Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
25. jún 2009

ja som akurat vstala hihi som normalane ako babetko aj s malu sme pekne hajkali ...

tehulka4
25. jún 2009

mna to tiez lamalo, ale nemozem..mrnus pojde o chvilu spat tak pojdeme my do toho tesca, kym neprsi..🙂

macka7
25. jún 2009

kubko v deichmane maju teraz v akcii za 6 euro od 20-25 velkost to je v arkadii

vladkaz1
25. jún 2009

😀 tak cafte no necakane stretko tehulka a stanka super ... 😀

tehulka4
25. jún 2009

vladi, to bolo...a riadne necakane.. 😀 a vraj sa musi planovat aby sme sa stretli..prd makovy.. 😀 😝

vladkaz1
25. jún 2009

😀 no tak to teda bolo hihi .. ja uz varim ... nic sa mi nechce som jak uprdnuta ..

tehulka4
25. jún 2009

ja idem este k nasim..pozanasat nejake veci a muz chce od svagra vrtacku...🙂

vladkaz1
25. jún 2009

🙂 no teda a co idete vrtat? hmm? ja som ko... 😝

bubadlo27
25. jún 2009

ahojte,
nam nesiel 3 dni internet, tak sme abstinovali, MM bol aj tak prec, tak by som ani cas nemala, ustata som jak slak, to pocasie je otras, mali su zli, uz nevedia zo by od radosti robili 😠
ale dnes sme isli aspon do mesta na otocku, ked prestalo prsat aj so sestrou a dvomi kocikmi,lebo kamion sme nechali u babky
v sobotu ideme na oslavu 50-tky, a este aj kamoska sa vydava, tak sa ide zrat 😀 😀 😀 😀 😀 a 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chlastat

gabuliik
25. jún 2009

Čaute babenky.Tak dneska som po dlhej dobe nezmokla 😀 .Stihli sme prísť domov.Neviem prečo ,ale som zlá jak čert a totálne unavená z detí.A MM mi povie,že on si ešte dovolenku nezoberie,že až v auguste 😠 .Kruci,som si myslela,že si oddýchnem a nič.A ešte k tomu zajtra majú firemnú akciu,tak si pánko určite príde domov až okolo tretej ráno. 😠

vladkaz1
25. jún 2009

Bubi a zohnala si nieco ja som na teba zabudla prepac ale ak by si chcela este dnes sa mrknem ci nieco najdem..
GABI tak sme 2ve ja som jak cert mala sa namna lepi som cele dni sama MM chodi o 1 dnej v noci mam menzes je mi zle a mala nevie co zo sebou .. dnes som isla do tesca jak sedlana no fakt kym som dosla domo som bola spotena jak cert ,,, som sa az hambila 😝

gabuliik
25. jún 2009

Vladi,tak to poznám.Len,že na mna sa lepia dvaja.A posledné dni sú tak zlí,že až mi je niekedy do plaču.Tak by som potrebovala oddych,že až..... ☹

Lulinak,malá je strašne zlatá.Včera som to už nestihla pozrieť. 😅

vladkaz1
25. jún 2009

gabi no ved tak vieme o com kecame aj ja som uplne hotova stavam len ja varit prat von s malou nakup upratat znova ... ja som uplne uz mimo .. unavena nemam na seba cas chodim ajk supka musim s tym nieco spravit ...aj mne je do placu kolko krat ,,

bershka
25. jún 2009

baby. smiem sa pridat? prave som chcela zalozit temu Nikdy viac

basado
25. jún 2009

baby mali by sme niečo vymysliet take nieččo ako s tebou mne bavi svet 😀 😀
dame chlapom deturence a my budeme oddychovat 😀
ale nie to ja len žartujem. 😅 😅

vladkaz1
25. jún 2009

ale ze co nie? ano dame im deti len ich nesmieme dat spolu lebo skoncia niekde na pive 😝
bershka jasne ze mozes!!! preco nikdy viacej? 😉

bershka
25. jún 2009

vladka, no ja neviem. ked niekedy reve jak pavian a neviem dojst na to preco, tak si to vzdy poviem

vladkaz1
25. jún 2009

no tym si prechadzame kazda aj moja je jak cert a som hotova z ńej ale poviem si je moja zlata .. 😵 😵

basado
25. jún 2009

baby viete si predstavit že mate 3 chlapov? 😀 😀

bershka
25. jún 2009

tak to ano. mne uz po dvoch tyzdnoch od porodu prespala celu noc a je to aj teraz tak, ale cez den je jak maly dabel

bershka
25. jún 2009

basado. no mame ich tolko v dome, tak ano.

bershka
25. jún 2009

teda este aj psa. aj ten je chlap

basado
25. jún 2009

vladka už mate hotove?

basado
25. jún 2009

bershka si z trnavy?

gabuliik
25. jún 2009

Troch chlapov?Nikdy v živote!Mne stačia dvaja.MM a Andrejko a aj tak by som ich niekedy najradšej hodila do potoka 😀 😀 😀 .
Závidím tú prespanú noc.Môj štupel nespí a nespí.Už neviem čo mu mám dať na noc jesť.Či zje kašu alebo mlieko aj tak v noci vyvádza.A MM si pekne drichmoší 😠 😠 😠 .A ja chodím potom cez den jak mátoha.

basado
25. jún 2009

gabulík kojíš maleho?

gabuliik
25. jún 2009

Už nie.Do pol roka bol plne kojený a potom do 7,5 mesiaca len v noci.On mal toho môjho málo,tak sme sa dokrmovali.Prečo?

lyongirl
25. jún 2009

vždy som sa bála mať v dome 3 chlapov a ako som dopadla? 😀 😀 😀
Spravím si ešte slečnu, nech sme aspoň dve na troch, ale už som im povedala, že slúžku im do konca života robiťnebudem, že keď odrastú budú rozmaznávať a obskakovať oni maminku!!!

lyongirl
25. jún 2009

no idem do vane, smrdím jak sviňa, najprv vysmážanie, potom hodina žehlenia a vonku dusno.... tak si hodím vaňu 😉

basado
25. jún 2009

gabulík len tak som sa pytala. večšinu detí ked su v noci kojeny tak byvaju stale hore. ja som tiež maleho kojila do 20 mesiacov ale spinkaval celkom dobre, no pred nedavnom sme ho dali do izby spinkavat a budí sa aj 2 krat za noc. to ti veru nezavidím. ale musíme to vydržat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre