Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
7. dec 2006

to mas ako oficialne? lebo mal byt novy zakon, ze oficialne a 5000,- zaplatis nemocnici a oni z toho 2500,- daju doktore a 2500,- si neha nemocnica. uz to plati?

palvinka
7. dec 2006

oficiálne som sa jej opýtala či by mi neprišla k pôrodu 😉 , zatiaľ som neplatila nič.

melory
autor
7. dec 2006

tak to asi este neplati, ale chceli to zaviest.

palvinka
7. dec 2006

ani epi sa zatiaľ neplatí, ale funguje to tak že Ti ju môžu ale aj nemusia dať. Ak by sa normálne platila a Ty si ju zaplatíš tak Ti ju dajú.

melory
autor
7. dec 2006

prvorodickam epi daju ale druho uz nedavaju, ze naco.

rainbow
7. dec 2006

ahojte ja chodim doktorke Ugorovej, ale ta že vraj nechodi k porodom, ale viete to su tie agentury JDP, jedna druhej povedala, o tej štefanikovej kolujú samé pozitíva, kamoška u nej rodila, a velmi bola spokojná

palvinka
7. dec 2006

no ja som sa na to pýtala a povedala mi, že na epi musím mať bolesti a že je to dosť individuláne, že niekedy sa nestihne dať, alebo ak by som rodila v noci nemusia tam byť anesteziologovia. Lebo vtedy majú pohotovosť a keď sú pri nejakej operácii tak nemusia prísť. Hovorila mi, že v noci s tým býva dosť problém.

melory
autor
7. dec 2006

to je mozne ja som rodila v spicke.

palvinka
7. dec 2006

Ty si mala pri prvom epi?

melory
autor
7. dec 2006

epi mi dali o 13.30 a o 13.55 sa hugo narodil, takze mala ale len na porod, no to bola uuuulava, nikdy na to nezabudnem, ja dost tazko rodim a fakt mi to pomohlo aj na tu chvilu, nabrala som sil.

kala
7. dec 2006

palvinka , mel to s tým plateným je tak že oni ti to potom povedia švagriná rodila u štefánikovej a po pôrode jej dala 2000 sk a ja som rodila u čecha ale mala som ho dohodnutého a tomu sme dali 5000sk

palvinka
7. dec 2006

no som zvedavá ako dopadnem, vôbec neviem do čoho idem, bojím, bojím ale už sa teším a bábetko 😵 .

kala
7. dec 2006

palvinka neboj sa oni ti epi dajú aj mne ju dali a ani som nevedela len zrazu tlaky ako sviňa ale aspoň to všetko zrýchlilo veď môj pôrod trval zo všetkým 3 20 min.

melory
autor
7. dec 2006

pavlinka je to jeden den a babo na cely zivot.

palvinka
7. dec 2006

kala a bola švagriná s dr. spokojná? Rodila normálne alebo sekcia?

kala
7. dec 2006

bola spokojná rodila normálne on k necj chodí aj stále na kontroly a inak štefániková bola aj pri mne a každý deň ma chodila pozerať je super doktorka žiadna nerva ale pohoďáčka a srandistka

palvinka
7. dec 2006

ja k nej už teraz chodím aj mne sa zdá v pohode ale nevedela som aká je pri klasickom pôrode, lebo tá kamarátka mala cisárky.

dancavranca
8. dec 2006

ahojte,ja som tiež z tt a termin mam 02.01.Tiež sa pokušam vybaviť si Štefanikovu lebo myslim si že najviac len o nej sa hovori.Samozrejme zatial som počula iba v dobrom.Tak sa všetky držte

palvinka
8. dec 2006

jej danca to budeme mať skoro rovnako staré bábetká 🙂 .

dancavranca
9. dec 2006

palvinka a kedy maš termin?aby pani dr stihala haha

mitinka
9. dec 2006

stefanikova je super len skoda ze ked zena rodi ako to bolo pri mne a to len asistovala mojmu dr.je hrozne nervozna a dokaze vas rozhadzat a potom som cely cas plakala aky pristup ma a ani moja dr.neni!!moj muz by vam o tom povedal ten jej tam potom vynadal aby ma nechala na pokoj az potom zistila ze on je moj muz lebo prisiel z roboty a on robi na anestezii ona si myslela ze je tam normalna nova sestra!!!ja osobne s nou nemam dobre skusenosti.je super da sa s nou ale akonahle dojde k porodu nevie co skor ma toho moc!!!

palvinka
9. dec 2006

danca termín mám 13.12. ale na pôrod sa necítim, takže možno to bude neskôr.

palvinka
9. dec 2006

mitinka ako Ťa rozhadzala, čo Ti nadávala alebo čo, ja vôbec nemám predstavu aké to tam bude.

melory
autor
9. dec 2006

pavlinka tusim ta mitinka prekvapila 😔

palvinka
9. dec 2006

ani by som nepovedala že prekvapila, ale čím mám bližšie k termínu (dnes 4 dni) tak sa toho čoraz viac obávam. Preto som on nej chcela vedieť ako sa chovala aby som bola pripravená na všetko. Doteraz čo som čítala príspevky aj na iných fórach tak na tú dr. žiadne negatíva.

melory
autor
9. dec 2006

to je velmi individualne, ako sa zobudi, ci si sadne so sestrou, ci je porod lahky, alebo vidi kompilkacie, ci ju neboli brucho 😀
nemas sa coho bat.

palvinka
9. dec 2006

tak to dúfam, že sa dobre zobudí, že si so sestrou stihne aj kávičku vypiť a že ju nebude bolieť brucho 😀, ale báť sa bojím aj tak, už keď to bude za mnou tak budem hovoriť že sa to dá ako všetky ktoré už porodili ale jednoducho teraz neviem do čoho idem, ale hlavne sa bojím aby sa pri pôrode nič nestalo bábetku.

melory
autor
9. dec 2006

ja som sa nebala vobec, bola som total hrdina, ale ked mi odtiekla plodova voda zacal sa mi triast hlah 😉

dancavranca
9. dec 2006

Baby nejako bolo nejako bude.každá z nás si to musí vytrpieť.Len aby sa nam narodili zdravé a krásne detičky a my už nejako zabojujeme.(Teraz sa mi hovorí som zvedavá ako sa budem potom chovať keď budem v úzkych),Musime byť silné Vela zdaru

melory
autor
9. dec 2006

danca cakas babo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre