Zazmluvnenie pôrodníka a asistentky pôrodnici Bory

7. jan 2024

Ahojte, zaujíma ma názor žien, ktoré plánujú rodiť na Boroch, či je pre vas akceptovateľné zaplatiť za zazmluvnenie pôrodníka 1300 € a za zazmluvnenie pôrodnej asistentky 800 €? Alebo, či vám to príde totálne prehnané?

pribinak
7. jan 2024

Tak tam sa registrujú baby, ktoré nemajú finančne limity, čiže dať 2litre nie je pre nich žiadny problém
Hľadajú iné benefity

petamich
7. jan 2024

@pribinak preco by sa tam registrovali take baby? rodili mi tam dve kamosky a tie teda financne limity maju 🙂 ved sa tam za nic neplati, deklaruju, ze kazdy porodnik a PA su okej, takze ak napriek tomu chce niekto zazmluvnit 🤷‍♀️

petamich
7. jan 2024

je to sukromna nemocnica, poplatky si urcuju sami - ja osobne by som zrovna v Boroch vobec necitila potrebu si kohokolvek zazmluvnovat a ak ano, nuz tak si zaplatis

pribinak
7. jan 2024

@petamich ešte raz, ja som sa vyjadrila k tomu, že niekto si chce zazmkuvnit aj aisistentku a aj lekára

Niekto nie

gejb
7. jan 2024

Mne to nepríde prehnane. Môžu si dat cenu akú chcú.
Zazmluvnit si neplánujem nikoho, lekárov ani asistentky ktoré tam pracujú nepoznám takže je mi jedno koho vychytam.

majlo1234
7. jan 2024

Ja nevidim dovod. Da sa povedat, ze mam rovnaku doveru ku vsetkym 😂 zazmluvnila by som si mozno v pripade, ze by bol porodnik aj moj gynekolog a teda poznal cele moje tehotenstvo. Ale to nie je noj pripad takze neplanujem

martinaju
1. feb 2024

Je to preto aby mamicky od toho odradili inak nepoatis v tej porodnici nic. Ja som mala zazmluvneneho lekara a isla by som do toho znova. Osobne som bola nadmieru spokojna. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre