Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
22. sep 2010

@gabuliik veď to , že s tým nič nespravím... Ale nevadí na každého raz dôjde 😉

@irsina83 samozrejme, že áno.

@stankatt tak si aspoň zajtra trochu oddýchneš

Baby som nervózna, švagrinka je už v pôrodnici, už má aj klystýr za sebou a ďalšiu vyvolávačku...

stankatt
22. sep 2010

@marcelkatt moja ale len trosku... potrebujem dovolenkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝 😝 😝

@irsina83 jasne :D
@vladkaz1 no ako sa ma mala? a v skolke uz OK?

marcelkatt
22. sep 2010

Máme Nelinku na svete, 49cm a 3200g mamička aj neterka sú v poriadku 🙂

stankatt
22. sep 2010

@marcelkatt gratulujeme :DDDD

gabuliik
22. sep 2010

@marcelkatt, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ..... 🙂 Pekné miery ...

@irsina83, vitaj medzi nami .... odkial si?

irsina83
22. sep 2010

@marcelkatt moja aly ty si nam zdrhla z nasej temy 😠 😝 ;-D ako sa mavate s drobcekom??
@gabuliik dakujem za privitanie....

marcelkatt
22. sep 2010

@irsina83 mojko ja ako kedy zavítam raz sem, potom do snažiliek a potom do decembroviek.... Máme sa dobre celkom moja a čo vy?

@stankatt
@gabuliik Ďakujeme!!!!!

irsina83
22. sep 2010

@marcelkatt ale v pohode 😀 ako sa citis??? uz sa asi pekne gulas 😀 o chvilu tu mame drobceka 😀
@stankatt o dva tyzdne budeme byvat na kamenej ceste ;D

marcelkatt
22. sep 2010

@irsina83 no práveže ešte donedávna mi nik neveril, že v decembri rodím. Konečne vykuklo bruško, pribrala som 2,5 kg a to som začala 8 mesiac. Ale už sa cítim oveľa lepšie.

chichaa
22. sep 2010

@stankatt Díky! a ako sa jej tam páči? a tebe sa ako pozdávajú? Koľko mala tvoja malá, keď si ju tam dala?

lucyso
22. sep 2010

marcelkatt, tak super, uz teda mate na svete mali Nelinku 🙂! srdecne gratulujem, prajem vela mliecka a vela sil....
ja som mala dnes nejaky extremovy den... Livia sa bud strasne smiala, alebo strasne plakala... normalne dva extremy, tak som ohucana.. k tomu mam zlu naladu, tak si pojdem asi radsej lahnut... no dnesny den bol teda u mna taky nejaky na figu....
Dufam, ze vy ste mali ovela lepsi..
tak ja idem, prajem dobru nocku🙂

marcelkatt
22. sep 2010

@lucyso ďakujeme moja. A zajtra lepšiu náladu a krajší dník.

vladkaz1
23. sep 2010

jee a ja sa dozviem posledna macka ?????? 😅 Srdecne gratulujeme Katke, Stankovi ,hlavne zdravicka a mliecka prajeme mamicke a babatku 😵 😵

katrin21
23. sep 2010

ahojte , trocha vam sem kuknem 🙂 isrina, a kde na kamennej budete byvat? my budeme v Bielom kostole🙂

marcelkatt uz porodila???? 😅 tak gratulujem!!moja rodacka🙂

katrin21
23. sep 2010

som asi mimo, co?? ved ona ma mat chalana, tak kto je natalka? 😅 😕

katrin21
23. sep 2010

jaj, uz som nasla, to je neter. sorrry.... tak gratulujem aj tak 🙂 a uz koncim so samomluvou 🙂

marcelkatt
23. sep 2010

@lucyso
@katrin21 Ďakujeme

@vladkaz1 moja včera si tu asi už nebola, narodila sa večer a ani na FB a skype som Ťa nevidela.

