Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
26. máj 2009

ahojte, tak konenčne píšem aj ja, síce vás čítam, ale nejako som nemala chuť nič napísať.
K tomu monitoru dýchania - Alex tiež nedýchal a pípalo nám to, som rada, že také niečo existuje, aj keď veľa mamín povie, že ony by tie prachy za to nedali, ale čo je to necelých 4000 Sk za to, že mi žije dieťa? V podstate ma prvý monitor vyšiel na 800 Sk, pretože potom som ho predala a nový pre Riška ma stál okolo 2500 Sk a ten tiež predám....ja stále rozmýšlam v SK, sorry 😀
A vidím, že riešite postavu. Ja síce nie som buchta, ale poriadne ma štve to sádelko okolo pásu a brucha. Možno som fakt na smiech, ale ak je niekto zvyknutý, že má pekný chudučký pás, tak tiež ho štve ak tam má "mišelinku", takže by som ju chcela dať dole, ale to asi len brušákmi a mne sa nechcéééé 😝 . Ale dúfam, že postupne niečo zleze, zatiaľ som ešte krátko po pôrode a skoro žiadne gate nezapnem ☹ a ak áno, tak keď si sadnem nemôžem dýchať... 😒 . A mama mi hovorila, že tiež videla mladú babu, 2x takú ako ja a vôbec ju neštvalo, že mala brucho holé a bola jak mufin/to som odkukala od teba macka/. Tričko do pol pása, nohavice bedráče a ide sa, hlavne že bola spokojná ona.
Vladi, na tej samici som sa poriadne zasmiala.

A hlásim,že mi dnes prišli podprsenky, konenčéééé, tak sa teším. Len škoda, že som nepočkala s práčkou pol hodku, mohli sa prať.

macka7
26. máj 2009

ja nechcapem nejde mi zmensit fotka tak asi ju tam nedam 😠

stankatt
26. máj 2009

cafte, tak krpes spi, som tu 🙂))

stankatt
26. máj 2009

Vladi, mala si im jazyk vyplazit, kozam..... 😝

macka7
26. máj 2009

ja neviem ci mam spravit langose, alebo palacinky poradte 😉

vladkaz1
26. máj 2009

NO bolo mi to trapne som sa citila jak taky posledny pes... ale este som zdvihla hlavu a isla som..hrdo.. 😝
NAPR. moj manzel mi povie... nemas najlepsiu postavu ok ,ale pozri sa aku mas krastnu plet oci zuby ,to mi povedala aj kamoska ze co by dala za moju tvar...
a potom skonstatuje ano baba moze byt chuda mat peknu postavu, ale ked vypada do ksichtu strasne ani to jej nepomoze.. ta postava ku stastiu ..
takze ja depku nemam, ale budem spokojna ked schudnem aspon 5 kilo a uz nebudem frflat ...
U mna je podstatne ze spevnit tie sumky a budem spokojna len nemam cas nechce sa mi vcera som dosla total unavena som bola dara ze mi mala zaspala, som sa u sege vazila som sa a mam 74kg tak este tak 5 kilo

stankatt
26. máj 2009

maci aj aj
😀 😀 😀

vladkaz1
26. máj 2009

ja by som si dala palacinky mnam 😵 .. langose nechem ani vidiet 😀
Ja nevarim mam este gulas..

zabkatt
26. máj 2009

ja 65kg☹(( a mala som 49kg☹(( ajoj čo robkáte? Kedy to stretko? 😀

vladkaz1
26. máj 2009

Zbka ja som mala 48 😀 😀 jaj ale to este za slobodna.... ale uz som mala aj 86 😝
ja mam stitnu zlazu takze tak.... 😠

zabkatt
26. máj 2009

no neva hlavne že máme detičky zdravé nie? A kedy dáme kupko???? chi chi ja by som aj šla ale sa nezmestím do plaviek🙂))

vladkaz1
26. máj 2009

no ja na kupko nejdem ... urcite nie 😀 by som sa hambila , ale uz otvaraju aspon na druzbe zevraj

kubko
26. máj 2009

caute kocky, tak som uz konecne zistila kedy je v smoleniciach cesta rozpravkovym lesom sobotu 30.5 o 10.00

lyongirl
26. máj 2009

a 31.5. je v Kamenáči o 15:30, sa teším, pôjdeme ak na to nezabudnem...
no baby a poviem vám dobre že práčka prala a ja som podprdy neoprala, som naštvaná a neviem či na seba, alebo na koho, ale samozrejme na predávajúcu nie, ona za to nemôže. Tie podprdy sa mi zdajú iné, nejaké hrubé a veľké. Jednoducho tá prvá, čo mi bola malá sa mi zdala iná, neviem....idem ich predať...

vladkaz1
26. máj 2009

Domi no teda 😕 , uz nam prosli tie PULL little lab tak mrknite do albumiku su super uplne jemnucke a Lucke sa pacilo

gabuliik
26. máj 2009

Čaute baby!Tak dneska mám den totál na prd.Andrejko mi v noci plakal 2 hodky a už o 5tej ráno bol hore 😠 😠 😠 .O pol hodku sa zobudila aj Monika.Takže náš celý den bol uplakaný,umrnčaný a tak.Teraz navečer sme boli v záhrade,tam malý zjedol hlinu a potom v kupelni si odkusol z mydla ☹ .Mal ho nastarosti MM,ja som sprchovala Moniku.No čo už.Vygrckal to a straaaašne plakal.Ledva som ho uspala.Ani sa nenapapal.Takže čoskoro čakam budíček.

Inak do toho kamenáča ideme aj my 🙂 .Len dúfam,že nebude pršať,lebo od zajtra nehlásia bohvieaké počko.

vladkaz1
26. máj 2009

inak dnes je den svina mala bola zla jak cert ... tak sa predvadza herecka 😝 😅

bubadlo27
26. máj 2009

ahojte,
vladka dakujem 🙂
my den celkom OK 😉 , az nato ze som zobrala von len jeden kocik a ako na potvoru mala veeeelmi chcela spat celu cestu hucala ze ha ha ha ha, spinka, spinka mama 😀 , tak som malu vozila v kociku a maleho nosila na rukach 😠
a potom ze take 20 mesacne deti sa nekocikuju 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
26. máj 2009

nemas za co prosimtarado sa stalo 🙂 😉 , mala uz spi sama od seba dala som do albumu Lucku v novej plienocke tak mrknite ak chcete 😵

gabuliik
26. máj 2009

Ja som mrkla.Vyzerá to pekne 🙂 ,len či budeš spokojná ....

macka7
26. máj 2009

ahojte konecne som zmensila tu fotku pred tehu uz je v albume

vladkaz1
26. máj 2009

no uz jedny mame spokojna som ... ale dnes mi tieto nove precikala bola v nich dlho a zle som jej ich zapla takze chce to len cvik 🙂

gabuliik
26. máj 2009

Macka,kočka 😉

vladkaz1
26. máj 2009

no to teda je!!! 🙂 co porabate som akurat dovarila mala spi uz davo cakam ze bude aj stavat a cumim na ordinaciu zachvilu ide panelak 😀

gabuliik
26. máj 2009

Ja dneska nerobím nič.Duševne sa pripravujem na zajtrajšiu návštevu zubára 😀 😲 .Bojim,bojim.... 😅 Deti mi tiež už spia.Od 19tej,lebo ako som písala skoro vstávali.

vladkaz1
26. máj 2009

vsetkych koho stretavam bolia zuby alebo nieco maju so zubom.. aj mna bolela sanka som nemohla ani jest ale preslo mi to ,muz sa smial ze je aspon doma ticho 😀

gabuliik
26. máj 2009

Mna nebolí nič,idem na preventívku,ale môj zubár si vždy niečo nájde čo vyvrtá.A to ma na nom štve.... 😠
Keby sánka bolela mna,aj tak by som ticho nebola.Ja kecám vždy a všade 😀 😀 😀

bubadlo27
26. máj 2009

gabullik, pozdrav racika 😀
ja idem 11.6, som mala veeela kazov a presne on vzdy nieco najde 😠

vladkaz1
26. máj 2009

no neviem ja kecam tiez fut mi huba ide ale keby si nemohla otvorit ani pusu tak by sa nedalo 😉

bubadlo27
26. máj 2009

baby, taak som nasrata, doniesli nam vyuctovanie za byt a samozrejme nedoplatok 😠 😠
mam skvely tyzden, same prachy 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre