Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
4. jún 2009

ja rada pockam, otestujte a potom dam mojho aj zadarmo 😀

vladkaz1
4. jún 2009

sak a co si myslis ze by ti zaplatili???? Este ty musis dat .. 😀 😀 pockaj a ty chces len vycvicit alebo na trvalo 😀

bubadlo27
4. jún 2009

urcite natrvalo 🤐 , nech mi necha len pristup k uctom a s ostanym si poradim 😉

tehulka4
4. jún 2009

ja pridam aj cervenu maslu okolo krku aby este pridali looove... 😀 😀 😀 sak taky zver este ikto nikdy nevidel... 😀 😀 😀

vladkaz1
4. jún 2009

jaj to ja mam vyhodu .. vsetko mam ja v malicu bezomna si neprdne ...ale chybal by nakoho by som frflala..nedam ho ani za svet 😀 to ja len nadavam ale skutek utek

bubadlo27
4. jún 2009

tehu 😀
aby toho nebolo malo 😠
ja som dnes zbehla do drogerie pod nami, mali tam vonku balony, ze kukneme nejaku akciu, aj tak som potrebovala kupit opalovacie 😉
mala ani nechcela ist dalej ked zbadala balony, vykrikovala ze bal, bal 😀 a ja ze neboj teta ti da pri pokladni, a oni krasavice si rozpravali medzi sebou, ze vsak ani na jarmoku nikto nedava balony zadara 😠 a ked nakupime nad 10 eur tak dostaneme balon 😕
som to pocula a pomyslela som si ze kravy, ako keby tie balony platili zo svojho a to je teda riadne drahy balon za 10 eur, tak som pekne vratila cely nakup a s urevanou a skriekajucou malou som opustila ten uzasny obchod

vladkaz1
4. jún 2009

to tu u nas v DM? to tam su take puciny az no... mne vynadala ze nemam kosik a nemozem ist len s kocikom 😝 a ja ze kam si ho mam zavesit ved mam golfky na tie paky co sa to drzi a s jednu sa neda riadit .. a ona ze to neni jej problem 😝 🙄 fuchtla

vladkaz1
4. jún 2009

co uz prdkate do duchny? 😀 😀 😀

tehulka4
4. jún 2009

bubi, a co ty vies ako strasne pracne museli tie balony nafukovat... 😀 ale inak su to riadne pizdy.....ale dobre si urobila, tiez by som tak isto reagovala..akurat s poznamkou, ze tam ziadny jarmok nevidim...

bubadlo27
4. jún 2009

v 101, a mas pravdu robia tam same zazraky 😀
inak minule ma osrali, lebo mali akciu pri nivee, ze ak kupit nad 12 eur tusim, tak dostanes nejaky maly uteracik na ruky, ja som na to zabudla, platila som kartou a potom ked som odchadzala som si spomenula a ona ze to uz nemoze stornovat, lebo som platila kartou a ze jej to je luto 😠
takze uteracik mi nedala a este mi aj teraz robi problemy s posratym balonom 😠

vladkaz1
4. jún 2009

nooo ved ta blndinka je taka pizda ja by som ju kopla do clenka aj s tu jej ofcu jaaaj ani nehovor no vies co mohla stornovat len si ho potom zabalila ona 😝

tehulka4
4. jún 2009

inak podla mna, vo vsetkych 101 zamestnavaju take brzdy...mne sa minule stalo ze k huggieskam davali nejaku knihu macka pooh a ila som tam hned v prvy den, lebo som nemala plienky a isla som ich platit a pytala som sa na tu knihu a ona ze mi ju dat nemoze, lebo to este nemaju nacitane v pocitaci ci co to, tak som jej tam nechala plienky a to hned 2 nech si ich nechaju..strasny pristup tam maju..

vladkaz1
4. jún 2009

ved ano ale to su este tie komosske predavacky mali by dat nejake malde baby .. ale zasa tie sa tvaria ze ich otravujes co vlastne od nej chces??? 😕

bubadlo27
4. jún 2009

tak vidim, ze som neni asi jedina 😀
a co buntosite, co nejdete spat?

