Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
15. jún 2009

tak asi ste uz pospali vsetky, idem aj ja 😉

vladkaz1
16. jún 2009

Bubi diki za info .. uvidim ja MMB som videla pekny pouzity za dobru cenu ale inak niektorym babam drbka predavaju ho darhsie nez co stoji v obchode 🙄

stankatt
16. jún 2009

cafte 🙂
tehu ved aj Monika zacala lozit az teraz a aj to tak tak selijak.... on zacne... a to bude radosti 🙂

tehulka4
16. jún 2009

nazdarek maminy...poslusne hlasim, ze noc bola hrozna..maly bol asi kazdu pol hodinu od nejakej pol 3 hore...tak som fajne nevyspata a nejaka podrazdena uz od rana..vcera bolo inak aj v noci strasne dusno, tak mozno aj preto bolo malemu tak nejak nanic..idem urobit malemu desiatu, ci take nieco, lebo to mame dnes vsetko akesi poposuvane...

zabkatt
16. jún 2009

ajoj aj ja sa pridávam do klubu nevyspatých. Malý sa mi posledne 3dni stále budí neviem čo je s ním a tehu nerob si vrásky ani nás ešte nechodí ani nelozí a ani v pávuku sedí tam jak buchta a pozerá sa navôkol 😀 😀 😀 sme radi že sedí a to má 10mesiacov preč 😀 😀 😀

lyongirl
16. jún 2009

Ahojte, ani mne neišlo včera prihlásiť, tak som sa nudila bez koňa 😀 . Večer som už nemala čas, lebo sme mali s MM debatu 😀 , samozrejme o kočíkoch. Už ma to štve, nikam sa s deckami nedostanem, skejt je na prd, zavadzia jak hovado a ešte je pokazený, stále mi nenapísali, ako to vyriešia. Nafotila som im to, tá pani, čo mi ho predávala je veľmi milá, ale musí to vyriešiť jej šéfka a tej to nejako trvá...
Tak som si včera vybrala na nete rok používaný dvojičkovský a dnes ho ideme mrknúť. Majú na nete nádherné kočíky, ale ja už do nich investovať nechcem, veď len pri Alexovi sme mali 3 a zostali sme pri prvom, ten je naj. A ten si aj zatiaľ nechám. Som zvedavá, aký bude ten, čo ho ideme pozrieť. Ešte neviem ako vyriešime výťah a "kamión v byte 😀 , lebo pivnicu máme malú a latkovú a v kočikárni sa to bojíme mať, ale to je vedľajšie. Hlavne, že budem môcť ísť aj do mesta a kde si zmyslím.

tehulka4
16. jún 2009

lyon, a aky typ si si vybrala?

lyongirl
16. jún 2009

tento:

http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-pre-sur...

len ja ho mám z inzerátu, lebo zas platiť za nový...ved vieš 😝 , a je aj v inej farbe

tehulka4
16. jún 2009

lyon, ved to je jasne...ked sa da kuopit pouzity a v dobrom stave tak hej...vyzera byt celkom fajn a nie je ani nejak extra tazky...

lyongirl
16. jún 2009

je ťažký, ale neviem, či by som lahší dvojkový zohnala. Veď môj Cam má 15 kg, takže čo už. Ináč volala som tej pani a pýtala sa, ako ho nosí po schodoch, či po kolieskach ako ja ten náš a ona že ho dvíha aj s mladším synom...tak neviem ako ho dvihne, ja si netrúfam. No veď bude sranda, keď pôjdeme von 😀

lyongirl
16. jún 2009

dnes ideme na poradňu, tak som zvedavá, koľko Rišeno váži, je taký baculo. Ideme sa pomaly chystať, pá, pá.

tehulka4
16. jún 2009

lyon, praveze sa mi zda na dvojkovy pomerne lahky..ved tie obycajne stvorkolky su okolo18-20kg... a drzime palceky..potom daj vediet ze koklo teda mate..🙂

tehulka4
16. jún 2009

baby, neviete nahopdou ci v tescu alebo v kauflande kupis syr čedar?

lyongirl
16. jún 2009

no už sme doma, boli by sme ajskôr, ale tata nás vymkol 😠
Malý má 6kg a očkovali ho do obidvoch nožičiek, tak plačkal, drobček môj. Som zvedavá, lebo sestrička hovorila, že z Prevenaru môže mať horúčky, tak sa tešíme...
Ten syr - netuším....

vladkaz1
16. jún 2009

Domi kocik v celku pekny ... 🙂
ja prave zas riesim ako sa dostat na postu na druzbe uz nestiha musim na hlavnu asi posziciam ten vozik nakupny a pojdem lebo moj strajkuje MM a nehcce mi to odniest .. no mohla som ho.. 😝

vladkaz1
16. jún 2009

cafte kocik som poslala po ceste pro baraku som stretla kamosku a bola taka ochotna ze nakazala MM nech ma odvezie takze uz cestuje lebo od 5 sa posielaju kociky zajtra ho ma pani doma... pohoda som spokojna za x lander sa mi este neozvala ... no asi to nedopadne dobre ... som nervozna dufam ze mi da aspon info...

tehulka4
16. jún 2009

vladi, bud v pohodke...je nieco preco mas pocit ze to nedopadne dobre?

vladkaz1
16. jún 2009

nie neni ale napisala mi ze ak bude mat kocik technicke zavady vrati ho spat .. nemal ale mala som s toho pocit ze si vymysli nejaku pakotinu preco ho vratit a ja jak blba s posty na postu chodim ,.... ińak bol super stav akurat menena ta rucka ale bola nova dana tak nema preco to ja mam taku povahu do kedy sa mi neozve tak som nervozna ved aj s tym slnecnikom som jaku paniku robila a ona ma vychvalila ze je na tisic perc. spokojna ze ako novy

tehulka4
16. jún 2009

jaaaj, no tak potom ty si v pohode, ale ona je nejaka divna...tak hadam je samozrejme ze ked nieco predavam, tak to nepredavam v nejakom biednom pokazenom stave...a kedy by jej mal prist? dnes?

bubadlo27
16. jún 2009

ahojte,
my sme mali nejaky cudny den, teda nie ze by som sa stazovala, ale maly mi spal od 12 15 do 15 15 😨
som ho chodila normalne nacuvat, ci zije 😀 zato sofia nespala skoro nic, ale musim ju poxvalit, ze cez den uz nemavame plienky a vlastne by nepotrebovala ani na noc, lebo rano mava suchu, ale sila zvyku mi nedovolila, ale mozno dnes vyskusam 😉

inak domi, na ten graco som pozerala aj ja, ale prave ma odradila ta hmotnost ☹ inak ten moj dvojickovsky vazi 9 kg a nezabudnite este vahu deti 😉 a mne sa zda niekedy aky tazky 😒

vladkaz1
16. jún 2009

ahojte prave mi volala ze je nad mieru spokojna a ja tolko stresu pre nic... 😀 takze uz cakam len na peniaze co pridu z posty za kolko pridu idem kupit malej koberec a ten britax juuuupi tesim sa...
Bubi no super mala je sikulka jaj keby moja chcela byt taka poslusna.. a nemat plienocky dnes sa popisala s centofixou a ma na tvary ciaru nejde to dole 😅 😔

zabkatt
16. jún 2009

ajojky tak malý už spinká o 7mej sme prišli z vonku dnes samé návštevy skrz hračky takže nebolo času na nič a teraz sa idem učiť lebo vo štvrtok mám jednu skúšku v piatok opravnú bŕŕŕŕ 😲

stankatt
16. jún 2009

Cafte, tak moja este robi v postielke indianka 😠 spat ani b....

tehulka4
16. jún 2009

taaaak a vyzera to ze konecne spime..dnes toho vela nenaspal.. 😠 tak dufam, ze tato noc bude lepsia kao ta vcerajsia..

stankatt
16. jún 2009

uz spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅

vladkaz1
16. jún 2009

moja sa pomne vala no dufam ze pojde spat,, inak som ko 😝 mam strasny den perny fakt ma to zmohlo ..

lyongirl
16. jún 2009

Ahojte 😉

Vladi to je super s kočíkmi, že sa ti tak darí...

My máme už kamión doma, som zvedavá, ako zas budem nadávať, keď sa budeme trepať von, je to o hubu, mne sa stále niečo nepáči, ale keď ma to nasere, tak ho predám 😀
Trošku obtiažne to bude s výťahom, teda dosť obtiažne, tak uvidíme. MM sa ledva natrepal, trvalo mu to aspoň 5 min. 😝

Bubi to máš super hmotnosť, lenže asi stál aj prachy a vieš, mne už je ľúto vyhadzovať. Dali sme za tento 200€ a sú k tomu nánožníky, fusakotaška/to musela pani dokúpiť/ a kryt proti dažďu.

Ináč som hotová, potím sa jak hovado a bolí ma hlava. Riško zaspal v lehátku, očkovali ho do obidvoch nožičiek, ale zatiaľ teplotu nemá, aj je kľudný, tak ešte som zvedavá, čo bude v noci.

tehulka4
16. jún 2009

vladi, asi najviaca to stresovanie ci sa jej bude ten kocik pacit alebo nie.. 😀

vladkaz1
16. jún 2009

ved este nekricte bohaca zajtra jej ma prist moon poradte kedy dojdu prachy z posty chcem ist nakupovat 😀 😀 ale aj moj tato mi povedal ze som riadna striga ze predam aj nemozne .. ale len stastie si myslim..
Domi hod foto 😉
tehu ja som mala normalne zaludocne prob. normalne tak som stresovala vazne! 😝 😔

bubadlo27
16. jún 2009

tak mne krpec este nespi, ja som akurat dovarila 😉
domi, stal kolko stal, ale bol novy a drazila som si ho na ebayi, takze keby som vam povedala cenu by ste neverila, mala som bohovske stastie, ale uz podla tychto skusenosti by som ani ja novy nekupovala 😉
a do vytahu ja sa s nim nenarvem, neviem ake mate vy vytahy, tak maleho nosim na rukach, mala pesi a ideme do kocikarne pre kocik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre