihe ake babo je velke v brusku ako kope a tak. ale bude to fuska tomu verim, co ma tesi, ze bude leto.

bubaczik
8. jan 2007

a veru,v dnesnej dobe ja aj jedno luxus..ja keby som nezacala vtedy,tak mozno ani dnes nemam ani jedno..vtedy bola ina doba,a teraz mi je to jedno..mam na to dobre podmienky,tak preco ne?muz je aj tak rad ze som doma,on zije v dobe kamennej,podla hesla,ze zenama byt doma a muz ma makat..tak nech maka..sak ho to vzjde draho..ja mu dam ze zena ma byt doma...myslis,preco som si vybrala kocik za 20tis?bo je mudry...ja ich mam kam dat,ale ked si to takto predstavoval,hned mu otvorim oci....

melory
autor
8. jan 2007

to este neviem ako ja dopadnem, moj je z 5deti a mama bola tiez zienka domaca.

bubaczik
8. jan 2007

napr s dievcatamisom nemala problem...tak mi pomahali..ale ten cert...boze...neviem,nejako ho pripravime,a mozno budeme prekvapeny 😀

bubaczik
8. jan 2007

mozno ma prekonas 😀

melory
autor
8. jan 2007

to su chalani, su iny a zivsi, len narozhadzuju a nic nepomozu.

bubaczik
8. jan 2007

to mi hovor..od mal oslobodeny od upratovania..moj muz ked na nho krivo kuknem,tak aj chyti metlu do ruky...vysavac radsej vyhodil(vraj je pokazeny)aby ho nemusel pouzivat...

bubaczik
8. jan 2007

ale na jeziska som mu kupila...ta ostal v soku..

melory
autor
8. jan 2007

inac sranda nam sa dva dni pred vianocami pokazil vysavac, moj nevysava ale zas nemam try deti, pri jednom ked som doma je po prechadzka sadom.

bubaczik
8. jan 2007

a to je tu tak furt pustno?to v tt sme tehotne len my dve?

melory
autor
8. jan 2007

to som rada ze si tu lebo tu sa nik nezastavil aj tyzden 🙄

bubaczik
8. jan 2007

no keby si videla ten poriadok v deckej...uz tam pre pripad ohrozenia ani nechodim...az ked kricim,tak vtedy sa tu maka...tu sa neoplati byt mila...tu kazdy caka na mna..minule som odmietla zehlit,prat,a tak to tu ficalo,ze az...a zas musim nieco vymysliet..

melory
autor
8. jan 2007

idem pomaly pre huga, som strasne zvedava 😝

melory
autor
8. jan 2007

este sa ozvem, zatial papa

bubaczik
8. jan 2007

jaj on je len na par hod?tak potom napis zazitky... 😅

bubaczik
8. jan 2007

ta ako bolo v skolke?

bubaczik
8. jan 2007

😕 😕 😕 😕 😕

melory
autor
8. jan 2007

maly sa tesil zo skolky vystartoval hned domou, ked som prisla pre neho sedel s detmi a hral sa, ale ucitelka hovorila, ze tam daky chlapec spadol a zacal plakat, tak on so solidarity tiez, ale az tak, ze ledva dychal a cca15 minut. ale hovoril mi zazitky, ze maly chlebik a on nepapal, lebo on papal doma a ze pojde aj zajta sa hrat s detmi, tak to hodnotim ako super zaciatok.

bubaczik
9. jan 2007

my sme dnes zaspali,tak chudak moj maly siel este v polospanku do skolky...a bud rada ze sa tam este chce vratit.len ho musis davat pravidelne,aby si na to zvykol.bopotom bude vymyslat take teorie preco sa tam neoplati chodit,ze budes mat az vycitky svedomia..ja somm vies kolko raz ustupila?a potom mi ostal doma aj tyzden..a bol riadne zly.a nakoniec sa nastartoval moj muz(konecne)a siel tvrdo na vec.nosi ho on,maly ani nereve,ani nevymysla...a sme spokojny vsetci..okrem uciteeliek 😀 teraz budu chodit na plavecky,ta som zvedava.vraj maju ist do skoly v prirode,tak sa mi to velmi nezda,zeby take male deti uz zacinali?a netusim ci ho aj dam.. 🙄

melory
autor
9. jan 2007

len ho daj je to pre nich skola "zivota" a plavecky tiez je akurat zacat, mne sa zda, ze ked sa v 4 triede na zakladke ucia plavat, ze je to neskoro. ja plavam od 3 rokov, cize da sa to. dnes moj plakal, lebo som ho zobudila a hned obliekala a do zimy...vyhnala. ale inac ked bol v skolke tak mi vypraval, ze kde ma svoje auto, tak som mu ukazala triedu a on vystartoval do triedy ani sa neobzrel. dnes je druhy den, tak uvidim, ale musi pochopit, ze tam bude chodit kazdy den.

bubaczik
9. jan 2007

mas pravdu..tak tak na nich bo nam budu skakat po hlave... 😝 on plavat vie(no tak na svoj vek )dam ho urcite...prave som sa sledovala..mne za posledny tyzden tak narastol pupok..az sa bojim vyskusat si ryfle,ci sa do nich este vtrepem. 😀 som zvedava co budem nosit do maja...ked mne sa tie tehu nohavice tak nepacia..vyzeraju ako mech..ale budem musiet si asi nieco ist kupit,a ani netusim kde..

melory
autor
9. jan 2007

ked sa ti nepacia tak budes urcite spokojna s tymi co su ako obycajne rifle, len maju usiteho klokana na brucho, lebo tie sedia super, najlepsie sa v nich citim, lebo je postava ako ma byt, len brusko trci. dnes som mala saty tehotenske, a muz povedal, ze vypadam ako v mechu 😕 hahaha, ale je to tak.

bubaczik
9. jan 2007

vcera sme s muzom spominali na moje porody.brrr,zacinam sa bat..a idem predsa do tej trnavskej,muz mi oznamil,ze niekoho vybavi,aj tu izbu,len neviem ako to tam funguje,ci ju netreba rezervovat?ci ti ju daju iba ak bude volna?no netuzim byt z 3matkami na izbe ked tam budu s nami aj deti..to sa potom vobec nedam do kopy..ty si uz tam bola,ako to funguje,no s tymi izbami za priplatok?

bubaczik
9. jan 2007

a co stoja take ryfle?nech mam predstavu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre