Dávkovač saponátu v umývadle

30. nov 2023

Baby mate to niekto? Nejde mi o znacku ani druh/prevedenie, len ci to mate zapracovane v umyvadle a nelutujete…

Rozmyslam nad tyn, len si nie som ista, ze to neolutujem.

Diky

vanilkovazmrzka
30. nov 2023

Nemam, ale nevidim dovod, preco by si mala lutovat 🙂 nebude ti ostavat kruzok po polozenej flasticke 🙂 akurat mozno plnenie nadoby moze byt menej komfortne.

Jedna nevyziadana rada: urcite si nekupuj cierny :D

gypsomilka
30. nov 2023

Ja mam v kuchyni dva. V jednom mam jar a v druhom mydlo. A nie nelutujem

rude_baby
30. nov 2023

Mam a ľutujem. 2x sa mi nejak zlomilo hrdlo tej nádobky a už som na to nemala nervy to kupovať. Raz som tam dala veľa saponatu - vytiekol a všetko bolo od toho. Teraz túto pumpicku nemôžem dať preč, lebo bude diera v dreze. Navyše je stále špinavá, blbo sa čistí a len tam zavadzia... Mydlo aj saponat mam v sklených nádobách pri dreze a s tým problém nemám...

lukbe
30. nov 2023

Mam v kuchyni, som spokojná,mam čierny😉, niekedy som mala aj v kúpeľni,kým som nemenila umývadlo, praktická vec.

lindus_esterka
30. nov 2023

Mali sme rovnaky (franke alebo blanco, neviem) a teda ja som si ho az tak neoblubila. Moj subjektivny nazor - Nadobka je relatívne mala, odhadom 100-150 ml, ak nemáš umyvacku tak musis často doplnat, a srobuje sa zospodu linky do tej pumpicky, my sme to mali v zadnom rohu umyvadla (su tam take prednarezané dierky) a skrinku pod nim plnu, takze prisrobovat to bol mordor. A pod tou tyckou z ktorej ide jar bol lem umyvadla takze ked som dala pod davkovac hubku a stlacila tak tycka sa zaborila do hubky a jar bola aj na celej tej tycke. Keby bol pod davkovacom volny priestor tak by som to isto ocenila viac

lukbe
30. nov 2023

@lindus_esterka ja to mam vpredu,je tam voľný priestor.

lindus_esterka
30. nov 2023

@lukbe no my sme to nepremysleli vobec 🙈 potom som len nervacila zakazdym ked bola cela pumpicka od saponatu 😅

h2
30. nov 2023

Mám a je to super, určite neľutujem, žiadna fľaša saponátu mi nezavadzia na linke.

h2
30. nov 2023

@lindus_esterka Ja tam saponát nalievam zhora, vytiahnem tú hornú časť s pumpičkou. Tiež ho mám vzadu a prístup k nádobke komplikovaný. Takto je to bez problémov.

valiant
30. nov 2023

mám už dlho, som spokojná. saponát sa nalieva rýchlo a jednoducho z hora. V skrinke mi nádobka nezavadzia. Inštalácia bola rýchla a jednoduchá. Nič sa nevylieva, nič nikam nepresakuje, nezavadzia mi fľaša na dreze.

guudy
30. nov 2023

Mam a som rada. Nie je s nim ziadny problem. Suhlasim, ze keby nebola v kuchyni mycka, tak sa asi rychlo minie pripravok v nadobke. Smelo do toho 🙂

lindus_esterka
2. dec 2023

@h2 mne bolo povedane ze sa to robi zospodu tak som zhora ani neskusala. Ach kolko nervov som si mohla usetrit 😅🥹