Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
26. feb 2009

Ja som tu..... 😀

gabuliik
26. feb 2009

Ozaj,Stanka,už sedíte? A čo tie zuby? Malý sedí,ale ešte ho to občas hádže,snaží sa chodíť po štyroch,ale nejde mu to a veľmiiiiii ho to jeduje 😀 .Zubok máme jeden a vedla už vidím ďalší.....

zanetuska
26. feb 2009

velmi chvalia tu koznu na prednadrazi aj moja babka k nej chodi a je spokojna

zuzanikaaa
27. feb 2009

baby aj ja k nej chodievam, vola sa Konecna. Je celkom fajn.

stankatt
27. feb 2009

Gabi zubky nemame 😉 a sedime... este ju to sem tam hodi, tak som pre istotu pri nej, alebo ju davam do x landerovej vanicky 😀 dala som jej tam taku malu podusku, keby sa zaklonila, nahadzala som tam hracky a tam sa prehraaaaaaaaa aj 30 min. 😀 a viem ze odtial nevypadne.... mam to polozene na zemi...

macka7
27. feb 2009

ahojte 🙂

susan256
27. feb 2009

Dr. Urbanovu uz nemusite riesit...Tento tyzden zomrela ☹

elisam
27. feb 2009

Ahojte 😵 Zuzanikaaa, tvoja malá sa my stále na niekoho podobala a keď som si pozrela tvoj album, zistila som na koho. S tvojim mužom som chodila do školy a Zuzka sa na fotke naňho úplne podobá. Aj my asi pôjdeme ku Konečnej, lebo to máme najbližšie. Vďaka a pozdravuj doma.

zabkatt
27. feb 2009

babulky dáte nám svoj hlas? ďAKUJEME http://www.minibazar.sk/index.php?ids=sf2&c=1&i...

bebca
27. feb 2009

ahote kocky
poradite? doky na nozickach kazal balit nasiroko s 2 plienkami. ale nebude stacit pamperska a jedna plienka?
ked mu dam dve obycajne tak je precikany cely, aj kosielku . to nejako moc nesaju tie oby plienky

zabkatt
27. feb 2009

ja som dávala pampersku a jednu obyčajnú, úplne to podla mna stačí🙂))

mmona
27. feb 2009

niekedy nosili len pampersky niekedy som ich zabalila na široko podla toho aky boly a v šetko je tak ako ma byt.

elisam
27. feb 2009

my sme tiež dávali iba pampers a jednu obyčajnú,na noc a keď sme išli von,inak nie, lebo bolo horúco a malá sa jedovala

krtko.
27. feb 2009

nam kazal 3 plienky.tak som davala pampersku a 2 obycajne.a to som im nozicky davala do praveho uhla 😖

bebca
27. feb 2009

diky baby
tak budeme na pamperske a jednej obycajnej
a chodite aj s babetkami plavat? ja by som chcela zacat

krtko.
27. feb 2009

baby,neviete kedy bude ten maskarny?napisali ze daju nahradny termin ale akosi nikde nic nevidim ☹

basado
27. feb 2009

ja som tak isto davala pampersku a obyčajnu plienku. to by som musela asi stale prat 😀
krtko hovorili my že by mal byt tento tyžden ale neni som si 100 percent ista. zistím to a dam vediet 😵

zuzanikaaa
27. feb 2009

ja som davala uz v porodnici jednu pampersku a jednu bavlnenu plienku, ked sme prisli 1. raz na nozicky, dr. Pruzinec nam kazal davat pampersku a 2 bavlnene plienky, ale na papier napisal, ze je to v norme. Tak som jej to tak davala len na noc a ked sme isli von. Po 2. kontrole sme uz nemuseli balit na siroko vobec.

zuzanikaaa
27. feb 2009

jednu pampersku 🙂 som to napisala jak debo.. jasne ze nie dve 🙂

zuzanikaaa
27. feb 2009

elisam 🙂 a na zakladku ci na gympel alebo na zdravotku si s nim chodila? 🙂

bubadlo27
27. feb 2009

zuzka, ten tvoj MM je nejaky popularny 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanikaaa
27. feb 2009

no pozeraaam 🙂

bubadlo27
27. feb 2009

asi by si si mala davat pozor na neho 😀 😀 😉

zuzanikaaa
27. feb 2009

noooooo 😉

elisam
27. feb 2009

Na gympel.

bubadlo27
27. feb 2009

elisam, to si chodila na novy a potom prestahovany na Bottovu? lebo aj ja 😉

elisam
27. feb 2009

áno,ale teraz neviem, v ktorom ročníku sme sa sťahovali, či v 3 alebo 4

bubadlo27
27. feb 2009

tak potom mozno sj mns poznas 😉
mne sa zda ze sme sa stahovali v 3, ale na 100% som si neni ista 😕
inak ja som chodila do A 😉

gabuliik
27. feb 2009

Stanka,dneska bolo počasko podľa tvojho gusta 😉

elisam
27. feb 2009

Ja som chodila do D., tak sme potom asi rovnaký ročník 🙂 končila som v 98

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre