Produkty na pranie z DM

11. okt 2023

Ahojte, používate na pranie tekuté prášky a Avivaze značky dm? Sú dobré, operu poriadne? Používam Ariel a persil, avivaz najmä lenor, ale je nás doma 5, periem nonstop mam pocit a rada by som niekde ušetrila... Alebo poradiť nejaký lacnejší prasok a Avivaz, ktore sú aj dobre. Ďakujem

jarmila2010
11. okt 2023

ja pouzivam a vyperu snad vsetko...biele pradlo je stale pekne biele...na to pouzivam prasok...na ostatne gely(farebne,sportove veci)...s ich avivazou nemam skusenost

autor
11. okt 2023

@jarmila2010 ďakujem, a vieš mi poradiť, aký prasok skúsiť? Alebo majú len jeden, len na rôzne prádlo?

domkakvet
11. okt 2023

Prasok vyperie dobre a avivaz som tiez nemala.

jane1987
11. okt 2023

Tu minule baby riesili prasky na pranie a vela odporucalo Formil gel na pranie z Lidlu, tak som skusila a fakt prekvapil. Fajn cena, pekna vona a vypral aj synove veci zo skolky- rozumej zasrtoto snad od vsetkeho.

autor
11. okt 2023

@jane1987 no presne toto potrebujem po troch deťoch prať aj ja 😊 Tak skúsim aj toto asi kúpiť. Vďaka.

jane1987
11. okt 2023

Snad budes spokojna. Ale za mna naozaj velmi rozumna volba a aj napriek tomu, ze nepouzivam avivaz, pradlo pekne vonia.

jarmila2010
11. okt 2023

Pouzivam,tak rozne...mam ich vsetky a mne ich muz nosi z DE..tam su aj lacnejsie,ako u nas

lusiasali
11. okt 2023

Ja som formil skusala tiez na odporucanie kolegyne, a nevypral mi ani spotene pazuchy. Rozumej, po oproti stale citit pach potu a antiperspirant a to ja som typ cloveka co da prasku radsej viac ako menej. A co sa tyka skvrn detto, nic nezislo dole. Za mna teda nie.
Vyskusala som uz aj rex, aj ariel, aj formil, z dm mam na biele pradlo to som len raz prala zatial, ale najlepsie sa mi osvedcil persil.

mia_von_prag
12. okt 2023

Používám Denkmit z DM a pozitívne prekvapil. Mam 2 male deti, veľa špinavého od jedla, piesku atď a vyperie dobre. Periem asi 6-7x týždenne a cenový rozdiel cítiť.

mima1608
12. okt 2023

Používam. Prášok na biele v takej krabici malej, ten je top. Na farebné a čierne gély - operú ozaj všetko a niektoré aj pekne voňajú, že ani aviváž im netreba 😁

autor
12. okt 2023

Ďakujem krásne za rady ♥️

hyta
12. okt 2023

Používam z DM Denk mit prášky na biele i na farebné veci a som veľmi spokojná. Fľaky spoľahlivo miznú, biele prádlo žiari ozaj bielo. Z tekutých som zatiaľ mala iba na čierne veci a na tričká a aj s tými som spokojná. Takže odporúčam.

lenik98
12. okt 2023

Nechces si gel vyrobit? Ja som vyrobila 6 litrov (!!!!!) gelu na pranie za cca 1.80€ 🤷 perie naozaj perfektne!

elbejo
13. okt 2023

@lenik98 dáš recept? 😁

mima1608
13. okt 2023

@lenik98 aj ja by som poprosila recept 🤗

lenik98
13. okt 2023

@elbejo
@mima1608
Posielam vam link. 🙂 https://tchiboblog.sk/diy-praci-gel/
Treba dodrzat co pisu. Akurat ja pouzivam ine mydla ako pisu. Pouzivam zlcove ked chcem super gel na skvrny, detske mydlo na detsky gel a tak... Aj teraz som urobila za kybel a rozdam rodine. Vstupna investicia ma vysla 7€ a z toho urobim gely tak na rok a pol/2 roky urcite keby len pre vlastnu spotrebu robim - 3 osoby. 🙂

autor
13. okt 2023

@lenik98 wau, toto som ani nepočula o tomto! Super, vďaka 👍👍👍

elbejo
14. okt 2023

@lenik98 diiik ❤️