Ako si zjednodušiť umývanie podláh?

21. okt 2023

Ahojte. Naozaj neznášam umývať podlahy handrou a mopom. Nemáte nejakú vychytávku? Nejaký prístroj alebo čo ja viem čo ešte existuje? 😄

lenuska9999
21. okt 2023

Parný mop

ahhola
21. okt 2023

Už mop je vychytavka, ako jednoduchšie by si to ešte chcela?
Ja pamätám sudruzky upratovačky, ako zmyvali podlahu v škole, navinutie hnusnej handry na znetak s chlpmi... 😄
Inak ja nám mop taky bezdotykový, prepláchnem vo vedre a vyzmyka sa to v priehradke vtlačením tam. Ohromný vynález, sú to také mopove handry s cvockami.

martinkatinka
21. okt 2023

Vileda je parada 😉

miadi
21. okt 2023

Swiffer ale mop aj tak cisti najlepsie.

doriiis
21. okt 2023

Táto otázka padla v dobe,keď existujú mopy,ktorých sa netreba ani dotknúť,zmykas ich nohou,alebo jedným pohybom zápästia.A v dobe,keď nám po dome behajú automatické mopy,vysávače a kosačky😂

victory7897
21. okt 2023

Ja mám vysávač 2v 1 , dole dávaš nasadu s vodou plus handrička prilepena ,vysávaš a zároveň zmyvaš ,keď sa mi nechce s mopom je to pomoc celkovo

autor
21. okt 2023

@victory7897
Pošleš mi Prosim aký je to vysávač? 🥰 kľudne screenshot

marcellka32
21. okt 2023

@martinkatinka ktorý vileda

autor
21. okt 2023

@miadi máte ho? A je dobrý? 🙂)

autor
21. okt 2023

@lenuska9999 máte ho? A ktorý je dobrý?

viestta
21. okt 2023

Dobry mop je to najlepsie co vymysleli. Alebo potom parny vysavac, len to uz je v trojcifernych sumach

autor
21. okt 2023

@viestta a vy ktorý odporúčate? 🙂)

yvanielka
21. okt 2023

Máme tento vysávač plus mop, každú deň ho používam, raz za týždeň ale prebehnem aj klasika Leifheit mopom

viestta
21. okt 2023

nmam ziadny, 350€ som nebola ochotna investovat. Mam obycajnu strapcovu viledu so zmykacim vedrom

miadi
21. okt 2023

Mame je dobry len Musis stale kupovat tie cistiace vlozky alebo ako to nazvat. Je to rychlejsie ako s mopom raz dva.. na lino a dlazbu super ale na drevenej podlahe mam na boso lepsi pocit ked je umyta mopom . Vizualne to vyzera rovnako ciste,

autor
21. okt 2023

@miadi a kupujete ich cez net alebo sa dá aj niekde v predajni? 🙂)

cafelatte
21. okt 2023

Robotický mop a vysávač, 2 v 1, spokojnost

victory7897
21. okt 2023

Tento ♥️

victory7897
21. okt 2023

prvé čo som našla som fotila, ale je určite aj lacnejší ako tu na Kaufland stránke

bluemoon24
21. okt 2023

@miadi a neprijde ti, ze ty mokre nic nevydrzi? Mi to totiz vzdycky vyjde tak na jeden pokoj a pak musim menit, coz se mi na dome dost prodrazi 😅 tak pouzivam jen do koupelky. Po swiffer prachovce byl mop docela zklamanim.

miadi
21. okt 2023

@bluemoon24 Ja nemam tie mokre tie mà svokor a to ked unho umyvam tak mrte vela ich miniem . Ja mam take suche a strieka vodu z nadrzky z tyce

bluemoon24
21. okt 2023

@miadi aha, nevedela jsem ze existuje vice typu swiffer mopu 🤦🏻‍♀️ obabrala jsem se :D

petra92
21. okt 2023

Mam iromba combo ale aj tak si najlepšie umyjem normálne s mopom, mam pocit väčšej čistoty aj keď na oko je to umyté rovnako 🤷‍♀️

kandelabra
21. okt 2023

Mam viledu 1.2 spray, nadrzka v rucke, mechanicky sprej, handra na spodu sa len vymeni a preperie. Na nejake vacsie cistenie to nie je, ale na kazdodennu udrzbu super.

lenuska9999
22. okt 2023

Mali sme ešte v rodičovskom taký z Lidlu. Bielo zelený. Bol dobrý, nenechával podlahu veľmi mokrú, naozaj len parou prešiel. Teraz mám tyčový vysávač Sencor All in one, je k tomu ešte taký vysávač na mokré umývanie, ale veľmi s ním nie som spokojná a to som zaň dala 400 eur.

nixie144
22. okt 2023

Roborock 5 👍

h2
22. okt 2023

A prečo umývaš handrou a mopom? Ja mám robotický vysávač s mopom, ale používam ho len ako vysávač. Povysáva, potom zoberiem mop, má návlek, čiže žiadna handra, a za pár minút zotriem podlahy, nevidím v tom žiadny problém.