Už máme s Erikom preventívku za sebou, všetko v poriadku, vraj je šikovnejší na svoj vek, pekne pomenoval tvary, farby, čísla... Len zrak mu neskontrolovala, lebo sa zaťal a nič im potom nepovedal. Ale to neriešim predsa každé dieťa vyniká v niečom inom. No má ploché nohy, ideme na ortopédiu. No neviem načo, keď to je vraj dedičné, mám aj ja aj mm ploché nohy, či mu ortopéd pomôže. Len zas behačky budem mať.

gabuliik
23. sep 2010

Ahojte.
@marcelkatt, super,že je všetko ok a Erik je šikulka ... 🙂 No a tomu ortopedovi ťa poslala preto,lebo mu tam dajú asi vložky do topánok ...

marcelkatt
23. sep 2010

@gabuliik no a hádam ma nezjazdí za obuv akú nosí? Nemá šuvix, no ortopedické asi nie sú.

lucyso
23. sep 2010

Ahojte dievčence,
Dnes má moja dcérenka presne 6 mesiacov🙂), aj by som chcela aby sa ten čas aspoň spomalil.... strašne rýchlo to uteká🙂))

gabuliik
23. sep 2010

@marcelkatt,no to ťa asi nezvozí ,ale odteraz asi len ortopedické.Ja si na to dávam pozor,aby to malo klenbu ... Ešte nemali také topánky aby boli bez nej.Je pravda,že zimné sa zhánajú horšie s nou,ale dá sa nájsť.

@lucyso, gratulujeme ... no niekedy by som chcela aj ja aby sa to spomalilo.Ved malého som si ani neužila kým bol bábo ...

marcelkatt
23. sep 2010

@gabuliik my sme zimné mali iba s klenbou, aj sandálky na leto. Len tenisky tú klenbu asi nemajú, tie má adidas a neviem teda. No čo budeme tie vložky dávať, hádam to pomôže.

marcelkatt
23. sep 2010

@lucyso blahoželáme k prvému polrôčku 🙂 a prajeme naďalej len všetko dobré 😉

bubadlo27
23. sep 2010

@marcelkatt maci, my sme si dnes boli pre vlozky ortopedicke, aj sofia ma ploche nohy po tatovi, vsak 90 % deti ma ploche nohy do 2 , 2,5 roka, si myslim ze to jej len dalsi novodoby biznis ☹
vlozky sa mi nezmestia ani do jednych topanok co ma, tak ze vraj mozes z nich odstrihnut ako su place, tak aby mala aspon v teniskach.
ja som to nejako neriesila, lebo stale mali nejake topanky, bud z medy, alebo potom tenisky znackove, a tie zas nemali obute cely den. uvidim ci toto k niecomu bude, mi kazala ze na zaciatku nosit len 20 minut, uvidim

marcelkatt
23. sep 2010

@bubadlo27 no som fakt zvedavá, lebo fakt ani my nekupujem obov nejak šuviksnú, ale buď to značkové tenisky, alebo obuv z protetiky.

stankatt
23. sep 2010

@chichaa no malej sa paci:D a mne tiez, malu ked berem tak je vyjasena a vysmiata 😀 ... jedina nevyhoda su tie choroby, ale tym si musia prejst- skor ci neskor, v jasliach alebo v skolke... len je toho dost, kedze ja som z roboty unavena a ona z jasli vyspinkana, napapana a plna energie 😀 , Som spokojna a Mon si super zvykla, sestricky su tam v pohode :D. A medzi detmi je jej proste dobre 🙂

stankatt
23. sep 2010

@lucyso gratulacie k polrociku :D

irsina83
23. sep 2010

@marcelkatt jej to si malicko pribrala ale to je dobre aspon ti to nesposobuje zdravotne obtiaze 🙂

marcelkatt
23. sep 2010

@irsina83 no nemám žiadne problémy, ktoré by mi nejak vadili, konečne sa cítim lepšie. Ako zle sa mi dýcha dosť a bývam unavená, ale to je bežné v tomto trimestri už zrejme. Najhoršie obdobie sme mali od 12tt do 21tt. Potom už bolo fajn.

chichaa
24. sep 2010

@stankatt Tak to si ma potešila 🙂 že sa tam malej páči,...aj moja má strašne rada spoločnosť a deti a so mnou je často "nuda" 🙂 chorobami si prejde každé, takže to nie je záležitosť len jaslí...ja tam dám malú, keď bude mať rok a pol, tak dúfam, že nebude problém 😉 a vďaka za informácie 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre