Hľadám doučovanie nemčiny cez skype

elizabeth88
20. júl 2019

Ahoji te.Som maminka na rodicovskom,este mi ostava rok a pol,kym pojdeme do skolky a doteraz nebolo mozne mi nejak si zdokonalit nemcinu,co by som chcela,lebo v buducnosti uvazujem aj o praci v nemecky hovoriacej krajine.Nema mi velmi kto postrazit,tak premyslam nad nemcinou cez skype a pekne prosim,ak mate skusenosti,kde,v ktorom kurze a vobec ako sa co najefektivnejsie zdokonalit v nemcine.Moja uroven nemciny je taky pokrocilejsi zaciatocnik,🙂,tym,ze som ju doteraz takmer nepouzivala od maturity.No samozrejme slovom aj pismom,zvladnuta gramatika aj konverzacia,ak mate mozno aj nejake linky na nemecke texty,konverzacie,nech si vytvorim to nemecke prostredie...Dakujem krasne.Pekny den.

elizabeth88
autor
20. júl 2019

@elizabeth88 Budem velmi vdacna za kazdu jednu radu.Naucit sa jazyk len tak doma nie je asi uplne jednoduche.

gumkac19
20. júl 2019

@elizabeth88 skuste https://www.doucma.sk
ja som takto vyuzivala anglinu cez skype

elizabeth88
autor
20. júl 2019

@gumkac19 Dakujem,skusim.

sapetka
20. júl 2019

lernen mit maria (Daj do google a vybehne ti tam vela videi s nou. Ma aj na fb stranku kde si mozes sj gramatiku cvicit)

renate43
20. júl 2019

Síce nemám gramatiku perfektnú ale bývam v rakúsku a mám priateľa Rakúšaka takže umna doma len po nemecký. Keď to pomôže a chcete môžme pár krát pokecať po nemecký 😉 ale dopredu upozorňujem niekedy rozprávam rakúskym prízvukom 😂

elizabeth88
autor
21. júl 2019

@renate43 super,to by sme sa mohli dohodnut a prizvuk o.k.:grinning:

elizabeth88
autor
21. júl 2019

@sapetka Dakujem,skusim aj to.

aliah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketrint
28. aug 2019

My mame cez firmu jazyky cez Berlitz, mame taky kurz, ze raz do tyzdna osobne s ucitelkou a potom 2x Skype lekcie s native lektorom. Skus vyzistit, mozno vedia poskytnut aj cisto len Skype lekcie. Ucitelia su overeni, to si zabezpecuju sami, vies sa spolahnut. U nas to je tak, ze cez rezervovaci system si vies dat hodinu s hocijakym lektorom (ak Ti jeden nesadne, alebo chces pocut rozne prizvuky/teplo reci/styl).

vinetuu
4. sep 2019

Mam kontakt na ucitelku, keby si este mala zaujem. uci cez skype ....

elizabeth88
autor
7. sep 2019

@vinetuu
@ketrint Dakujem pekne.

misicka294
2. júl 2020

@elizabeth88 Pekný večer želám. Som absolventkou prvého stupňa vysokoškolského štúdia v odbore nemecký jazyk a kultúra prekladateľstvo tlmočníctvo.
Doučujem nemecký jazyk. Možnosť doučovania je aj cez Skype messenger a WhatsApp.v prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom správy. Cena za hodinu dohodou. Ďakujem. 🙂

misicka294
2. júl 2020

@elizabeth88 Pekný večer želám. Som absolventkou prvého stupňa vysokoškolského štúdia v odbore nemecký jazyk a kultúra prekladateľstvo tlmočníctvo.
Doučujem nemecký jazyk. Možnosť doučovania je aj cez Skype messenger a WhatsApp.v prípade záujmu ma prosím kontaktujte . Cena za hodinu dohodou. Ďakujem. 🙂

ivannavi123
1. nov 2021

@misicka294 Ahoj, stále platia tie doučovania?

klau95
29. jan 2022

@misicka294 zdravím🙂 já by som sa chcela opýtať videla som že si písala že máš ukončený prvý stupeň nemecký jazyk a kultúra, chcela by som sa opýtať kde si študovala a či je to veľmi náročné? Ďakujem, dúfam že nevadí že tykám🙂

biibiana
7. jún 2022

@renate43 Ahoj, tvoja ponuka este plati? 😀 🤦‍♀️