vladkaz1
4. jún 2009

nooo aj som chcela este som povesala pradlo a ze idem a nejako som sa zas prilepila 😝 😀 co ma vyhanas,?? neni ti dobre??, ozaj sandale su dobre malej ???
Baby sa musim pochvalit lebo mam dole uz 9.5 kila 😀 😀 😀 sa tesim este 5 a som na povodnej vahe haha mam teraz takych 72- 73

bubadlo27
4. jún 2009

nie boze nevyhanam ta ☹
ja by som uz aj isla spat, ale este odsavam 🙂
a sandalky su paradne, dala som ich tej susede prisit 😉
a vahu zavidim 😉 , ja by som uz aj mala zacat, ale kvoli mlieku este nechcem

tehulka4
4. jún 2009

ja uz som povesala..🙂))

mne sa este nechce...len som myslela ze vladka caka este na teplu vodu.. 😀

inac zavinac, baby a nedame buduci tyzden ked bude pekne niekedy stretko?

bubadlo27
4. jún 2009

ja som vesala vcera a MM zehlil 😀

ja som za stretko, len mi musite dat vediet, ked sa rozhodnete na rychlo cez den nemam net ☹

a uz som doodsavala idem spat, dobru 🙂

tehulka4
4. jún 2009

bubi, dobru...dame..ak sa tu nieco zbuchne cez den tak ti napisem...

vladkaz1
4. jún 2009

a tehu vies co dame!!!!! 😀 😀 😀 😀 a v utorok by sme mohli dufam ze bude ok pocko co vy na to???? jaj mozeme dat niekde kavu aj zakusok hmmm by som si dala.. mnam ale ked bude prsat nejdem nemam tenisky 😀 😀 stare si von nedam 😅 😅 lebo nove som dodrbkala v pracke ☹ tak na vyplatu si pojdem kupit lebo chodim jak debil v starych... no v rocnych ale su uz strasne ...
No zas som sa dostala od stretka k teniskam .. 😀 😀 cela ja hahaha

tehulka4
4. jún 2009

vladi, a je po diete.. 😀 ale tiez si ymslim, ze niekde by sme si aj kafco aj zakusok mohli dat..sak sa tu stretavame po skupinkach alebo vobec nie..najvyssi cas to zmenit..a z tych tenisiek si nic nerob..ja chodim uz v 3-rocnych, aj ked ja nie som moc teniskovy typ tak su nositelne ale tiez su strasne, ale nic poriadne v obchodoch nemaju..a ja chcem iba nike ale hrozne vyzeraju..a najlepsie su tie cyklamenove farby..no hruuuza pre mna...

vladkaz1
4. jún 2009

ja som mala nove adidas biele take nadcasove... hmm uz je po nich ja som len sportovy clovek .. ani neviem preco ked schudnem tak mozno potom dam aj stokle alebo nieco elegantne .. teraz zakrivam co sa da... 😀

tehulka4
4. jún 2009

vladi, bno ja som cely zivot noila stekle alebo im podobne..tenisky len velmi malo..skoro vobec..tie som zcala nosit az pri malom..ale aj teraz som si dokupila take normalne len s nizsim opatkom..ja totizto v teniskach neviem chodit.. 😉

vladkaz1
4. jún 2009

jaj ja idem v teniskach ze no paradicka .. jaj ale mala by som sa stihnut dat do stretka osmikat 😀 idem nakratko lebo som si sama podholila krk nemam to zle ale ani dobre...

tehulka4
4. jún 2009

to i dobra..ja uz sa objednavam ku kadernicke asi tak mesiac..potrebujem dorobit melir a nejak to dat normalne ostrihat...

vladkaz1
4. jún 2009

no sak ja mam take skraty chcem zmenu a hotovo ale idem na kratko lebo my to fakt vado pod usi vlasy len fukam kulmujem jak debil

tehulka4
4. jún 2009

a dokonca som konecne dnes bola na gynde ze kontrola po sestonedeli.. 😀 ..skor sa mi fakt nedalo..nemal ani za panajana kto varovat maleho..ale doki to zobral v pohode..akurat sa rehnil, ze mam nejaky speci kalendar, ze moje sestonedelie trva 9 mesaicov..

vladkaz1
4. jún 2009

jezis ja som jak dement tolko chyb ze ma poraza 😀 ale to ja stale ked citam spatne moje prispevky tak to je hruza az sa hambim 😀 😕

vladkaz1
4. jún 2009

tehu idem spat som hotova nam sibe sak je pol 1 idem lebo rano dojdem k tebe na kavu 😉 ked ma mala bude budit a budem zlaaa 😀 😀 😀

tehulka4
4. jún 2009

vladi, to je v poho....ja som sa urcitu dobu tiez furt fukala a kulmovala a potom mi zostali vlasy ako spagat..tak som sa na to vyflakla, reku nech mi tam nieco zostane.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre