Máte skúsenosti Europe Money Fundament s.r.o?

kamilenko7
19. jan 2016

Ahojte potrebujem poradiť poznáte tuto firmu poziciava peniaze ale chce dopredu zaplatiť poplatky plus prvu splátku mne to vyralali na 3p5 eur kde mam zaruku ze mi potom peniaze pošlú prosim o info moc Ďakujem

stary_ujco
20. jan 2016

Záruku mas jedinú. Že tých 305 eur už nikdy neuvidis. To kde sme, aby si pri pôžičke platila vopred. Veď keď chceš požičať, tak asi peniaze nemáš.
Je to rovnaká zlofejina, ako platiť vopred za sprostredkovanie práce.

mawka
20. jan 2016

uplne zaujimave je, ze ludia potrebuju pozicat, ale nemaju problem vopred dat 305 eur. tak ked mas 305 eur, tak ich daj tam, kde ich dat potrebujes alebo ich rozmnoz.
www.branitsaoplati.sk tam si precitaj pribehy ludi. stranku zriadilo ministerstvo spravodlivosti.

cisko39
20. jan 2016

nepoznám tú firmu a určite by som do toho nešiel

moni244
20. jan 2016

Dnes su fakt ludia asi nesvojpravny a nevedia pouzivat rozum, toto tak zavana podvodom, ze az, pri potrebe pozicky davam najpr 305 eur, fakt riadna blbost

klaresz1
22. mar 2016

Prosim vas maju taky clovek kto uz vyplatila vopred a peniaz nevidi ten europa money fundamend s.r.o firmy?a ked vyplatil si co povedaju kedy poslaju oni peniaz?a ked ne vyplatiz vopred zmluva je zrusene automaticke

miki293
7. apr 2016

aj ja by som chcel o nich vediet viac.Dajte info.Dakujem.

janka2501
8. apr 2016

Podvodna firma ktora nema na Slovensku ziadnu registraciu. Asi pred tyzdnom to bolo v spravach.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adkahrinkanicovahomzova
16. jún 2016

neverte im,mam skusenosti a smrtelne vazne to pisem,su to len vymahaci penazi,vy od nich nikdy nic nedostanete,aj ked odstupite od zmluvy,nevratia vam ani to,co pisu v zmluve,velki klamari a podvodnici,verte mi