Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
30. aug 2007

no tak dufam ze sa bude dobre nakupovat a daj si dobru cigansku aj za mna.

lyzenka
30. aug 2007

a vy sa nechystate na jarmok?

luciask
30. aug 2007

no nie lebo nebudem v TT, ale cigansku si asi spravim aj ja. Nech si zaspominam. Burcak ja nemusim ale len tak sa poprechadzat po TT to sa mne paci a pokukat kde co maju.

lyzenka
30. aug 2007

to veru aj mne....aj kazdy den by som mohla chodit po tych stankoch a obdivovat, co tam maju... a tak.... to moj muzik zase nemusi....ale ja si to vychutnavam aj sama, aspon ma nikto neotravuje a popozeram si co ja chcem a v klude... :O)))

luciask
30. aug 2007

no to veru hej a ty asi teraz uz nahanas vecicky pre drobca, ze? Ved aj lavicky tam budu mat a obcas si mozes sadnut alebo to zvladas este Ok? Ja tiez na nakupy najradsej sama, lebo moj je nevozny zo mna lebo ja nekupim prvu vec co chytim do ruky ako on.

lyzenka
30. aug 2007

No zvladam ako zvladam......uz byvam dost unavena, resp. uz ma dost bolia nohy, ked dlhsie chodim....ale ved, mas pravdu, lavicky to istia....a nejaka ta kofolka... :O)))

luciask
30. aug 2007

no presne tak, vybavicku uz mas hotovu ci pomaly este dokupujes. Uz asi nahliadas do kocikov a skusas ktory ti najlepsie vyhovuje ze? alebo uz mas kocik vybrany a ostatne k tomu?

lyzenka
30. aug 2007

uz asi v podstate vsetko mame.....len chcem este nejake detske kosielky, ciapocky, a nejaky komplet (nohavice + mikina - take teplejsie na oktober), len cakam na tovar....este maju vsetko take letne.

luciask
30. aug 2007

no ved hej treba pockat a tiez uvidis aky velky sa ti ten tvoj chlap narodi aby mu to zase enbolo malicke ale na Jarmoku by uz tovar mal byt aj taky jesenny a zimny, ved ja si pamatam ze tam sa vzdy zimne bundy a kabaty kupovavali.
Ja som ani kosielky nepouzivala vacsinou body s dlhym rukavom, sa mi zdalo viac praktickejsie.

lyzenka
30. aug 2007

ale hlavne ten kompletik chcem - chcem to dat potom z pôrodky na ten setik dupkovy, aby mu nebolo zimena.

vedvies
30. aug 2007

melory dakujem - som rada, ze to funguje. Takze o starost menej 😀

luciask
31. aug 2007

melory a do Trnavy uz nezavitas? ci uz si sas prestahovala?

melory
autor
31. aug 2007

ale ved tu je to o nicom ako v celej trnave

melory
autor
31. aug 2007

ale som trnavcanka...to je jasne

luciask
31. aug 2007

ale co hovoris ze je o nicom v TT. Nahodou mne sa v TT paci ale tuna to riadne viazne nikomu sa nechce pisat. Uz sa chystate do skolky?

melory
autor
31. aug 2007

mam uz nakupene a tesim sa ze si oddychnem, prazdniny mi dali zabrat

jankatt
31. aug 2007

ahojte maminy ako sa mate?

luciask
31. aug 2007

no viem si predstavit ze ked si bola zvyknuta na to amt oddych ked bol Hugo v skolke ze to bol urcite zaberak ale ved si mala aj pomocnikov.

melory
autor
31. aug 2007

ahoj jani o.k. dasa

luciask
31. aug 2007

no ja idem von s deckami tak ked pridem pozriem co ste tu napisali, mozno viacej ako po ine dni?

melory
autor
31. aug 2007

lucia je to sranda ze ty zacinas den a mi koncime

melory
autor
31. aug 2007

kazdopadne jarmok sa blizi

luciask
31. aug 2007

no veru a niekedy vam aj zavidim ze vase deti uz spia v noci a moje tu este poletuju a vymyslaju blbosticky. Ale idem len sa pri chystani zastavujem pri pc, droga jedna ze?

melory
autor
1. sep 2007

uz len tyzden a dam si cigansku a hugo kolotoce.... 😵

lyzenka
1. sep 2007

ano, ano, Melory,

ja sa chystam hned vo stvrtok doobeda po stánkoch, dúfam, že teda budú... 😀

melory
autor
1. sep 2007

lyzenka ahoj...andrejko kopka, ci kope?
dufam, ze bude pekny tovar...pre deti neodporucam kupovat, je to predrazene a v obchode maju lacnejsie, kvalitnejsie a krajsie. ja som sa uz uklamala.

lyzenka
1. sep 2007

to vážne? a ja som sa tešila, že tam budú mať pekný tovar, aj kvalitný, aj lacnejší.... 🙂 ale minulý rok sa mi tam páčila taká košielka flanelová s macíkmi .... a keď tam bude aj tento rok, tak ju hneď kúpim... :O)

melory
autor
1. sep 2007

inak je jeden obchod, pata sa vola a oni mavaju stanok aj vonku, ty maju dobry tovar, inak nenene

melory
autor
1. sep 2007

petka ja by som sa s tebou velmi rada stretla, ale asi az ked by som si babo mohla pozriet a povonat.

lyzenka
1. sep 2007

chichi....o tom vonani mi uz hovorila sefka, ze nech jej potom Andrejka prinesiem a ze by chcela nozicky povonat... :O))) Ale jasnacka, kludne, a ja zas povonam Stelku... :O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre