Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
28. jún 2010

caute mamulky...🙂
ja som sa sem az tak vcera nejak poriadne nedostala...neviem preco, ale maly mi strasne neskroo zaspava...o 9 uz je v posteli a on strasi aj do pol 10, dokonca vcera este o nieco dlhsie, ale to som normalne zaspala skor ja ako on...nechapem..

vladka, pozerala som komodu..je vazne super...asi vyrazim do toho sconta aj ja aspon pozriet tu postel...a kde to sconto vobec je?

macka, tak zajtra sa vidime.. 😉 a co je moja na namesti?

marcelkatt
28. jún 2010

@tehulka4 neviem presne čo tam je, vraj niečo pre deti, dúfam, že nie nejaká blbosť. Jasné zajtra ráno sa vidíme, Robino si vzal dovolenku, tak pôjde s Erikom so mnou asi. Uvidíme... Mám domáci ultrazvuk, ešte sa len s tým učím, dá sa s tým počúvať čo sa deje v brušku, srdiečko, kopančeky a taktiež mám k tom u aj mikrofón a slúchadlá a môžem miminku priamo do bruška spievať, rozprávať sa a púšťať cd 🙂 V UK to stálo 50 libier, no ja to mám od sestry mojej...

lucyso
28. jún 2010

boze ja umriem.
to uz taketo vynalezy su??? sranda🙂).

marcelkatt
28. jún 2010

@lucyso veru kadečo vymyslia. Akože nie je to nutnosť, ale som rada, že to mám, hlavne pre tie mamičky, ktoré ešte necítia pohyby si môžu kontrolovať, či je mimi v poriadku.

vladkaz1
28. jún 2010

Ahojte no mam doupratovane ,idem robit palacinky a este dusit masko s ryzu nechce sa mi po pravde som hore od 3.45 a maly zaspal az o 11 tej 🙄 ,normalne ma rezu oci
macka super ,ze na teba segra mysli.. nepoznam to neviem moze to byt parada. 🙂
Tehu paci sa mi jasne je super ,mne sa jedine na nej nepaci tie cupliky na dveroch ,chcela som take v celkosti .. ved to si vymenim ,inak som si ju tak predstavovala.
Idem pokukat nejaku fritezu si chcem kupit a z vyplaty nahovaram MM v sconte som videla nadherny koberec do obyvky maly za 89 eur ... 🙂 dufam ze sa mi ho podari namotat hehe ...

vladkaz1
28. jún 2010

@lucyso ako dnes ? dakujem za pochvalu .

marcelkatt
28. jún 2010

@vladkaz1 držím palečky aby si namotala drahého 😉 Fritéza je super vec, hlavne v našich bytoch, keďže máme všetko na elektriku a takto to budeš mať rýchlo hotové. Ja si neviem vynachváliť, máme rotačnú, aby to nebolo v kuse v oleji a máme aj dobrý ventilček na samovypúšťanie. Teraz sú iste omnoho lepšie, my tú našu máme cez 4 roky, ale slúži dobre 🙂 i keď teraz som dlho nič vo frtéze nerobila.

No ideme sa s Erikom už naobedovať a pospinkať si, papa a pekný dník všetkým.

vladkaz1
28. jún 2010

@marcelkatt no len neviem co spravim s tym mojim v obyvke asi ho vysmerim bol hriesne drahy a stoji za ho.... neznasam ho ved vies 😀 nikdy si uz nekupim koberec s velkym chlpom ...
Fritezu kupim lacnejsiu nejaku nemusim mat extra zas vsetko predrazene ,celkom sa mi pozdava tato .. hodim link

lucyso
28. jún 2010

Marcelkatt, je to iste dobra vecicka. takto aj Erik moze pocut sestricku, alebo braceka, no nie?
mna dnes poraza, malej sa zas vyhodila ta ritulka. a ma ju viac cervenu. ja to uz zvdavam, zajtra sa spytam lekarky na to.

marcelkatt
28. jún 2010

@vladkaz1 moja ale veď aj táto je dobrá, čo chceš kúpiť. A cena tak akurát si myslím. 😉

@lucyso veď to počúva aj on a teší sa, on by chcel stále, no ja sa musím s tým naučiť robiť a rozoznávať zvuky z bruška 🙂

marcelkatt
28. jún 2010

Malý spí a ja zas papám, mávam niekedy všežravku a niekedy zas nejem dokopy nič. Zvláštne 😀

marcelkatt
28. jún 2010

@lucyso moja popýtaj sa na rovinu lekárky, povedz, že si skúšala už všeličo, neboj poradí Ti.

vladkaz1
28. jún 2010

Ja by som radila ten imazol .
macka ja mam chute az teraz ,v tehu som nemala ,sladke som nejedla za to teraz ,ked mi chyba energia tak zerem doslova sladke ...
Ja mam palacinky hotove,uz sme si aj s malu dali ,maly haja a mala isla prave hajat .
Dusim maso a ryzu uz mam .
Potom lahnem k nim .

marcelkatt
28. jún 2010

@vladkaz1 no ja som pri prvom tehu mala chute na sladké, doslova Erik bol palacinkové a zákuskové dieťa. Teraz nemám chute, ale jem menej sladkého. Slané vôbec nemusím. Ale konečne mám váhu ako pred otehotnením a už to hádam pôjde....

vladkaz1
28. jún 2010

moja tak to asi bude ten chlapec ,ale aj ked ja si stale myslim ze budete mat dievcatko 😵

marcelkatt
28. jún 2010

No všetci mi tvrdia chlapček, okrem Teba a Nikušky. Ja si myslím, že tiež chlapec. Neviem prečo, ale nejaký tušák. Ale nevadí, tak bude Patrik no 🙂 len nech šťastne donosím a porodím zdravé dieťatko.

marcelkatt
28. jún 2010

@vladkaz1 zajtra nám možno dr povie pohlavie, uvidíme, či bude dobre natočené, dnes som začala 5 mesiac.

tehulka4
28. jún 2010

no my sme konecne zaspali..vazne parada..to mi takto neskoro maly ze o 14:15 este nikdy nezaspal a to sme bolipo 13-tej uz v posteli, len vo vedlajsom vchdoe prerabaju tak starsne trieskajua akurat tam maly spi, tak sa mu nedalo zaspat... taka som nasr..a az no.. 😠 idem si este umyt balkon a najem sa..este esom enmala chut..

inak baby, a to sconto je kde?

vladi, skus si tu fritezu pozriet niekde na nete v nejakom eshope..ja tak vsetko kupujem...do nayu to idem okuknut kao to vyzera a ked to chcem tak si to najdem na nejakom eshope a tam si to objednam..obycajne to mavaju o dost lacnejsie nez v takych obchodoch...napr:
http://www.prva.sk/detail/eta-0172-90000/kk179d... 😉

marcelkatt
28. jún 2010

@tehulka4 my tak isto nakupujeme, vyjde to mnohokrát lacnejšie. popozeráme a objednáme z eshopu.
Sconto je tam, kde je Baumax. Vlastne smer na Zavar, tak na križovatke sa ide okolo Citroena ( Behr & Behr) cez nadjazd a za ním hneď doprava na prvý kruhový objazd, pri ktorom je Suzuki, je to v ľavo to už uvidíš.

marcelkatt
28. jún 2010

@marcelkatt nie som z TT, takže ja to dobre vysvetliť neviem....

zuzulik82
28. jún 2010

ahojte 🙂
marcelka velmi dobre si to vysvetlila aj ked nie si z tt 😉

vladkaz1
28. jún 2010

Jasne kocky ,pokukam este ved nehori ,ale co sa mi na tom strasne lubilo na oslave ze nic nezaprskane a omnoho lepsie vyprazene nez na panvici ,hranolky myslim a aj rezen a este ani taky smrad nebol po celom byte jak obvykle .
Macka teda leti to ved za chvilku budete rodit 🙂
zuzi ahoj 🙂
ja som etse nespala ,no cakam na mangela isiel kupit malinovky a pojdem do hajan ,nasi boli v ikei tak som si dala kupit taniere maju v akcii 🙂

zuzulik82
28. jún 2010

@vladkaz1 ked budu baby zachvilku rodit tak ja kedy 😀 ? tusim uz trosku zacinam mat obavy 😅

vladkaz1
28. jún 2010

@zuzulik82 ty este skorej no 😀
Vies ono sa to nezda ale cele tehu ti tak ubehne rychlo a potom na konci sa to vleceeeee 😝 ,aspon ja som mala taky pocit.
Inak moc si nevsimaj moje reci od 4 tej som nespala ,tak ledvaj kukam na notas 😅 ,tak sem tam aj trepem 😀

zuzulik82
28. jún 2010

radsej na to este nemyslim 😲
no mne sa to zo zaciatku strasne vlieklo, nestastna, ze ani brucho nebude....a teraz brucho vyskocilo a uz funim jak slonik a to grandfinale estelen dojde 😀 viem viem...bude horsie 😖
a zatial pises k veci na to ze si od stvrtej hore 😉 🙂

tehulka4
28. jún 2010

tak ze vam velmo pekne dakujem..pojdem tam kuknut, ale asi dnes nie..nece sa mi..balkon umyty a polievka vo mne..inak mi nejak prestalo chutit..teda cez den, zato vecer by som doslova zozrala aj slona.. 😀 a ja by osm uz rodilaaaa vo velkom..najskor som sa klasika teskala ze super tehula budem,a le terza...som staaaale unavena..tak cakam kedy konecne pride ta druha vlna, kedy budem mat energie za 10..🙂)

marcelkatt
28. jún 2010

@tehulka4 niet začo....
Hodím foto, ako aj Erik počúva bračeka, alebo sestričku.

lenkahrehusova
28. jún 2010

@marcelkatt tak to je super 🙂

lucyso
28. jún 2010

jeeej marcelka to je super.. a to sa erinko este len bude vytesovaj ked budes aspon v siedmom mesiaci. to budu kopance🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre