Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
6. júl 2009

no ved otras.. bleee
soplaci sa premiastnili na druhu stranu pod okna a zas robia bordel cigani a pustaju si dzamoro pentnicky no vickam do 10 tej a volam policajtov leze mi to na nervy .. tato mi povedal nech natrem lavicku s niecim hnusnym hahah 😀

zabkatt
6. júl 2009

vladi skús tiež tú pištol s guličkami, si to rozmyslia ked dostanú takú štiplavú do zadku🙂))
Tu pri týchto nepomáhajú kamene, ani oklasky z kukurice nič. Sú odolné a vôbec ich to nevyplaší 😒

basado
6. júl 2009

vladka aj ja by som volala policajtov, ved tam byvaju aj male deti čo oni asi nepochopia 😠
my sme tak mali rušno predvčerom, muzika na pumpe nahlas, hučali... 😠
a dneska nad ranom o 4 začali kosit travu...tak si vieš asi predstavit aka som vypana a to sa mi ešte Adko v noci vykotil z postele 😅

basado
6. júl 2009

alebo skus naplnit sačok z vodu 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
6. júl 2009

no to ma este nenapadlo ale nechcem aby mi roztrepali okno a este k tomu taky fetosi ja som sa snimi povadila uz x krat no skoro kazdy druhy den a oni jak natvrdly boha

zabkatt
6. júl 2009

babule prchám spať za malým som jak mechom uderená. Manžel išiel hýriť tak ja idem buvať pa

jevel
6. júl 2009

ahojte

vladka - môj muž bol včera so synom na Družbe na kupku a presne hovoril , že tam došli cigoši, že sa mu to tam zhnusilo , tak išli domov 😝

lulinak
6. júl 2009

Ahojte,už som tu dlho nebola.Vás dočítať neni ani možné. 🙂
Tak riešite mačky?NEZNÁŠAM ich a ten vreskot je katastrofa,nám tu ešte tuším v poslednej dobe neškrečali chvala bohu.

Mi máme zas urevané obdobie aj jedna aj druhá a dnes sme čakali na chirurgii tri hodiny s Miškou a na Lianku dnes spadla bočná stena poschodovej postele,lebo MM nedával akosi pozor.No skoro ma šlahlo chudátko moje malé,dosť čo jej stále robý zle Miška.Dnes nám priviezli poschodovú posteľ a MM tie dosky len tak oprel o stôl a krpatá to na seba prekotila.A Miška na tej chirurgii bola z palcom na nohe to jej zas MM nechtiac pri otváraní dverí narazil necht ešte v sobotu a začalo jej to hnisať a ten necht mala skoro celý odtrhnutý,len jej držal na kúsku ako vyrastá v tom mieste,no a ten rev.Necht zleze sám a vyrastie noví.

vladkaz1
6. júl 2009

no mozno som ho aj videla tvojho MM boli sme pri detskych bazenoch na lavicke 😀 je fesak ? tak som si ho urcite vsimla 😀 😀

jevel
6. júl 2009

vladka či je fešák 😀 , podľa toho ako sa to vezme. Len nebol pri detských bazénoch ale asi v tom vačšom, lebo malý už má 7 rokov. Inak je vysoký tmavý a potetovaný 😀

jevel
6. júl 2009

no a o hodne starší ako tvoj - podľa fotiek tvoj MM je mladé ucho 😉

vladkaz1
6. júl 2009

😀 no moj MM je ucho ja som od neho starsia hihi 😀 no som na zajacov a potom len frflem ze ani rozum ani nic .. ale nie moj sa o nas stara ale som tam by som ho nakopala 😀
No potetovany ? to by som si vsimla 😀 😅 taky tam nebol ani a cierny este k tomu pridem na navstevu 😀 😀 😀 hahahaha

jevel
6. júl 2009

no sa nečudujem, že si si nevšimla, je to iná veková kategoria 😀 😀

vladkaz1
6. júl 2009

😀 😀 oki nevadi , moj je riadny fesak teda 😀 juj sa mi moj MM dost paci ale skoda ze uz nehra hokej vtedy mal take svaly ani nie svaly jak pevne telo a zadok 😅

tehulka4
6. júl 2009

zeny, caute..ja mam dnes taky super den...maly mi huci odkedy od rana otvori opci..za cely den mi spi sotva hodinu aj to ked nascitam doobeda a poobede, ja som sa riadne dnes porezala..no hruuza...asi pojdem lahnut a spat nech am uz nioc nestretne..zajtra doobeda pojdem s malym na poradnu, tak som zvedava..

gabu, co ja viem..mozno niekoho naseriem, ale mne sa ona ako zena nepaci..saty mala vcelku pekne,a le co uz ked to nejak zlikviduje celkovy dojem..viem, ze sa hovori ze kazda nevesta je pekna, ale podla mna to nie je pravda..nbola nejak skareda,a le videla som aj krajsie nevesty..

zabi, zajtra sa zastavim, nech ti to tam nezavadzia...a foto musle hodim asi az zajtra, lebo nemozem najst kablik od mobilu...

jevel
7. júl 2009

ahojte
včera ma vytlačil od PC muž, tak som už nedošla.
vladka - tak to je krásne, že si stále paf zo svojho muža 😉 . koľko má rokov? lebo mne pripadá max 25.

tehulka aj ja som včera bola kúpiť ráno ten stan, možno ste tam boli v rovnakom čase.
my sme ho hneď odskúšali včera v Senci - keď som to rozbalila, tak som myslela , že to nezložím 😕 , ale podarilo sa 😅

macka7
7. júl 2009

ahojte lahko sa to stavia ten stan?

tehulka4
7. júl 2009

jevel, ja som bola v tom pri tescu.a okolo tristvrte na 8...inak ja som tiez chvilku nad tym maturovala, ale tak podarilo sa.. 😀

macka, jasne ide lahko, prvykrat je to tazsie ale uz druhykrat je to brnkacka.. 😉

zabkatt
7. júl 2009

babule a aká je voda v malom bazéne? Tu na slavii chcela by som dnes s malým vybehnúť. Lebo vo veľkom je hrozne studená tam malého nedám a malý?

vladkaz1
7. júl 2009

doba voda bola teplucka v malom ale vcera velmi sinava boli sme vo velkom a este ta mensina 😝
No Jevel mas pravdu 26 ma moj MM 😉 dobry odhad 😀 ale ja som neni o nic moc starsia len o rok 😀

macka7
7. júl 2009

zabka ides na slaviu? Ja tam stanku nemozem dostat ☹ Ideme na prechadzku asi na slaviu o 13:30

macka7
7. júl 2009

a vo velkom ja studena ale maly som ani nepozerala ci bol napusteny mala sa prechadzala v tej vode co je okolo bazena 🙂

stankatt
7. júl 2009

maci 😀

macka7
7. júl 2009

stanka zeeeeeee

zabkatt
7. júl 2009

ja chcem ísť tak za hodinku lebo poobede máme návštevu kto ide so mnou? 😀

stankatt
7. júl 2009

tak tak 😀 😎

macka7
7. júl 2009

zabka ukecaj stanku ze nech si da aspon nohavicky plavkove a bude v tricku a o jednej mozme tam byt 😀

zabkatt
7. júl 2009

stanka hybaj hajde ideme🙂))

macka7
7. júl 2009

stanka ides ? sak len na hodinku ja musim byt o 15tej doma

zabkatt
7. júl 2009

aj ja o 3tej máme návštevu🙂)) A aj tak má poobede pršať. Idem dať malému obed, veci mám zbalené tak ideme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre