Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

kukona1
8. aug 2009

tak sa to už vyriešilo samé..o dvanástej sme ju viezli do nemocnice lebo už začala kakat krv..nechali si ju na infekčnom ☹

basado
8. aug 2009

kukona to mi je luto, ☹

basado
8. aug 2009

neboj dobre to dopadne, tam jej pomožu 😉

vladkaz1
8. aug 2009

skus soletky a kolu a hylak probitka do 2 dni je po hnacke dobre sme dorazili ale som grcala no porazi ma je mi zle baby ....vsetci sa smeju ale svagrina mi vravi ze som neni tehu ..ona ma taku auru ze to vie rozpoznat 😀

stankatt
8. aug 2009

cafte. no Vladi a preco ne? mozno si tehu 😉

gabuliik
8. aug 2009

Čaute.Kukona,tak to mi je ľúto.Prajem skoré uzdravenie.
My sme dooslavovali.Krpci mi zaspali až o deviatej 😝 .Hrúza.Torta bola fantastická.Foto hodím zajtra.

Vladka,ver mne.Si tehu .... 😀

vladkaz1
8. aug 2009

no baby tak som grcala zas tam o ceste naspat hnacka sme doma je mi stasne zajtra ideme na bukovu som zevdava ako sa budem drzat nejdem tam spat lebo to tam asi neznesiem .. uz nestiham kupit test MM chodi okolo mna jak po spickach staral sa dnes posielal ma spat cesta domov strach a hruza stali sme na 2 pumpach a mne zle...neviem svagrina a teta mi tvrdili ze mam cemer .. zjedla som trdelnik s chudti .. do slaka raz si chceme spravit predlzeny viikend a musime ist domov co by som s toho mala? ze by som tam grcala? MM sa fakt snazi nemozem povedat ani krive slovo .. bud mam nejaku crevnu hovadinu alebo som tehu nevadi v pondelok sa dozviem ale ja som presvedcena ze niesom.. to by som snad poznala ..

gabuliik
8. aug 2009

Vladi,tak držím palce nech to dobre dopadne 🙂 .
Inak,ja mávam čemer dosť často,ale negrcám.Len mi je ťažko a nemôžem sa vygrgať-pardón za to slovo. 😅

vladkaz1
8. aug 2009

chapes ale nemozem mat cemer tyzden ja grcam uz tyzden ... tak neviem .. 😝 😀

timotej
8. aug 2009

Vladka nemáš nejakú črevnú virozu? Prichádza do úvahy tehu? Teda používate ochranu alebo si dávate bacha?

vladkaz1
9. aug 2009

neviem je to dost mozne... ochranu nepouzivame pozro si ako tak davame takze moze to byt aj tehu .. dnes si kupim test nikam nejdeme v noci mo bolo zle som nam pokazila cely viikend a mrzi ma to ☹ lebo sme sa na to tesili

krtko.
9. aug 2009

vladi,muz by nieco o tom nevedel? 😀

vladkaz1
9. aug 2009

no vedel by jasne ale nahoda je blbec .. 😀
idem do lekarne, umyt sa podla mna je to nejaka chripka crevna a tak nedoliecena ... neviem nemam pocit ze som tehu pri malej som hned vedela ...a dokonca ma uz aj cela sus.. boli a neviem s coho asi som nieco dostala na tom kupalisku pojdem sa objednat dokimu ..aj to tak moze sediet lebo od kupka mi je zle .. pred tym mi nebolo ..a hnacku som nemala ..

marcelkatt
9. aug 2009

Ahoooojte, Vladka už od kedy Ťa posielam k dokimu? Možeš mať virozu a nakazíš aj Lucičku. Veď ja Ti malú hocikedy povarujem, neboj. Len sa daj doporiadku nech si čím skor fit moja. Vstavali sme o pol 10tej dnes po svadbe. Poviem vám baby, malý bol ako med. V kostole spal a na oslace sa vyjašil, potom spal od 9tej do 01dnej pri tom hluku. Vobec mu nevadilo že tam je silno hudba, kriku a rehotu... 🙂
Iné maminy boli nervozne zo svojich detí, potom ich dali opatrovať po rodinách, ja som rada, že my sme mali malého so sebou, že nebol jedovatý a pekne sa zahral, potancoval. Svadba bola taká celkom fajn, bolo asi 75-80 pozvaných, detí tam bolo vo veku od 10mesiacov do 4 rokov. spolu 6.
No a najkomickejšie asi bolo, ako si Erik moj malý cez celú sálu niesol šerblík a kričal maminka cikať... sa na nom smiali 🙂

marcelkatt
9. aug 2009

Ozaj Vladka do TT prídeme večer, neviem ešte čas, takže sa uvidíme asi zajtra. 🙂

vladkaz1
9. aug 2009

oki zlatko tak test som si spravila za 5 E dost drahy a negat. takze som neni tehu baby ,... musim ist dokimu .. nic sa neda robit ale MM povdal ze ja strasne malo pijem a ma pravdu ci to nebude s toho kava odvodnuje a ked malo pijem je mi na grc ☹ uz som sa tesila ze som tehu

jevel
9. aug 2009

ahojte

vladka - môžeš mať aj úpal, alebo ťa niekto uriekol 😀 🤐 (to srandujem na tému , čo proti urieknutiu 😉 )
samozrejme ti prajem nech si čo najskôr fit

vladkaz1
9. aug 2009

No asi ma niekto uriekol 🤐 viem o som hovoris upal nemam ... skor cemer ale nemozem ho mat prebpha uz 2 hy tyzden... no ve macka je somnou kazdy den a napr. nic mi neni vecer mi pride zle na grcku pot toci sa mi hlava ja som fakz myslela ze som tehu aj MM no test negat.neviem ..

lyongirl
9. aug 2009

vladi a nemáš to z vyčerpania? Ja to tak mávam a niekedy aj pár dní po sebe, keď som jednoducho dlho po večeroch hore, ráno vstávam s deckami a potom po pár dňoch sa to ukáže a trvá mi to aj niekoľko dní a sú to také príznaky ako máš ty...

vladkaz1
9. aug 2009

Domi ja fakt neviem ale som nafuknuta jak hovado brucho stiahnut nemozem idem s takym sudom , a tak mi chuti jest ako fakz potom pride zle priznaky tehu a niesom neviem ved pojdem dokimu no vycerpanie moze byt ale to by som vracala vyse tyzdna vzdy len vecer? alebo po obede? .... a stale by som spala .. v poslednej dobe ani neupraujem nic nerobim na viac lebo sa mi nechce nic sa mi nechce len sa mi zatoci hlava a lahnem si spim.. ☹
Vcera boris chodil okolo mna na spickach kolbuk dole musim ho pochvalit mal tam malu ja som len grcala a to som soferovala jaku cestu naspat to bolo horsie museli sme stat lebo ma prehnalo sama voda a normalne som pri TT zazmatkovala s volantom taky maly mikrospanok este ze mala spala a MM si sadol vedla mna a rozpraval mi keby bol satle taky mrzi ma ze som nam pokazila cely viikend a museli ist domov ☹

stankatt
9. aug 2009

Vladi, tak to bude nejaky virus 😠 chod zajtra dokymu. Uz nech ti je lepsie... alebo si tehu a test to este nezachytil 😉

vladkaz1
9. aug 2009

no neviem .. pojdem len zajtra nemam kam dat malu boris je od pol 2 rano v praci takze s malu sa nikam nedostanem poprosim macku nech mi povaruje malu toci sa mi zas hlava je to mozne? podla mna som tehu neni .. mam ist na gyndu? a co poviem? ze mi je zle? alebo mam ist obvodnem mam demovicku dufam ze ma nebude posielat aj vselide mozne inde lebo k nej ked idem tak skoncim v nemocnici 😝 ako na posledy

gabuliik
9. aug 2009

Čaute.Neviem Vladka.Ale asi by som šla aj k obvodnej aj na gyndu.Pre istotu.Inak,aby som ťa potešila.Ja som mala tiež také príznaky a neni to moc dávno,tak asi 3 mesiace dozadu.MM sa už bál a šiel mi kúpiť test a tiež bol negatívny.no a potom sme pátrali,že čo a ako a zistili sme ,že málo pijem.Fakt.Začala som lúchať vodu a potom sa to upravilo. 🙂

gabuliik
9. aug 2009

Baby,hodila som do albumu foto tej torty,tak mrknite 😉

vladkaz1
9. aug 2009

no ved aj mne to povedal moj ze strasne malo pijem a ma pravdu ale ja ked sa nalievam na silu tak mi je na grc neviem to vysvetlit .. a potom sa ti ulavilo?ked si vela pila?

gabuliik
9. aug 2009

Ano,trvalo to potom ešte asi dva,tri dni.Ale fakt som si dávala bacha na to koľko vypijem a dalo sa.Teraz zas na sebe cítim,že málo pijem.furt sa mi točí hlava.Môj MM to na mne nemá rád,že tak málo pijem vodu.Ale ked ja na to niekedy nemám ani čas..... ☹

zabkatt
9. aug 2009

ajojky tak už som späť 😀 bolo super ale stačilo. Malý bol totálne geniálny, neplakal, nebol nervozny, najlepšie to znášla, ja som už cesty bola unavená a on energie za 10tich. Aj my sme robili testík 😀

vladkaz1
9. aug 2009

gabi no to sa ani necudujem a kava este odvodnuje a ja kavu lubim teda nooo.. 😝
MM ta ma rad preto dava na teba pozor ...
zabka parada ze ste sa mali super ... 😵 😵 😵

bubadlo27
9. aug 2009

cavte,
vladi, chod aj k obvodnej aj na gyndu 😉
gabi, torta je krasna, si sikula, a musela byt aj mnam mnam 😝 😀
ja som neni taka sikovna na torty, mam tu blizko jednu znamu, co robila mne na svadbu krasnu aj chutnu, tak som dala hned aj krpcom k narodkam spravit torty, tak som zvedava ake budu
🙂
my nemame nic noveho, dnes sme boli na oslave mojho krsniatka, mala 12 a uz s nou puberta hadze no des 😠 🙂 inak sme jej kupili zehlicku na vlasy a bola taka stastna ze az -D 😀 😀

vladkaz1
9. aug 2009

Bubi ta posledna foto je fakt pekna ty mala a maly .. super ste tam .. no pojdem len si musim vybavit niekoho na varovku malej nemam kam dat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre