Čistenie žalúzií

15. nov 2023

Prosím dajte tipy na jednoduchšie čistenie lebo už má z toho porazí čistiť žalúzie po celom dome 😃

romi2706
15. nov 2023

Zavolať si firmu ktorá to urobí 😃

tribratri
15. nov 2023

mame doma taketo volaco, je to lepsie ako nic

merlinja
15. nov 2023

@tribratri a pomáha to? Ja som z tých mojich už zhrozená. Časti ktoré sú voľné sú v pohode, ale ti čo sa prekrývajú - otras. Keď si dám okuliare a je denné svetlo som zhrozená.

simca06022011
15. nov 2023

ja som mala len v byte ale teda... hlavne kuchynske a spalnove, kde bolo vlhko a nalepilo sa na to vsetko.. ja som normlane chytila mokru spongiu napenenu cisticom a umyla to, zjednej druhej strany a potom do sucha. Ale fakt som to robila raz do roka. Potom som to radsej castejsie riesila swifterom :DDD ale olepene aj tak som musela riadne umyt
POTOM sme ich vyhodili. CO bolo moje najlepsie rozhodnutie :DDD

joannita
15. nov 2023

Normalne zaluzie zatiahnem a dokladne prejdem mokrou handrou horizintalne aj vertikalne a potom suchou, zabera to, su krasne ciste.. A je to otazka par minut

viestta
15. nov 2023

Cistim ich parnym cisticom, sklopim, naparim, otocim, naparim, poutieram velkou mikrovlaknovou handrou, vytiahnem a doumyvam okna. Ked sa mi nechce cistic vytahovat robim ako @joannita

hortenziaj
15. nov 2023

Ja ich mam tiež špinavé, ale zatiaľ sa odhodlavam, lebo to bude nadlho. . Lebo keď icj cítim zatiahnuté, tak v muestute orekryvannia ostanú špinavé, čiže mi vychodi čistiť jednu po druhej postupne a nechce sa mi.

autor
15. nov 2023

@romi2706 keby na to mám už dávno by som volala 😃

tribratri
16. nov 2023

@merlinja na normalny prach to pomaha ale ked su ulepene tak uz sa musia umyt

lenkakamen
17. nov 2023

Grenway ma taku rukavicu na prach najprv tu pouzijem a potom nastrekam z eurony sprej na zaluzie..topka

belbel
17. nov 2023

@viestta robím uplne rovnako, ale v kuchyni ich už aj tak nemám a celkovo by som sa ich chcela zbaviť v celom byte 😁